Каква спирала?

  • 60 476
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 111
 Хо-хо, да му мислят Еврос, Парадокс и Мико. Mr. Green

# 736
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дъглас марка козметика ли е или верига магазини, или нещо друго,  хич не разбрах? Embarassed
ве4е са ти отговорили 4е са верига магазини,

това са марките с които работят(конкретно за Испания)

http://www.douglas.es/marken.php
макар 4е този списък е много относителен...
работятДжорджо  Армани парфюми, но не и с декоративна и бяла козметика... съ6тото е и с Тиери Моглер, имат само парф, но не и декоративната им козметика, макар 4е тя принадлежи на Кларинс
 имат си и техни марки
        DOUGLAS BEAUTY SYSTEM
линията им за коса е
        DOUGLAS HAIR

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 19:02 от sl

# 737
  • Мнения: 2 388
Хо-хо, да му мислят Еврос, Парадокс и Мико. Mr. Green

Мхм. Mr. Green

# 738
  • Мнения: 1 324
Не мога да намеря спирала, с която миглите да стоят по-естествено. В смисъл, поне малко да се доближава до естествения цвят и лъскавина на миглите. Спиралите, които съм ползвала, след като изсъхнат, са леко графитени на светлина, и нямат никаква лъскавина. Миглите изглеждат неприятно сухи. Някой ползвал ли е спирала, която запазва част от блясъка си след като изсъхне?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

# 739
  • Мнения: 483
Някой има ли впечатления за Lancome Virtuose - кафява?

# 740
  • Мнения: 71
някой пробва ли вече mayballen colossal ??

# 741
  • Мнения: 1 095
май е време за нова тема.Вече сме на 50-та страница  newsm78

# 742
  • София
  • Мнения: 492
някой пробва ли вече mayballen colossal ??
Да. Отвратителна е. Спъстява миглите и ми ги обръща в обратна посока... ooooh!... гола вода.
Зелената мейбълин е 100 пъти по хубава - пак си оставам с нея... Whistling

# 743
  • Мнения: 13 627
А тази новата на Лореал, питах на 2 места има я само изложена, не я продават. Казаха ми към средата на март ще е пуснат!

# 744
  • Мнения: 451
някой пробва ли вече mayballen colossal ??
Да. Отвратителна е. Спъстява миглите и ми ги обръща в обратна посока... ooooh!... гола вода.
На същото мнение съм, не ми хареса и на мен.

Малко Off Topic : letsgo, каква коса имаш самоо  Mr. Green В която и тема да те засека, ти зяпам снимката в подписа поне по минута Mr. Green  bouquet

# 745
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А тази новата на Лореал, питах на 2 места има я само изложена, не я продават. Казаха ми към средата на март ще е пуснат!


Питах за нея преди време,мисля че две или бяха три  newsm78 момичета ми отговориха, слепвала, и миглите стоели мокри,което е проблем за тези ,който ги извиват след поставянето на спиралата.
Аз оЩе се каня да я пробвам ooooh!
МИслех и за новата на мейбалин,но май изобЩо нея няма да я пробвам Crossing Arms

# 746
  • Мнения: 13 627
Това, че те не могат да я нанасят не значи, че не струва Simple Smile От доста хора съм чувала, че архитеркта на Лореал е боклук, а за мене това им е най-добрата спирала! Като я пуснат ще дам веднага коментар за нея Simple Smile

# 747
Някоя от вас пробвала ли е новата спирала на Мах Фактор - забравих й името, нещо LASH беше. Вчера я гледах в Бонжур - четката изглежда много добра...

# 748
  • Paris
  • Мнения: 1 727
В момента ползвам Projectionist на Ести. Ми какво да кажа, страхотен обем. Препоръчвам!

# 749
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наистина, тази спирала на ЕЛ е невероятна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт