Хигиената - за и против

  • 7 103
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 312
Гнусна работа #2gunfire

# 31
  • Мнения: 745
Нямам думи. Разбира се че е по-добре да измиеш биберона с вода отколкото да го оближеш  Sick

А за бабата с млякото  Sick Sick Sick Предполагам, че никой не е кусал нито салата нито нищо.

# 32
  • Мнения: 78
 гадост Sick ........още помня как баба си плюнчеше палеца, за да ми почисти омазаните със сладолед бузи. Какво ли още е правила  newsm78 Също и свекъра ми, един ден облиза мръсната ръчичка на малкия /беше на 5 месеца/  за да я почисти Sick  #Crazy Sick   #Crazy Sick Аз не съм привърженик на тези "методи"  Naughty Нито му облизвам бибероните, нито ръчичките, нито слюнча пръсти. Винаги имам мокри кърпички и шише с вода под ръка.

# 33
Аз пък не мога да разбера , как майки тъпчат в ръцете на децата си зрънчовци , снаксове и пр.,след като са пипали различни мръсни предмети, таркаляли са се на земята и са се хващали за мръсните маси и столове из заведенията?

# 34
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
По добре да дадеш на бебето падналия биберон отколкото да го оближеш. Устата на един  възрастен човек е пълна с бактерии. Слюнката не е стерилна doh 
Абсолютно.
Простотията все пак ходи по хората, да не забравяме.
Всеки да си гледа децата както си знае.

# 35
  • Мнения: 183
Аз пък не мога да разбера , как майки тъпчат в ръцете на децата си зрънчовци , снаксове и пр.,след като са пипали различни мръсни предмети, таркаляли са се на земята и са се хващали за мръсните маси и столове из заведенията?
  ooooh!

Хайде, тя темата и без това се забатачи, да дам и аз един гнуслив случай. Веднъж видях една мама как сдъвка солета и след това я даде на 8 месечното си бебе.  Sick

# 36
  • Мнения: 611
Аз пък не мога да разбера , как майки тъпчат в ръцете на децата си зрънчовци , снаксове и пр.,след като са пипали различни мръсни предмети, таркаляли са се на земята и са се хващали за мръсните маси и столове из заведенията?

Не се вживявай толкова , моля те  Stop Все пак ние и децата ни не живеем в инкубатори , нали или вие живеете в такъв  Mr. Green Не може всичко , което ползваме  да е стерилно , все пак сме хора  Mr. Green
А за постъпката на бабето , наистина е доста гнусничко  Sick

# 37
  • Мнения: 945
От събота ме вълнува подобна тема и ето тук е моментът да я споделя.
Бяхме в един ресторант (по скоро кръчма). На съседната маса бабе (с ударение на е то) с куче. Кучето си седи кротко в краката и. Проблем номер едно... какво търси едно куче я ресторант? Ама айде, докато кротко си лежи и не си вкарва опашката в яденето, няма проблеми. А и тук в Германия няма zакон, който да zабранява вслиzането с куче в ресторант. Добре обаче по едно време случайно zабеляzвам как бабето, вече приключила с вечерята, събира с 4 пръста остатките от чинията и ги дава на песа, като той доволно и облиzва цялата и ръка. И всичко това на половин метър от мен.

Вярвайте ми, едва се сдържах да не повърна. Бабето чу мнението ми на секундата и слава богу престана да храни песа (а и след случката много бърzо си тръгнаха Mr. Green ). Обаче се чудя с какъв акъл някой прави такава свинщина..

# 38
  • Мнения: 3 423
Кой ми изтри адекватното мнение?!
Тук не става въпрос за хигиена!
Бабата е направила сексуален намек
на някой от присъстващите дядовци!
Това е истината. И вие я знаете. Не
я търсете другаде, защото я няма там.

# 39
  • Мнения: 4 590
ми аз още не мога да забравя
татко чех храни бебето си с пюре
гребва от буркана ,голямо количество пюре ,заравнява лъжичката му с уста и му я подася с кеф , през другото време когато бебето не иска бибата той усложливо я държи в  устата
очите ми станаха на 10, що не им знам езика такава лекция мога да изкарам ама кой ли ще ме чуе
то аз на българин не мога да обясня да не дава на детето си да опитва от ракията му че нямат ензими които с да разграждат алкохола   и получих супер лекция за дедите ни и червеното вино
луди колкото искаш

# 40
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По добре да дадеш на бебето падналия биберон отколкото да го оближеш. Устата на един  възрастен човек е пълна с бактерии. Слюнката не е стерилна doh 

Най-добре нито да му го даваш,още по-малко пък да го облизваш,а да купиш от най-близкия магазин едно шише с вода и да го измиеш.

# 41
  • Мнения: 2 401
Аз пък не мога да разбера , как майки тъпчат в ръцете на децата си зрънчовци , снаксове и пр.,след като са пипали различни мръсни предмети, таркаляли са се на земята и са се хващали за мръсните маси и столове из заведенията?

Сирма, Сирмааа и ти утрепа рибата   smile3532

# 42
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
П.П. и да наистина сменете заглавието 4е зву4и като"Да се подмия или не?"

 Joy Joy Точно така звучи.


Сега, след като се обсъди облизването на буркането, после на биберона, трябва да минем и през целуването в уста на бебетата. Което доста често съм виждала да правят.

# 43
 JoyМоже пък да не се е усетила женицата, какво сега WinkИ аз съм си гнуснава инъче, де.

# 44
  • Мнения: 2 374
 smile3513отврат

Общи условия

Активация на акаунт