бременна съм , а прокървих-помоощ!

  • 6 753
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 315
Почивай си, не се напрягай, не се притеснявай! Стискаме ти палци, всичко ще е ОК!  newsm17

# 46
  • Враца
  • Мнения: 173
Аз също прокарвах в началото. Пиех дуфастон 3х3, биеха ми папаверин и другото го не помня какво беше. Не съм ставала от леглото първите 4 месеца, но успях да износя плода /бебката ми Simple Smile/ Много търпение и спокойствие! Всичко ще е наред! Стискам палци и се моля  Praynig

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Стискам палци всичко да е наред! Peace Hug

# 48
  • Мнения: 523
И аз през втората си бременност прокървих в 4 месец . Лежах в болница 5 дена и ми биха папаверин . Е всичко свърши добре и втората ми щерка е вече на 1г и почти 7 месеца . Повече спокойствие и почивка , една голяма прегръдка  Hugот мен и стискаме палци за тебе !!! Praynig Praynig Praynigи за теб ,и за бебчо !!!

# 49
  • варна
  • Мнения: 147
Стискам палци всичко да е наред този път!Живо и здраво бебче,а дотогава-повече почивка! Hug Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 1 338

И мисли само хубави и положителни неща, защото бебчо усеща всичко Hug

# 51
  • Мнения: 1 091
И аз минах по твоя път.Кървенето продължи докато вляза в 4-ти месец.Пиех Дуфастон в началото.После ме вкараха в болница.Биеха ми Папаверини и Но-шпа.Едновременно с тях ми биеха и прегнил.После като се прибрах в къщи лежах по цял ден.Пиех Магнерич,Но-шпа и ми биеха Прегнил.Когато прочух ми спряха Прегнила.Продължих да пия хапчетата докато вляза в деветия месец.Родих прекрасно шишкаво бебче.Пожелавам ти и ти да родиш едно прекрасно бебче.Ще ти стискам палци. Peace  bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Моля се за вас PraynigДано всичко бъде наред  bouquet

# 53
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Лежи, пази се, почивай си и не се ядосвай с никой и за нищо  Hug
Ако трябва и в болница отиди, пожелавам хубаво бебенце накрая  Hug

# 54
  • Мнения: 352
Моля се за вас PraynigДано всичко бъде наред  bouquet
Peace Hug

# 55
  • Мнения: 693
Пате, какво стана с теб, кажи как се чувстваш!?

Аз прокървих в 12-та седмица, имах отлепване на плодния сак. Лежах за задържане 3 дни., бях на папаверин, мангезии и утрогестан. Не ходех на работа, но явно не се пазех достатъчно, затова имах още две леки прокървявания (последното в 25-та седница) и се установи, че съм със скъсена шийка и пълна плацента превия. Сега съм на Магнерич и пазя леглото!

Най-доброто лечение е лежането и спокойствието! Пази се, дано всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт