Как оценявате хората?

  • 5 486
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 268
Все пак зависи от възрастта.Аз,когато срещнах мъжа си,той беше на 17 години,ученик в 10 клас.Абе има си и доза късмет в тая работа.Едно е да се жениш на 30г,друго е като мен на 20г,като младоженеца е на 21.

# 136
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
нямам структурирани критерии, по които да оценявам хоpата. Thinking

трябва да се надушим.
химията трябва да е наред.
мисля, че 15тина минути стигат, за да разбера дали някой ми допада или не.


не обичам хора, които постоянно говорят за пари;
не обичам хора, които не поглеждат небето, за да търсят фигурки в облаците;
не общувам с хора, които са сметкаджии и се опитват да ме минат на дребно.
мразя дребни душички и злобни хора.

образованието не дава имунизaция срещу горните неща, но възпитанието и средата!

# 137
  • Мнения: 919


не обичам хора, които постоянно говорят за пари;
Това е нещото,което много ме отблъсква .Имаме такива познати и ги търпя,няма как ,но никак не са ми приятни. Naughty

Дадени хора ги преценям за няколко минути,но се е случвало и да греша.Затова си давам повечко време за преценка. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 2 926
Оценявам хората по това дали са хора или не.
Имам различни приятели - от юристи до сервитьори, приятелките ми са също различни - имам приятелка сетоводител,приятелка-студентка,приятелка -`мутреса` и приятелка - козметичка.
Не оценявам хората по това каква професия практикуват и колко пари имат.
Заобиколена съм с хора,които са добри,които ме обичат и уважават.Другите са ми просто познати.
А иначе за мен е много важно първото впечатление и външния вид на човек.Те никога не ме лъжат  Peace
Ако не харесам някой от първия път в който го виждам,това просто никога не може да се случи.Обратното също!

# 139
  • Мнения: 3 268
И при мен първото впечатление е много важно,трябва да има нещо като привличане между хората,за да бъдат дори само приятели.

# 140
  • Мнения: 349
 
Не оценявам хората по това каква професия практикуват и колко пари имат.
Заобиколена съм с хора,които са добри,които ме обичат и уважават.Другите са ми просто познати.
А иначе за мен е много важно първото впечатление  на човек.Те никога не ме лъжат  Peace
Ако не харесам някой от първия път в който го виждам,това просто никога не може да се случи.Обратното също!
[/quote]
И аз съм така Peace.По цял ден работя и контактувам с различни хора.Убедила съм се в това,че когато не ми хареса някой още от самото начало- с течение на времето се убеждавам,че съм била права.Хората или ти допадат Grinning ,или не Naughty.Първото впечатление винаги  е най-важно.Имам всякакви приятели,но се опитвам да съм заобиколена само с хубави и положителни хора.
С две думи-оценявам хората по първоначалното им излъчване,пък каквото сабя покаже по-натам.Опитвам се да не контактувам с отрицателни хора Naughty.Не понасям простотията в чистата и форма- дълбоко уважавам ДОБРОТАТА.

Общи условия

Активация на акаунт