Страхотна диета за страхотни тела - 11

  • 11 481
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Здравейте,
не съм ви навестявала отдавна. Но 3 дни се бях отдала на ядене и то калорично, та сега съм на разтоварващ режим - нещо като на Тарталета - през деня на ябълки и активия, а вечер салатка, но аз хапнах и пилешко месо. Но мисля като свърши месцето, което съм си приготвила да опитам един млечно-плодов ден да направя.
Спазвам си стриктно часовете на хранене на страхотната.
Не се отчайвайте, като не мърдате на кг, мерете със сантиметър.
Ще дойде пак топлото време и разходките ще ни помогнат да изразходваме калории.
Хубав ден!

# 241
  • Мнения: 1 381
ей да му се не види, 2 дни не бях режимна и ето на с прискърбие съобщавам за +1 кг Sad, лошото е че съм към края на 3-та част и май ще трябва да премина и аз на друго режимче,  че искам да си постигна целта.... е хубавото е че спортувам и на външен вид нещата изглеждат добре.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!

Ме4тателка   Hug мерси за кафето!  Heart Eyes Успех каквото и да решиш да продължиш , но не ни забравяй! Дори и да сме на другирежими нищо не ни пречи да сме си Страхотна компания   bouquet

b_ivanova   Hug радвам се да те видя! Heart Eyes Много добре си решила с режима!  Peace

Eva   Hug не се ядосвай това е само храната, която си хапвала тези дни , не е реално качен килограм - имаш време ако се ограничиш да го махнеш за ден-два  Peace

Аз днес отчитам още 300гр надоло и ще си сменя линийката -  77,200 си е по-близо до 77 отколколо 78  Joy Joy Joy

Значи няколкото стриктни дни имаха резултат! Peace

Пожелавам ви приятен и успешен диетичен ден!    bouquet  bouquet  bouquet

# 243
  • Мнения: 1 163
Нито мога да се похваля, нито да се оплача. Все същото е 59кг и не мърдам.
За съжаление милички аз ви напускам и ще пробвам някаква Моно диета. Ако някоя от вас я е правила да напише дали е ефикасна. Ще гледам отвереме, навреме да ви навестявам и да пиша как съм с резултатите.
Ще ми липсвате много. Но ако измислите друг режим ще съм с вас с най-голямо удоволствие.
 Hug Hug Hug Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 11 787
лиде аз не Ви напускам!Тук съм поне до края на седмицата.Просто май и аз стигнах задънена улица.Тка или иначе си стигнах целта от 50 кг.
Иначе компанията е страхотна,не само диетата!Как ще Ви забравя,аз съм една от редовно списващите тук.
Но много от момичетата,които пишеха преди 1-2 седмици ги няма вече.
Mimi_msm не се отчайвай!При тази диета има задържане.От колко дни си на 59 и колко всъщност си свалила до сега?

# 245
  • Мнения: 3 425
Успех на сменящите диетката  Hug и вие ще ми липсвате  Hug

Аз от вчера минах пак на диета 1 и ако след след 2 седмици не съм свалила поне 2-3 килца ще сменям и аз  newsm78,но после пак ще се върна  Crazy


Нямамеееееееееее  Crazy

# 246
  • Мнения: 1 163
Мечтателка, свалих четири килограма но повече от една седмица стоя на 59кг и не помръдвам. То добре е, че стоя на тях а не качам но това е отделен въпрос. А аз се познавам като зацикля на килограмите и ми спира интусиазма и ще почна пак да се тъпча, тъпча и ще си върна пак килограмите. Сега ще пробвам това Моно за пет дена та ако мръдна надолу ще повторя при вас първата диета. Целта е да се преборя с още 5 кг. а може и повече, че после като се натъпча да не ми е гузно  Joy Joy

# 247
  • София
  • Мнения: 11 787
Е ти си по-добре от мен!Аз свалих 4 и качих един,ужас!
А каква е тази моно диета?

# 248
  • Мнения: 176
здравейте,момичета!!!
и аз ще ви кажа чао.сменям диетката.ще започна моно( 5 дена или 10 )още не съм решила. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ще ми липсвате

