Русенските ДБМами отново в акция- 3

  • 21 967
  • 642
  •   1
Отговори
# 45

Момичета,припомням ви,че очакваме доста деца и родители.Знаете,че ще продаваме покани и на място.В един момент може да се окаже,че залата е малка.А ще трябва пространство и за игрите,и за танцьорите,и за певците.
[/quote]

Един момент, че нещо не става ясно. Значи ДБМ е твърдо ЗА интеграцията на децата и общуването им с връстници, но досега русенските членове не са го направили реално по простата причина, че няма да има място за танцьорите и певците?! Децата не само от Брестовица трябва да присъстват - точно на такъв карнавал е мястото за децата от "Надежда", от "Райна Гатева" и "Св.Димитър Басарбовски". Ако тях ги няма, празникът по нищо няма да се отличава от сбирките на благородници в Англия, на които между марковите питиета се сещат за сираците и пускат стерлинги в прозрачни кутии.
Очаквам стрелба... #2gunfire

# 46
  • Мнения: 141
Сега е момента да помълчим.....

Имаме работа да вършим!

# 47
  • Русе
  • Мнения: 1 193
europa ...направо извадих базуката...

   Я кажи ти що щеш в тая тема,м?
И в предната...забелязвам,че всяка твоя поява е свързана с провокация за разразяване на буря.
На въпросите ни "ти с какво си полезна"- нищо не ни отговори... newsm78
  Та да те питам пак....С какво ще бъдеш полезна?...С пари?...С връзки?....С труд?....С време?...С транспорт?.....С дарения?...С довеждане и приобщаване на спонсори?....
    Акъл не щем!!!!!   Провокатори също!!!! Тенденционни изказвания също!!!
  Никой не е невидим зад ника си.....

  Не ни оприличавай на никого и нищо...Ние сме добронамерени и правим всичко възможно по силите ни да бъдем полезни....но КАК-ТОВА НИЕ РЕШАВАМЕ!!!

# 48
  • Мнения: 3 376
 Никой не е невидим зад ника си.....
  Mr. Green
Няма какво да добавя Джаста е казала всичко,няма да позволим някой да опорочава това,което всички се опитваме да направим!

Дидка,страхотни са свещите!!!Браво!  bouquet

# 49
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978

Момичета,припомням ви,че очакваме доста деца и родители.Знаете,че ще продаваме покани и на място.В един момент може да се окаже,че залата е малка.А ще трябва пространство и за игрите,и за танцьорите,и за певците.

Един момент, че нещо не става ясно. Значи ДБМ е твърдо ЗА интеграцията на децата и общуването им с връстници, но досега русенските членове не са го направили реално по простата причина, че няма да има място за танцьорите и певците?! Децата не само от Брестовица трябва да присъстват - точно на такъв карнавал е мястото за децата от "Надежда", от "Райна Гатева" и "Св.Димитър Басарбовски". Ако тях ги няма, празникът по нищо няма да се отличава от сбирките на благородници в Англия, на които между марковите питиета се сещат за сираците и пускат стерлинги в прозрачни кутии.
Очаквам стрелба... #2gunfire
[/quote]

europa, като четеш, мисли върху това, което виждаш написано и не задавай въпроси, чиито отговори вече си получила

# 50
  • Мнения: 6 623
Изумена съм !Идват ми думички ,но както казва Snegina  по-добре да помълчим.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Дидката,страшни са свещите,поздравления... newsm10 smile3501
 И аз днес купих едни свещи с идеята да ги топя,даже и мини джезвенце си взех,да ми е удобно да наливам.Я кажи какви свещи топи?Аз взех едни бели,обикновени...грозноватички.
На водна баня топи парафина ,нали?
  Е,златни ръчички имаш...чакаме заека.Много се гордея с теб!

# 52
  • Мнения: 395
Дидка стархотни са свещите Simple Smile   bouquet Браво- още да направиш Simple Smile

Имам въпрос- някой има ли останали от малките пакетчета за картички от Коедния базар? Ще ми трябват около 20 за квилинг картичките ми Simple Smile

Europa мислех си да не коментирам постовете ти, но не се сдържах. Много е лесно когато си скрит зад ника си, по-трудното е да се покажеш, да дойдеш и застанеш редом до нас, да положиш труд за да направиш нещо, да дариш, да помогнеш......Както Джаста писа нямаме нужда от акъл, нямаме нужда от четци, който само се мъчат от време навреме да ни провокират...имаме нужда от действия, от хора, готови да дадат от времето си, силите си, парите си за да помогнат. На думи всеки е силен,но уви малко са тези, които правят от думите дела..... Нека пак задам въпроса на ДжастаПраста.....Какво правиш в този форум? Какво целиш? Как мислиш да ни помогнеш и да се включиш?
Ако нямаш намерение да ни отговориш, то и ние нямаме намерение да те слушаме и да ти обръщаме внимание.
Подозирам, че намеренията ти не са нито искрени, нито добри...така, че моля включи се в някоя от темите в "Клюкарник"....там ще намериш много интересни и занимателни неща над които да разсъждаваш, и които да те вдъхновят за бъдещите ти писания!!


