Сушилнята - за и против

  • 33 033
  • 315
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 752


Тези кърпички са специално за сушилни, ароматизирани са силно и се поставят по една заедно с дрехите....след това се хвърля,а  дрехите ухаят страхотно....

          Дай още малко инфо  Praynig - цвят на опаковката, надпис или други опознавателни знаци, от къде ги купуваш...  Да знам какво да търся  Hug
и аз отдавна чакам повече инфо за тях - от къде, как изглеждат, марка.

# 256
  • Мнения: 2 498
Ето такива ползвам
Купувам ги от специализиран магазин за перилни препарати от града ни....

# 257
  • Мнения: 391
Аз днес взех такива кърпички на Soupline от едно магазинче за препарати на Плиска, 20бр. бяха 12лв.

# 258
  • Мнения: 48 172
За какво са ви изобщо кърпички, мен ми е кеф дрехите да не миришат на нищо?

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 214
Нормално ли е при първите няколко изсушавания дрехите да миришат на гума  newsm78

# 260
  • Русе
  • Мнения: 343
Докато ползвах сушилня, комбинирана с пералня - така миришеше винаги, при по-продължително сушене. Откакто съм със самостоятелна сушилня - няма никаква миризма.

# 261
  • Мнения: 1 632
Докато ползвах сушилня, комбинирана с пералня - така миришеше винаги, при по-продължително сушене. Откакто съм със самостоятелна сушилня - няма никаква миризма.
И при мен беше така,но и аз реших проблема с отделна сушилня.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 214
Тя моята е отделна, не съм сушила много време - час-час и нещо, но при първите изсушени дрехи миришеше и то силно, другите не чак толкова. Чакам да я монтират вече на мястото й и ще пусна няколко хавлиени кърпи на най-дългата програма, да видя какво ще стане.

# 263
  • Мнения: 4 176
Против сушилнята! Не е екологично  Peace
Я сподели?

# 264
  • София
  • Мнения: 18 679
Против сушилнята! Не е екологично  Peace
Я сподели?
Ами не е - хаби много електричество, затова. Но пък е незаменим помощник. Аз бях без сушилня една седмица и направо бях забравило колко противно е простирането и колко смачкани и твърди са дрехите, сушени на простор.
А кърпичките на Ленор ги видях и аз, но не си купих - скъпи ми се видяха.

# 265
  • Мнения: 59
 Wink    Здравейте аз отдавна не съм писала  ама със тези мой те деца се не ми остава време за писане за четене ми е по лесно че мога и със тях.
Сега искам да ви попитам не за мнението за сушилната машина защото съм прочела всичко от вас (за което ви благодаря) а каква марка да си взема. 2 в 1 се отказах или пералня със сушилна тоест вие ме отказах те Joy Hug Joy и пак  мерси    bouquet
 Но вече със три деца и ние още двама ставаме множко и зимата е някакъв ад във къщи от дрехи
благодаря ви предварително и се надявам да ми помогнете както до сега а не да се объркам  Hug

# 266
  • Русе
  • Мнения: 343
Преди около месец си купих тази http://www.ritoni.com/products.php?product_id=4763. Засега съм много доволна. Исках уред, в който мога да суша всички /почти/ дрехи. Освен доста програми за различни видове тъкани, мога и допълнително да задавам сушене на по-ниска темп. До момента нямам прецакани дрехи, освен неизбежното свиване малко при някои материи при първото изсушаване -  след това вече не мърдат  Grinning.  Аз и преди това ползвах сушилня, само че комбинирана, така че повечето дрехи вече бяха "дръпнали" на където трябва, и до момента няма разлики. Там, обаче не можех и да си помисля да суша пуловери и по-деликатни тъкани, а сега го правя без проблем.  Към марката се насочих от форума - има доста момичета с Аристон, които са доволни. Peace

# 267
  • Мнения: 950
А в какви помещения са  ви сушилните ,за жалост аз нямам мокро такова ,в кухнята ми се струва неудачно  newsm78

# 268
  • Мнения: 1 632
Моята е в гардероб в коридора.
Но отварям гардероба когато я ползвам, заради влагата.

# 269
  • Мнения: 950
Моята е в гардероб в коридора.
Но отварям гардероба когато я ползвам, заради влагата.
Това е идея Peace ,но свързана ли е към вода и канал ,или само ел .захранване има ,простете за невежеството  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт