БЕБЕТА ЮНИ 22 :-)

  • 11 065
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 194
Добро утро, момичета  Hug Хехехе, вчера май всички са празнували, като гледам как след 18,30 няма никакви постове  Heart Eyes Аз не празнувах. Следобед се зачетох в една книжка, а милото се прибра от ремонта чак към 20,30  Cry Само хапнахме, погушкахме се и си легнахме - класическа романтика  Heart Eyes

Виждам, че вече сме на 15 стр., затова и пускам новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274157.0

Пожелавам слънчев ден на всички   bouquet

# 286
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз тръгнах от 53, а сега съм 59.5, така че общо са 6.5 кг. отгоре. Сега като смятам, д-рът сутринта ми е качил и половин кг "от себе си". Последния път бях 55.5, а сега съм 59.5. Почнаха да ме разпитват какво съм яла, та толкова съм напълняла.  Embarassed  Rolling Eyes И аз такова мислене му дръпнах.  newsm78 Като си тръгнах се сетих къде ми е грешката с хапването.   Joy
Е тва пък ме уби. Ми какво толкова може да си яла-храна много ясно ooooh!Аз до сега не съм имала такива коментари, те ме гледат и ми се смеят като има казвам ,че съм качила килограми. Това е защото не ми личат, ама все пак съм ги качила.Единствено ме посъветваха да намаля сладкото и тестото щом съм се притеснявала ..
Ами, попрекалила съм с тестото /кексовете и на обяд - сандвичи / и в последната седмица с шоколада. Те ме питаха - банички, газирано, мултивитамини дали съм взимала много и т.н. Аз седях и се пулих насреща им, защото не е нито едно от изброените неща.  Crazy Просто качвах по 1-1.5 кг. на месец и д-рът видя, че много внимавам за килцата и сега беше като гръмнат, като видя колко съм отгоре.  Rolling Eyes Както и да е. Ограничавам тестото и шоколада. Да видим какъв ще е ефектът. newsm78
Честит празник на всички ви от мен, макар и със закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт