Каква спирала?

  • 60 460
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Диор Шоу за мен е най-добрата!
И на Ланком спиралите са супер Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 1 508
 И аз от скоро оценявам високо спиралита на Ланком. Първоначално не ми се видя нещо особено, но вече виждам разлика спрямо лореалската. Peace

# 47
  • Мнения: 37
L'oreal Telescopic  и Volume Shocking   са невероятни спирали имам ги и двете и вече от около 2г съм с Volume Shocking. Не мога да ти кажа какво им е качеството в България, за мое голямо щастие все някой ми подарява от чужбина. Бих ти препоръчала, ако имвааш някой познат да ти донесе от другаде ( от това другаде изключвам всички държави в Централна и Източна Европа), просто защото тези марки си имат разни заводчета , била в Чехия, било в Полша, но качеството е мн по-ниско и затова има толкова недоволни клиенти. Когато за първи път си сложих Volume Shocking   имах чувството, че миглите ми тежат и постоянно ги виждах като мигна, но стоеше невероятно   bouquet  А и в САЩ са 2 пъти по - евтинки от тук  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 149
Моята любима спирала е Loreal double extension. Peace

Тази  също е моята спирала.Доволна съм Peace

# 49
  • Мнения: 2 674
И аз от скоро оценявам високо спиралита на Ланком. Първоначално не ми се видя нещо особено, но вече виждам разлика спрямо лореалската. Peace


 Ланком,Ланком,Ланком.

# 50
  • Мнения: 2 673
Една и съща спирала стои различно на различни мигли, и няма формула - "добра".

# 51
  • Мнения: 2 211
Ланком  Peace

# 52
  • Мнения: 1 263
Цитат на: tulippp
Моята любима спирала е Loreal double extension.
По препоръка и на момичета от една друга тема във форума съм решила това да ми е следващата спирала.   Flutter
Цитат на: Кaril
Една и съща спирала стои различно на различни мигли, и няма формула - "добра".
Съгласна съм. Peace На мен Lancome не ми стои добре на миглите.  Tired

# 53
  • Мнения: 2 631
Всяка нова тема за спиралите си има извисена марка, пък!  Crossing Arms
В миналата такава тема превес взе спиралата на Макс Фактор 2000 калории с извита четчица. И тамън нея бях заплюла за следваща покупка и ся като ви изчетох....
Няма да чета повече теми за спирали!!!  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 2 152
Всяка нова тема за спиралите си има извисена марка, пък!  Crossing Arms
В миналата такава тема превес взе спиралата на Макс Фактор 2000 калории с извита четчица. И тамън нея бях заплюла за следваща покупка и ся като ви изчетох....
Няма да чета повече теми за спирали!!!  Twisted Evil

 Joy недей

Ланком,ланком,... Mr. Green

# 55
  • Мнения: 375
Лореал .Ланком в БГ или не е истински или незнам,не съм доволна и от Клиник, Есте лаудер е добра но се размазва.Лореал е най добра за мен и то кафявата.

# 56
  • Мнения: 1 149
И аз от скоро оценявам високо спиралита на Ланком. Първоначално не ми се видя нещо особено, но вече виждам разлика спрямо лореалската. Peace


 Ланком,Ланком,Ланком.
Колко струва тази спирала?Заинригувахте ме,
да взема да я пробвам ли newsm78
Имайки впредвид,
че всички продукти на Ланком които съм пробвала са перфектни,най-вероятно и спиралата ще е хубава.

# 57
  • Мнения: 2 152
Тя не е само една спирала - няколко са - Фатал,Хипноуз, последната,забравих й името Blush
Всички почти си я поръчваме от чужбина, от ЯГОДА И ТАМ ИЗЛИЗА СУПЕР ЕВТИНО
 Peace

оСОБЕНО С КУРСА НА ДОЛАРА. аКО ТУК Е 55ЛВ. ТАМ Е 28-30ЛВ. НАЙ-МНОГО

# 58
  • Мнения: 202
lumene bluberry curl mascara любимата ми спирала  Peace

# 59
  • Мнения: 1 645
Изпробвала съм почти всички спирали и съм стигнала до извода,че моя фаворит са спиралите на Хелена Рубинщайн са най добри -обем,дължина,плътност,цвят...не спластяват дори и когато са към края си и четките им разресват много хубаво и са удобни за ползване.
Моите фаворити - Сюрреалист и Лаш Куин Peace

Общи условия

Активация на акаунт