За и против почивка в България

  • 1 844
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Вторият ръкав на Халкидики - близко, чисто, по-евтино от BG.  Peace Там почти всеки втори говори английски. А пък в XXI век има една технология, наречена мобилен телефон, с който можеш да се свържеш много лесно с педиатъра на детето при нужда, дори когато си в чужбина. Разговорът няма да излезе кой знае колко скъп. А точно ентеровирусите върлуват здраво по нашето черноморие - всеки път като отидем на родното море и дъщеря ми хваща дрис с повръщане. Независимо дали сме във Варна, Албена или Русалка. И пак стигаме до мобилния телефон и педиатърката ни, защото се оказва, че няма кой да ти обърне внимание на място.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 428
Не знам как е по гръцките курорти, но в Солун обслужването в просто под всякаква критика - говоря предимно за ресторанти, централни таверни на пешеходната зона... Опита ми е от преди 2 месеца. Просто всякакво лошо обслужване в БГ ресторанти и кръчми е като 5-звездно, в сравнение с гръцкото. Та мисълта ми е следната - по курортите пак ли е същото, или ? На мен , честно казано, ми се изпари всякакво желание да ходя отново в Гърция.
Ние си мислим за Турция като лятна почивка.

# 47
  • Мнения: 3 423
На Гран Канария седмицата е 500 евро.
Това добре ли е?

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На Гран Канария седмицата е 500 евро.
Това добре ли е?
Това е добре, но пътя е в пъти по толкова.

# 49
  • Мнения: 3 423
На Гран Канария седмицата е 500 евро.
Това добре ли е?
Това е добре, но пътя е в пъти по толкова.
Това е път и полупансион.
Ходене на море в България
е по-скъпо, но обслужването
в пъти по-некачествено. Та?!

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това е път и полупансион.
Къде го четеш? Shocked

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Със сигурност офертата не е от български туроператор.

# 52
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

в офертите на TUI - http://www.tui.com/de/

Общи условия

Активация на акаунт