Каква спирала?

  • 60 459
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 4 751

Тази спирала и аз я харесвам, а всичките ми приятелки казват, че е ужасна. Иначе сега съм с Волюм Експрес с извита четка и си е ок. Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз ти препоръчвам loreal telescopic ,макар че сега ползвам на lancome виртуоз.Все трябва да  избия парите на тази спирала , но честно казано за много по-малко пари можеш да ползваш и по-добра спирала.

# 18
  • Мнения: 3 743
Само аз ли не съм доволна от loreal telescopic (новата) Rolling Eyes, слепва ми ужасно миглите. Мастърпийс на Максфактор ми харесва много повече Peace

# 19
  • Мнения: 110
И аз съм за Лореал Телескопик!!! Страхотна е, няма да съжаляваш!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 214
Много съм доволна.  Peace

# 21
  • Мнения: 7 474
LOREAL Volumissime x 4    Страхотен обем  Flutter

# 22
  • Мнения: 2 414

Тази спирала и аз я харесвам, а всичките ми приятелки казват, че е ужасна. Иначе сега съм с Волюм Експрес с извита четка и си е ок. Crazy
А пробвали ли сте новата?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 751
Не съм пробвала новата. Peace

# 24
  • Мнения: 2 388
Бих ти препоръчала "Lancome". Simple SmileТова е единствената спирала досега, от която съм получавала ефекта "изкуствени мигли" Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 414
Бих ти препоръчала "Lancome". Simple SmileТова е единствената спирала досега, от която съм получавала ефекта "изкуствени мигли" Heart Eyes
Коя точно на Lancome? Thinking

# 26
  • Мнения: 2 388
Бих ти препоръчала "Lancome". Simple SmileТова е единствената спирала досега, от която съм получавала ефекта "изкуствени мигли" Heart Eyes
,
Коя точно на Lancome? Thinking
В момента имам Hipnose, ползвала съм и Theatral Simple Smile, разочарована не съм оставала. Друг е въпроса, че понякога 40-50 лв не ми се дават и си купувам някоя за около 20 и след това недоволствам по няколко месеца Grinning

# 27
  • Мнения: 1 368
На Ланкомска вълна както сте- аз бих препоръчала Л'естрийм. Страхотен  ефект, удължава, извива, подрежда! newsm03

# 28
  • Мнения: 2 388
На Ланкомска вълна както сте- аз бих препоръчала Л'естрийм. Страхотен  ефект, удължава, извива, подрежда! newsm03
Ох, за мен тази марка има перфектни спирали Simple Smile и не само Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 368
Цитат
Ох, за мен тази марка има перфектни спирали  и не само

 Съгласна съм напълно, за декоративна козметика са много добри(ФДТ,червила, спирали, сенки...)

Общи условия

Активация на акаунт