# 249
  • Мнения: 29
Здравейте,СТРАХОТНИ
Какъв е този песимистичен тон  rotfImbo rotfImao.Я по бодро  newsm47
Ако става въпрос и аз съм зациклила яко ,но не си и помислям да се отказвам също като lideto Hug Hug Hug на нея
Сега след 3 диета ще си почина и от понеделник отново съм на №1,защото в нея е истината newsm10 така ,че аз си оставам с вас smile3521 Ибез това компанията е страхотна и не е за изпускане newsm53
Редовно ви чета така че стига сте мрънкали и започвайте с промяна в мисленето-позитивно,а не негативно. Grinning Laughing Grinning
Ще видите ,че действа newsm10 newsm51 newsm10

# 250
  • Мнения: 1 163
Мечтателка Моното се състои във хранене само на един вид храна. Във форума има тема Хайде на изпитано Моно. Тя е пет дена но може да я спазваш и десет дена. Първи ден ядеш само картофи, втори ден кисело мляко, трети ден мисля, че беше салата но ще те объркам виж във форума там режима го има по-подробно описан. Ще се пробвам там за пет дена да видя какво ще стане и после ще се върна при вас и ще започна страхотната отначало. Да му се и невиди тия пет килограма ще ми бъдат голям зор докато ги сваля.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!

В предишните теми имаше и два други режима на доц. Байкова дадени от Страхотни момичета.    bouquet  Ще потърся и ще ги пусна, защото имаше и режим - подобен намонодиета , а и бяха по-ограничени като хранене, и вероятно с по-голям ефект. Така , че има още по-голям избор на режими в Страхотната диета.

anna.veli   Hug ти ако си харесаш някой може да го направиш вместо да повтаряш отново Диета № 1. Ти ще си решиш кое предпочиташ.  Peace Много добре си го казала за позитивното мислене.  Peace Знам , че не е лесно да мислиш позитивно , когато задържаш теглото , но товеа е неизбежно. Аз задържах теглото повече от 3 седмици /мисля  newsm78/, но в интерес на истината не бях и много стриктна. И сега след около 5 стриктни дни - резултата ми е налице, малко , но все пак минус.

Успех на всички - и оставащи на Страхотната диета и сменящи режима, ние пак сме си Страхотна компания, дори и да сме на различни режими!

Стига съм писала да потърся другите  режими и да ги пусна.

# 252
  • Мнения: 1 163
Давай Лиде дано да си харесам нещо, че тука компанията много ми харесва и не ми се ще да ви напускам толкова скоро.
Наоколо съм и чакам с нетърпение да прочета новите.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 950
Ето единия режим - даден ни от b_ivanova   bouquet

"Седемдневен режим за след празниците"
І ден  - 8, 10, 16 ч. - плодове, а в 12 и в 19 ч. - зеленчуци. Плодовете могат да се приемат сурови, варени, печени или като фрешове, а зеленчуците на салата, супа, манджа, задушени, печени. Количествата са по желание! Ако изпитвате глад между храненията можете да хапнете филийка пълнозърнест хляб с лютеница, със зеленчук или с 3-4 броя маслини.
ІІ ден - 8, 10, 12, 16, 19 - кисело мляко - масленост до 2 % и общо количество за деня - 1,5 кг. Ако изпитвате глад между храненията можете да хапнете филийка Бонус, зеленчук или плод.
ІІІ ден - 8, 10, 12, 16, 19 - зеленчуци. Зеленчуците трябва да са с високо водно съдържание, без картофи, бобови и зърнени храни. Ако изпитвате глад между храненията можете да хапнете филийка пълнозърнест хляб или плод.
ІV ден - 8, 10, 12, 16, 19 - по 1 яйце със зеленчуци. Яйцата могат да са варени, приготвени на миш-маш и т.н. Могат да бъдат заменени с извара и зеленчуци.
V ден - 8, 10, 12, 16 ч. - картофи, овкусени със зеленчуци. Може на салата, супа, задушени или печени. В 19 ч. - зеленчуци с високо водно съдържание с малко млечен продукт за овкусяване.
VІ ден - 8, 10, 12, 16, 19 ч. - печено месо или риба (или белтъчна храна) със зеленчуци.
VІІ ден - 8, 10, 12, 16, 19 ч. - плодове с чай - плодовете да са един вид за целия ден без банани, грозде или пъпеш. Плодовете могат да се приемат сурови, варени, печени или като фрешове! Ако изпитвате глад между храненията можете да хапнете филийка пълнозърнест хляб или пълнозърнеста бисквита.

