Каква спирала?

  • 60 463
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239
За мен най- хубавата спирала е на Ив Сен Лоран Volume Effet Faux Cils, страхотен обем и не слепва. Предвид, че съм изпробвала ужасно много спирали досега, по- добра от нея не съм открила. Ето я:

# 31
Моите мигли са къси,прави,неизвити и от обем се нуждаят...  Tired Коя спирала бихте ми препоръчали?За около 45 лв?Гледам има добри отзиви за Телескопик,спиралите на Ланком и Ив Сен Лоран(не знам цената обаче),коя да избера?

# 32
  • Мнения: 245
колко струва телескопик ?

# 33
  • Мнения: 3 641
колко струва телескопик ?
Около 23-24 лева Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 5 721
До сега съм най доволна от спиралите на Ланком Peace

# 35
  • Мнения: 961
Много съм доволна от Мастерпийс на Максфактор.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 508
Момичета, не искам да ставам досадна, но бихте ли ми казали коя е най-добрата спирала на Ланком.Ланком Виртуоз е доста суха и все пак забелязвам, че предимството й е в това ,че въобще не се рони,което е характерно за спиралите носени цял ден.Досега не съм ползвала спирала,която да ми слепва миглите,затова си мисля,че това предимство няма какво да го споменавам.

# 37
  • Мнения: 374
и аз имам нужда от нова спирала и искам много хубав обем.в крайна сметка LOREAL Volumissime x 4 или volume shocking  newsm78 коя ще ми даде по- добър ефект и колко парички са

# 38
  • Мнения: 2 152
На ЛАНКОМ за мен са най-най-добри
Те са царе на спиралите bowuu

Хубава има също от по-обикновените на Лореал. За обем LOREAL Volumissime x 5 е най-новата и е много хубава Simple Smile

и аз имам нужда от нова спирала и искам много хубав обем.в крайна сметка LOREAL Volumissime x 4 или volume shocking  newsm78 коя ще ми даде по- добър ефект и колко парички са

Определено първата Peace

# 39
  • Мнения: 54
LOREAL Volumissime x 4    Страхотен обем  Flutter


Тази е много добра, LOREAL Intensifique също.

# 40
  • Мнения: 14
Моята любима спирала е Loreal double extension. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 508
Спиралата Volume shocking не всеки може да нанася.Това е единствената спирала на loreal,която съм сменила, защото ми слепваше миглите.Която и друга да си вземеш няма да съжаляваш.

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Преди месец си купих спирала на IsaDora. Моята е за дълги и извити мигли, на майка ми купих за дълги и обемни мигли. И двете сме много доволни, пърхаме чак вятър правим  Mr. Green има и пантенол за подрахнване   Flutter

# 43
На лореал Волюм х5 не е нова тя е доста отдавна.Но пък е супер Peace

# 44
  • Мнения: 1 322
Аз съм за Intensifique на Лореал.

Общи условия

Активация на акаунт