момичета имам една питанка
имам  Аристон 2 в 1
за 7 кг. дрехи за пране и 5 кг. за сушене
много съм доволна, ползвам я вече една година и много рядко простирам на терасата и то само лятото...
но знам че сушилните когато са отделни уреди имат филтър който събира мъх от дрехите, та питанката ми е дали в комбинираните уреди има нещо такова, имам някаква измислена книжка с инструкции, понеже този модел е правен в Англия и е за онзи пазар по принцип та няма официална книжка ами имам превод на бг от официалната, там не пише нищо за филтри и за почестване, имам и книжка на английски но и там нищо не пише, значи ли това че не се почиства филтри или че няма такива Hug
иначе съм ЗА тези машини, няма такова удобство....
И аз имам подобно питане. Ползвам пералня и сушилня 2в1 от около 2 години и не сьм чистила нищо, няколко пьти вече я ремонтираха основно и винаги когато се развали сушилнята не работи сьответно и пералнята, но сега много странно пералнята си пере и нагрява както винаги а сушилнята вьрти но нито нагрява нито суши, което ме навежда на мисьлта че нещо трябва сигурно да се почисти но кьде и как никьде не пише newsm78. Обадих се в сервиза а те казаха, че почистването на филтьра на сущилнята е много слоьно и трудно и не влиза в гаранцията а се плаща. Та някой има ли инфо как се чисти филтьра и може ли ние да си го почистим?