Важно е по време на този режим да приемате по 2 - 2,5 л. течности на ден (вода, чай, кафе) и да се разхождате поне 40 мин. дневно.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 950
Ето и още един , заслугата за чието намиране и също на b_ivanova    bouquet  bouquet  bouquet


статия от в-к Новинар от 14.08.2003 г.


"С кисело мляко и зеленчуци "дялкате" 3 килограма седмично   
[ 2003-08-14 ] Тоталното гладуване е нездравословно   
   Доц. д-р Донка БАЙКОВА
   
    Доц. д-р Донка Байкова е сред най-известните български специалисти по балансирано хранене. За контакт: 0888 370 922.
   
    Аз съм противник на тоталното гладуване, смятам го за нездравословно. Предлагам в летните жеги 7-дневен хранителен режим на база нискомаслено кисело мляко със зеленчуци или плодове, който ще разтовари организма от излишните килограми, отпадните продукти на белтъчната и мастната обмяна и др. Ефектът от тази съвсем лека диета е намаляване на телесното тегло средно с 3 кг седмично.
    ПЪРВИ ДЕН
    5 пъти в денонощието - в 8, 10, 12, 16 и 19 часа - се консумират нискомаслено кисело мляко (общото количество за 24 часа да е до 2 кг) и зеленчуци (около 1 кг за 1 денонощие - краставици, зеле, моркови, домати). Втори вариант: до 2 кг кисело мляко плюс 1 кг праскови. Сместа може да се подслади с малко пчелен мед - максимум 1 супена лъжица за цялото количество. Препоръчвам да се пие билков чай (може и студен) по желание с лимон и малко мед. Междинно при дискомфорт от глад хапвайте черен сухар със зеленчук или така наречения зеленчуков сандвич (1-2 филийки пълнозърнест хляб за 1 денонощие със зеленчук, лютеница или кьопоолу). Внимание: приеманият зеленчук или плод да е един и същ през целия ден.
    ВТОРИ ДЕН
    В 8, 10 и 16 часа пийте билков чай и хапвайте плод. Засищайте глада междинно със зеленчуков сандвич. В 12 и 19 часа консумирайте зеленчукова салата с 1 голямо парче бяла риба. Ако рибата е по-тлъста, изпечете я, за да се отдели мазнината. Вечерята непременно трябва да е еднаква с обяда. Внимание: приеманите зеленчук и плод да са едни и същи през целия ден.
    ТРЕТИ ДЕН
    Процедира се както през първия ден.
    ЧЕТВЪРТИ ДЕН
    В 8, 10 и 16 часа пийте билков чай и хапвайте плод. Ако ви измъчва глад, заситете го със зеленчуков сандвич. В 12 и 19 часа пак пийте билков чай и хапнете 1 голямо блюдо пълнозърнест неолющен кафяв ориз със зеленчук. Вечерята непременно трябва да е еднаква с обяда. Внимание: приеманите зеленчук и плод да са едни и същи през целия ден.
    ПЕТИ ДЕН
    Процедира се както през първия ден.
    ШЕСТИ ДЕН
    В 8, 10 и 16 ч пийте билков чай и хапвайте плод. Междинно засищайте глада със зеленчуков сандвич. В 12 и 19 часа пак пийте билков чай и хапнете голяма зеленчукова салата и печено пиле (само бялото месо, без кожата и тлъстините). Пилешкото може да замените с 2 варени яйца. Вечерята непременно трябва да е еднаква с обяда. Внимание: приеманите зеленчук и плод да са едни и същи през целия ден. Менюто в 12 ч е еднакво с това в 19 ч.
    СЕДМИ ДЕН
    Процедира се както през първия ден."

Общи условия

Активация на акаунт