Сушилнята - за и против

  • 33 003
  • 315
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 632
Само към ел.захранването е вързана.

# 271
  • Мнения: 950
Аз почнах да се навивам за сушилня ,особено тия дни не може да изсъхне прането и това ме кара да си мисля , че сушилнята си е вече необходимост ,а пък  и в коридора имам предостатъчно място Simple Smile
Една Аристон ще ми дойде добре от Дядо Коледа  Peace

# 272
  • Мнения: 59
PEPE Благодаря ти за инфото  bouquet
момичета имате ли други мнения за това каква  марка да си взема  в интерес на истината до такава степен сам се шашнала че и цената не ме интересува много,много само и само да се отърва от тези безредици в къщи, а и  както  започнах и работа просто е мъка #Crazy Cry #Crazy

# 273
  • Мнения: 1 632
И аз съм от доволните с Аристон Peace

# 274
  • тук-там
  • Мнения: 4 272
утре ще купувам аристон - аквалтис - но комбинирана - пералня +сушилня. в понеделник ще мога да споделя впечатления Peace

# 275
  • Варна
  • Мнения: 309
утре ще купувам аристон - аквалтис - но комбинирана - пералня +сушилня. в понеделник ще мога да споделя впечатления Peace
Чакам и от теб отзиви,че и аз на тази съм се спряла.След много мислене решихме да рискуваме с комбиниран уред.Няма вариант за отделни за съжаление.

# 276
  • Мнения: 57
И аз мисля. че една сушилня ще ми се отрази добре:))) Май ще трябва да изнудвам:) Това наистина е едно голямо удобство май, аз с тия простори..в банята, на балкона, в стаиите, ужассс ooooh!

# 277
  • тук-там
  • Мнения: 4 272
офф, аз пак съм в чуденка - до утре вечер наистина трябва да избера помощници - бях се спряла на аристон аквалтис - пералня+сушилня - 2 в 1 , но днес видях едни втора употреба, но наистина бяха като нови - пералня сименс - с голям барабан и люк и отделно сушилня уирпуул - 6 то чувство - общо за 800 лв. нямам място в кухнята и се чудя ако сложа сушилнята в спалнята проблем ли ще е. има си контейнер и водата се събира там - не и трябва канализация - ако някой има сушилня в спалнята да свирка...притеснява ме единствено да не се образува много влага в стаята

# 278
  • Мнения: 48 039
Няма проблем, а може и едно върху друго- сушилнята върху пералнята да е, както е у нас- хем са едно върху друго, хем в гардероб- няма грижи с влагата.
Ако е 2 в 1 много мачка дрехите, а и трябва да вадиш половината пране, за да сушиш на два пъти.

# 279
  • тук-там
  • Мнения: 4 272
Няма проблем, а може и едно върху друго- сушилнята върху пералнята да е, както е у нас- хем са едно върху друго, хем в гардероб- няма грижи с влагата.
Ако е 2 в 1 много мачка дрехите, а и трябва да вадиш половината пране, за да сушиш на два пъти.

да, ама пералнята ми е под бар-плота - старата беше 2 в 1 /няма как да стане на 2 етажа и мислех и новата да е такава, ама...ако може да паркирам сушилнята в спалнята ще е супер...- тази която харесах си има един контейнер за отделилата се вода и въобще от никъде нищо не излиза, ама знам ли като я пусна да не стане спалнята на сауна...

# 280
  • Мнения: 48 039
Е ако ставаше сауна, то гардероба ми щеше да се разпадне, а коридора ми да мухляса! Няма страшно, стига да имаш място в спалнята.

# 281
  • Мнения: 59
Ай де да изчакам до понеделник толкова много съм търпяла Rolling Eyes
Има и нещо друго което искам да споделя пералнята ми е за 5 кл.дрехи и на този етап по точно зимата ми е много трудно да изпера примерно само бяло винаги ми хартисват по нещо а и не мога примерно да я пусна предния ден защото е почти празна. #Crazy
Ох,дано да сте ме разбрали и пак се връщам на варианта 2 в 1
макар мой то мъжле да казва че 2в1 не може все нещо щяло да куца.
Ходих и във Техномаркет там  ми казаха че има вероятност самата гума да ми създаде проблеми тъй като сушилната е на много по висока температура от пералнята и може би само там да имам проблеми а за сушенето дали суши или не никой не знае. Cry Rolling Eyes Sad
Ай де и др.мнения аз май ви завих главите с моите глупости SORRY

# 282
  • Мнения: 439
Едно огромно за Peace,голяма помошница ми е.От пералнята та направо в сушилнята

# 283
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Момичета, моля за спешна помощ! Мога ли да изсуша в сушилнята скиорско яке или ще го съсипя?

# 284
  • Мнения: 1 418
Мисля,че може,на по-ниска температура.

Общи условия

Активация на акаунт