ПП. Вижте на какво попаднах...хем ме развесели, хем замисли...много е актуално за нашия карнавал Simple Smile http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=50&WorkID=13583&Level=1

# 53
  • Мнения: 706
europa ,харесва ми мазохизма ти ,да се подложиш доброволно на кръстосан огън от 15 разгневени жени.
Само,че с ограничения си благороднически мозък не схващам идеята ти...затова ще оставя незабелязано присъствието ти в темата .
Но смятай  ръкавицата за хвърлена.
Не ,че в тебе има достатъчно достойнство да я вдигнеш.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 12:27 от mona25

# 54
  • Мнения: 1 523
... едни бели,обикновени...грозноватички.
На водна баня топи парафина ,нали?
Същите,на водна баня се топят-да.Ако решиш да ги оцветяваш,го направи с парченце маслен пастел.
Радвам се,че са ви харесали.

# 55
  • Мнения: 1 523
Ами...аз тогава да не правя повече свещи.Преди и Мона 25 ,и Мимито БГ бяха казали ,че ще пробват.Пък и да не се разпилявам в много неща.

# 56
  • Мнения: 1 287
Ами...аз тогава да не правя повече свещи.Преди и Мона 25 ,и Мимито БГ бяха казали ,че ще пробват.Пък и да не се разпилявам в много неща.

Да,Дидката,много са хубави и продължавай да твориш!

А думите на Европа ще подмина,сякаш не съм ги чела.Каквото сме решили - решили сме го.И ако наистина не смяташ да помогнеш с нещо,по-добре не се меси.Ако пък решиш,че можеш да си ни полезна и наистина можеш да помогнеш и го направиш,добре си дошла!От провокатори нямаме нужда.А  ние пък имаме пред кого да даваме обяснения за действията си,но това не си ти!!!Заповядай на следващата ни среща и ни кажи в очите това,с което не си съгласна,както и ти с какво ще си полезна на децата,какво ще направиш за тях.

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 22:18 от kabzimalka

# 57
  • Мнения: 1 287
Дидка стархотни са свещите Simple Smile   bouquet Браво- още да направиш Simple Smile


ПП. Вижте на какво попаднах...хем ме развесели, хем замисли...много е актуално за нашия карнавал Simple Smile http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=50&WorkID=13583&Level=1

Пеония,права си!

# 58
  • Мнения: 706



ПП. Вижте на какво попаднах...хем ме развесели, хем замисли...много е актуално за нашия карнавал Simple Smile http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=50&WorkID=13583&Level=1
това направо ме изпълни

Дидката ,прави ,прави,мойте са голям провал.

# 59
  • Мнения: 541
Цитат
Очаквам стрелба... #2gunfire

1.като очакваш стрелба значи знаеш каква ще е реакцията ни,а от там следва че знаеш какво е мнението ни по въпроса.............та в крайна сметка какво те интересува?
2.ако обичаш не разсейвай вниманието ни от благородното дело,с което сме се заели и не се опитвай да го опорочаваш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ако беше с чисто и благородно сърце отдало се на тези сладки нуждаещи се от любов деца,вместо да пишеш тук глупости и да ни обиждаш би била сред приятели да ги каниш на карнавала!
И ТРЕТО:

 Ако тях ги няма, празникът по нищо няма да се отличава от сбирките на благородници в Англия, на които между марковите питиета се сещат за сираците и пускат стерлинги в прозрачни кутии.

КАК СМЕЕШ ДА НИ СРАВНЯВАШ ПО ТОЗИ НАЧИН?ТИ ЗА КОГО СЕ МИСЛИШ?КАТО СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕНА Я КАЖИ ТИ НЯКОГА ПРАВИЛА ЛИ СИ НЕЩО БЛАГОРОДНО???????????????????ПОМАГАЛА ЛИ СИ НЯКОГА НА ИЗОСТАВЕНО ДЕТЕ????????????ЗА КОГО ПО ........ СЕ МИСЛИШ?ЗА АНЛГИЙСКАТА КРАЛИЦА ЛИ??????????Я ПО-ДОБРЕ ВЪРВИ СИ ЧЕТИ ЖЪЛТИТЕ ВЕСТНИЦИ И ТЪРСИ КЛЮКИ ТАМ И НЕ  НИ ЗАНИМАВАЙ С ТВОЕТО ПРИСЪСТВИЕ!!!!!МАЙ КАТО ЗАТВОРИХА 'МИТАКА"И СЕ ЧУДИШ КАКВО ДА ПРАВИШ!!!!!ГАДИ МИ СЕ ОТ ХОРА КАТО ТЕБ!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт