Либерален ли е шефът ви относно Skype, Icq , Бг-мама и т.н

  • 2 616
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 520
Ние имаме неограничен достъп до интернет. Помня, че всички се бяхме подписали под някаква заповед на изпълнителния директор относно ползването на компютрите - че никой служител няма право да инсталира програми без съгласието на системните администратори...
А специално за ICQ - никой не ми е разрешавал изрично да го инсталирам, но и никой не ми е пречил. Wink
Skype никога не съм ползвала и все още не ми е много интересен, а и едва ли е много по различен от ICQ.

# 46
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Когато съответния човек няма работа - хич не ме интересува чати ли или кафе пие, но когато всичко кипи...  Twisted Evil
Миналата година имахме една девойка, която непрекъснато пишеше смс-и през страницата на М-тел. Когато и да мина покрай нея - тя все това прави. 10 дни работи само при нас Whistling

 Peace Peace Peace

Абсолютно точно казано. Проблемът е не дали влиза в кю, скайп и интернет, а дали си изпълнява задълженията. Имаме една колежка идва в 8 и си тръгва 30 мин. след приключване на работния ден. През цялото време или пуши, или люпи семки втренчена съсредоточено в една точка. Не ползва кю, интернет, скайп. Това обаче не означава, че върши някаква работа.
Въпросът е самите хора да са коректни и да не злоупотребяват със свободата, която им е дадена.

# 47
  • Мнения: 2 495
На работа нямам скайп или кю...имаме забрана за тях.Иначе мога да си влизам в които и да е сайтове, но общо взето не ми остава време за това  Wink
Не се дразня когато някой чете в Интернет нещо, или пък да чати, когато е на работа.Дразня се от провежданите дългииии  лични разговори по мобилния или пък непрекъснатите смс , които се пишат, от някои колежки, защото честно казано пречат на работния процес.  Peace

# 48
  • Мнения: 1 520
Когато съответния човек няма работа - хич не ме интересува чати ли или кафе пие, но когато всичко кипи... Twisted Evil
Миналата година имахме една девойка, която непрекъснато пишеше смс-и през страницата на М-тел. Когато и да мина покрай нея - тя все това прави. 10 дни работи само при нас Whistling
Aко ограничите достъпа до Интернет само до държавни институции, правния портал и бг-мамма, ще видим дали някой ще си убива времето с писане на смс-и и прочее. Wink

# 49
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
По принцип не дава...ама и да го правиме , той се прави , че не вижда и нищичко не казва...

# 50
  • София
  • Мнения: 6 999
Aко ограничите достъпа до Интернет...

Аз не съм човек на сопата... Няма да ги надзиравам и ограничавам я. Ако някой не си харесва работата - си я сменя с по-добра....

# 51
  • Мнения: X
Всички ползваме ICQ както за комуникация между колегите, така и за лични съобщения. Имам и Skype, който обаче ползвам рядко. Относно сайтове като bg-mamma - влизам си и си пиша без проблем.

Същото положение Peace
Абсолютно!

Общи условия

Активация на акаунт