Хигиената - за и против

  • 7 102
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Това са прости и елементарни хора.

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не знам, ама аз лично съм виждала майки, които облизват биберона на бебето Shocked
Е и аз не знам , ама това няма нищо общо. Егати сравнението направи.

# 17
  • Мнения: 804
Не знам, ама аз лично съм виждала майки, които облизват биберона на бебето Shocked
Е и аз не знам , ама това няма нищо общо. Егати сравнението направи.
Е ако майката току що си е угасила цигарата .... Егати чистия биберон!

# 18
  • Мнения: 1 726
Цитат
Не знам, ама аз лично съм виждала майки, които облизват биберона на бебето  

Аз пък съм го облизвала за да го дезинфекцирам, т. е за тези които не са разбрали, до оближа аз бактериите и моята слюнка, която съдържа някакви антитела де го очисти , за да го дам пак на детето Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 804
Мисля, че темата беше съвсем друга.
По темата - бабата е гнусна мърлява селянка, която не си струва да се коментира.
ЗеФс е прав - темата е виц!

# 20
  • Мнения: 2 149
 #Crazy това трябваше да се случи пред мен,никак нямаше да си замълча Laughing

# 21
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ако е виц е смешно,ама ако е истина си е направо  SickЕгати простотията  #Cussing out
Някой посмя ли да си вземе от това мляко Thinking
Сравнението с биберона не е много удачно.

# 22
  • Мнения: 216
 то 4е е гнусно гнусно е ама и домакинята ми зву4и прости4ка- да сложи кофи4ката с киселото мляко- няма ли купи4ка и льжица- явно са си един дол дренки.

П.П. и да наистина сменете заглавието 4е зву4и като"Да се подмия или не?"

# 23
  • Мнения: 936
И двете описани неща са гнусни - общите съдове за храна  и облизването на биберон. Това с биберона го виждам особено често и все се чудя как може да го правят. Имам 2 деца и нито един път, дори и през ум не ми е минало да го направя.

# 24
  • Мнения: 122
Мили дами не канете тази баба на бебешки партита.

# 25
  • Мнения: 2 792
 Надявам се, че сте махнали кофичката от кисело мляко веднага, преди да си изразите възмущението тук.
 Сравнението с бибероните е напълно удачно, това е също толкова безсмислен и нехигиеничен акт.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 927
На мен идеята за облизване на биберона ми е по-гнусна от облизаната кофичка  Sick
Все пак ако бабата е облизала кофичката от външната страна има шанс при следващо сипване млякото да не се слее с бабиното ДНК  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 459
Тук не става въпрос за хигиена, а за чиста проба гнусотия и простотия.
Именно  Peace

# 28
  • Мнения: 200
По добре да дадеш на бебето падналия биберон отколкото да го оближеш. Устата на един  възрастен човек е пълна с бактерии. Слюнката не е стерилна doh 

# 29
  • София
  • Мнения: 903
Винаги съм се чудила на такива майки, които облизват биберона на детето си. Аз никога не съм го правила. Според мен това е особено гнусно. Че откъде накъде по тоя начин биберона ще се дезинфекцира - в слюнката на възрастен човек е пълно с кой знае какви бактерии, които по този начин се пренасят на детето. Не може ли просто да се измие с вода, или просто да не се дава повече биберона на детето.

А това за кофичката от кисело мляко на бебешко парти - нямам думи. Бих направила забележка на въпросната баба пред всички гости.

Общи условия

Активация на акаунт