Либерален ли е шефът ви относно Skype, Icq , Бг-мама и т.н

  • 2 613
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
При нас няма никакви проблеми, шефовете са много либерални. Всички ползваме ICQ както за комуникация между колегите, така и за лични съобщения. Имаме и sametime, ама аз не съм си го инсталирала, защото кюто ми е достатъчно.   Laughing Имам и Skype, който обаче ползвам рядко. Относно сайтове като bg-mamma - влизам си и си пиша без проблем.

# 16
  • Мнения: 515
При мен проблем е само Sкайп, иначе имаме служебни ICQ-та .. Влизането в Интернет не е никакъв проблем..

# 17
  • Мнения: 2 309
Мониторът ми е в стратегическа позиция, така че никой, отникъде не вижда какво правя  Mr. Green Трябва да застане непосредствено до мен, но имам и бързи реакции, все пак... Mr. Green

И аз така  Laughing никога не се е повдигал въпроса какво мога и какво не. А и сис админа ми е пръв приятел, тъй че нямам грижи  Laughing

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Досега нямах никакви проблеми, влизах където и колкото си искам. Но сега сменям работата и май няма да е така. На първо време няма да ми липсва нищо, понеже ще съм достатъчно ангажирана, но след това, когато успея да се вместя в по-кратко време, ще скучая без нет и скайп.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 482
А ако вие бяхте шеф - щеше ли да ви е приятно служителите да си чатат по най-различни теми с кой ли не през работно време?  Thinking

На мен честно казано нямаше да ми е приятно - то,  не че имам време докато съм на работа, или просто досега съм попадала на такива шефове и такъв вид работа, че нито шефа би гледал с добро око на такива странични занимания. , нито пък имаш възможност...

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ако вие бяхте шеф - щеше ли да ви е приятно служителите да си чатат по най-различни теми с кой ли не през работно време?  Thinking
Ако това не пречи на работата- защо не?

# 21
  • Мнения: 4 585

Skype, Icq , ведеоклип, музика - не. Бг-мама- да. Веднъж видях и it спецката ми да кеси тук,
не съм забелязал да е регната. Понякога компа ми се замесля дълбоко, имам време за два постинга.

# 22
  • Мнения: 212
Шефката е либерална, но аз не съм...

# 23
  • Мнения: 6 417
Чатовете при нас са забранени  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 2 079
Компютърът ми на работа няма интернет връзка.
Само на два компютъра, от всичките, имаме такава.
Така че - не мога да видя нищо от никакъв форум в работно време. Cry

Но в извън работното ми време ....  newsm44

# 25
  • Мнения: 212
Не знам колко е либерален,ама знам,че не знае как се ровя по цял ден в нета.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Всички ползваме ICQ както за комуникация между колегите, така и за лични съобщения. Имам и Skype, който обаче ползвам рядко. Относно сайтове като bg-mamma - влизам си и си пиша без проблем.

Същото положение Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 103
Skype имаме за служебна, а и за лична комуникация. Относно сърфирането също няма проблем, когато няма друга по-спешна работа. Но по въпроса с бг мама гледам да не ме хване че го чета и то не за друго ами като види горната част на заглавната страница с тези бебета, сутиени за бременни и пр. ще вземе да реши, че съм бременна и после иди обяснявай, че нямаш сестра. Не че нямаме такива намерения, ама в моя случай е малко "гузен негонен бяга".

# 28
  • Мнения: 1 941
По принцип преди няколко години ни бяха предупредили, че не е редно да се ползва кю, тогава скайпа не беше толкова популярен. Сега на всички служебни компютри има скайп. Редовно си влизам и във форума от службата, никой не ми е казал копче. Отдавам го на това, че не злоупотребявам, а и преди всичко си върша работата. Колегите ми също ...

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
А ако вие бяхте шеф - щеше ли да ви е приятно служителите да си чатат по най-различни теми с кой ли не през работно време?  Thinking

Когато съответния човек няма работа - хич не ме интересува чати ли или кафе пие, но когато всичко кипи...  Twisted Evil
Миналата година имахме една девойка, която непрекъснато пишеше смс-и през страницата на М-тел. Когато и да мина покрай нея - тя все това прави. 10 дни работи само при нас Whistling

Общи условия

Активация на акаунт