Великден-как да украсим яицата и масата?

  • 110 593
  • 796
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 549
Запис . Grinning  bouquet

# 91
  • Мнения: 3 166
Боядисвам не много яйца,но пък гледам да са с различни техники - с кристали и памук, с олио, с восък/по-рядко/, със тези стикери, за които вече е станало въпрос, но яйцата, с които най-изумявам познатите си са тези с люспи от лук. Идеята за тях е от форума, но не помня чия беше.  Embarassed Стават страхотни, затова месец преди Великден започвам да събирам люспите от лук, когато готвя. Laughing

# 92
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
зизунка, чудесни неща си приготвила! Браво!   bouquet

Момичета  - geleva, правда_z - благодаря за хубавите думи!  Hug Heart Eyes

Правде, аз  ги събирам тези формички вече няколко години и постоянно попълвам. Преди 2 години си купих някакви американски формички и яйцето е всъщност топка за ръгби (но аз пооправям преди да изпека). Но си права, че има повече възможности тук.  Hug

# 93
  • Мнения: 63
Ето това са нашите яйца :

# 94
  • Мнения: 2 614
Ето това са нашите яйца :
афри, нещо се е объркало, не виждам снимка  Peace

# 95
  • Мнения: 63
Как да я кача тази снимка ? Немога да се справя

# 96
  • Мнения: 5 255
Как да я кача тази снимка ? Немога да се справя

Тук е обяснено  Peace

# 97
  • Мнения: 224
natalyna просто нямам думи за твойте творения ,голяма красота мойте поздравления  Hug

# 98
  • БГ
  • Мнения: 1 162
natalyna, всичко, което си сътворила е фантастично, с нетърпение очакваме снимки и на украсата!

# 99
  • София
  • Мнения: 478
natalyna,  просто нямам думи Shocked Всичко е прекрасно, наистина си вълшебница както пише под ника ти  bouquet Още помня невероятните ти коледни меденки Peace великденските ти по коя рецепта ги направи, защото много искам да направя някакви формички и аз за Великден, но се чудя какви са подходящи за този празник newsm78

# 100
  • Мнения: 185
С това украсих дома си на Великден през 2005г.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 13:06 от Фанита

# 101
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
natalyna,  просто нямам думи Shocked Всичко е прекрасно, наистина си вълшебница както пише под ника ти  bouquet Още помня невероятните ти коледни меденки Peace великденските ти по коя рецепта ги направи, защото много искам да направя някакви формички и аз за Великден, но се чудя какви са подходящи за този празник newsm78

Бразилка - благодаря!  bouquet
Това са меденките на Джули, които правих и за Коледа, но това беше по желание на децата, защото много, много им харесаха. Този път обаче не ги намазах с какао, а с цветна глазура. Иначе 2 години подред правех за Великден ето тези страхотно вкусни бисквитки на Таннита : Маслени лимонови бисквити - много са подходящи и леки на вкус! Така че горещо ги препоръчвам!

# 102
  • Мнения: 1 182
  bouquet  bouquetМомичета.Аз мисля да пробвам това с желатина.Дали е много сложно...  bouquet  bouquet

# 103
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Наталина, всичко е прекрасно както винаги .  bouquet

# 104
  • Мнения: 113
Много хубави идеи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт