Пей с мен!

  • 23 946
  • 583
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 11 747
Всъщност как тръгна интригата? Какво каза Тони, какво каза Иво? Кой започна първи?
Аз хванах само края, но Тонито си ме подразни началото на тази година и си имам едно на ум за нея вече... Може да не съм права, но...

# 556
  • Мнения: 862
Изобщо не ми направи добро впечатление нападката на Тони Димитрова. Злобна ми изглежда тази женица. Не съм професионалист, но определено Ивайло Гюров я превъзхожда многократно като талант. Последното и изпълнение на балканския концерт беше ужасно. Никакво произношение, звучеше неприятно (поне за мен).
Радвам се, че Орхан Мурад най-после събра смелост да смени партньорката си. Не си пасваха изобщо.
Все още не мога да преценя за себе си, дали Пей с мен ми харесва повече от Мюзик айдъл. И двата формата имат плюсове и минуси.

# 557
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ауу.. какво стана??

# 558
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Йеп Wink
Добрах се до компа и аз.
Компютър може и да нямах, но ги гледах в понеделник и да се изкажа по въпроса  Mr. Green
Кали най-накрая успя. Много ми харесаха с Любо.
Харесаха ми още Камелия и Даниел (ама заради Даниел), Десислава и Мелинда, Тони и Анджело и Марги / Севинч.
Не ми харесва когато се дърлят, ако може да не правят махленска седянка ще е перфектно  Mr. Green
Смятам, че този път Камелия и Даниел си заслужиха първото място.
Ама наистина много двойки се пускат  Crossing Arms

# 559
  • Мнения: 11 607
Тонито си ме подразни началото на тази година и си имам едно на ум за нея вече...

Може ли малко повече какво е станало началото на годината......

# 560
  • Мнения: 184
Ох, и ние сме в малък шок!
Спомените ми са, че при влизането си по червения килим Тони Д. каза, че не е настроена биткаджийски и е там да се забавлява.
А снощи тази ... Патриция кой я е поканил?
И заради джюмбюша ли свършиха в без 10?
Аз все за Камелия пиша, но ето, че когато се представят зле са назад, а вчера бяха първи. Аз не се задълбочавах до сега в класирането, но едва ли е толкова безразборно, все пак... или?

# 561
  • Мнения: 200
Според мен класирането отразява изпълненията им доста добре, не е фалшиво.
Въпросната Патриция за първи път я виждам ,но ми се стори доста груба към македонката, невъзпитана направо. Така и не разбрах защо всички и казваха,че е много красива. Rolling Eyes Просто всеки един от тях започваше така разговора с нея. Съмнявам се да го мислят наистина.

# 562
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ми тя си е красива, но като не са се подготвили с друго.  Mr. Green ще взема да го гледам това предаване от .. вчера?
аз по принцип само концертите съм гледала до сега... така че нямам впечатления за извън сцената.

# 563
  • Мнения: 1 006
тази Тони нещо не е в час, май и трябва психиатър, вчера нищо не са дали по тв в залата беше ужас, тя се нахвърли към почти всички, Иво, Десислава, Каролина, Миро бяха обвинени, че за тях не гласувала публиката, а някои друг.Що за простотия просто незнам. Всеки изпълнител може да даде на някои прими, за да гласуват за него, но всеки един от тях знае, че това е безсмислено, освен това доказателство, че така не се гласува за Тони няма. А това с двойките е нормално правят го навсякъде, може да се помисли малко върху регламента, но тази жена вчера нещо звездоманията я разтърси

# 564
  • Мнения: 184
Неприятното е, че не говореше от свое име, а се опита да играе изразител на някаква обща кауза и се скри зад "всички".
Санче, разкажи повече какво се случи в залата, моля те. Какво не беше показано по тв?

# 565
  • Мнения: 1 006
те по тв нищо не дадоха, всъщност Тони се нахвърли срещу тях, че как така те все имали щестици, а тя двойки. И стана скандал, Маестрото отказа да си даде оценките и им каза да млъкват та след рекламите всичко се потули

# 566
  • Мнения: 721
Ух, как изпуснах точно този момент... ама пуст заппинг с МА...

Ще го търся да го гледам. Я виж ти, от Тони най-малко съм очаквала злоба  Twisted Evil Twisted Evil

# 567
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
понеже не знам какво е класирането - те да не са на последно място? а и как знае колко двойки и колко 6ци има от смс-и??

# 568
  • Мнения: 4 111
Заинтригувахте ме, тегля го вече  Simple Smile
Ето го, който желае http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=a3ba6b3dcb3e4 … 004185b1e71093686

Ето го и класирането от вчера http://www.peismen.tv/index.php?navPage=chart

Генералното - http://www.peismen.tv/index.php?navPage=chart&tab=general#submenu Моите любимци са на първо място  Party

# 569
  • Мнения: 1 006
по телевизията нищо не са дали, всъщност Тони и Анджело не са в челната тройка и сигурно това я дразни, но няма значение каква звезда си, а какви са твоите фенове!Феновете на Десислава например са много повече от на Тони и това е  нормално-чалгата ни е превзела от всякъде, но какво от това, за това не са виновни звездите!Двойки може да поставя всеки нормален човек на когото дадено изпълнение не му е харесало, нали затова е състезание

Общи условия

Активация на акаунт