Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 04 -Тема 25

  • 26 051
  • 685
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 5 828
А къде видя бланката толкова рано?

# 616
  • София
  • Мнения: 3 581
Лорън, като цяло отзивите за комплектите за маникюр не са добри! Аз имах поръчани от старите розов дамски и черен мъжки и в двата имаше артикули, които се развалиха твърде бързо. Счупи се ножичката от мъжки, а от дамския нокторезачката даде фира още на второто ползване. И други момичета са споменавали, че явно тези продукти не са сполучливи. В този комплект имаше и четки за грим нали? За тях нищо не мога да кажа.  Имаше в края на миналата година един много хубав комплект в черна твърда чантичка за 13,90. Момичето, което си го поръча остана очаровано от него - значи четките поне са добри.
Лично аз не бих си взела точно такъв комплект от Ейвън. Излиза скъп, а е очевидно  половината от него е некачествен като изпълнение.
Made in China ... какво може да се очаква ...
400 лв. поръчка - ех, мечти, мечти ... Поздравления момичета! Аз не съм правила такава поръчка от една година  Sad

Включвам се и аз в това мнение - взех си преди известно време един розов комплект за маникюр и бих казала, че е доста несполучлив. Ножичката не става за нищо, нокторезачката е малка, пилата - е това ако е пила аз съм трамвай. Доволна съм само от една пила - някакви стъпки беше и струваше малко пари - нея я препоръчвам- не знам обаче дали я има още

# 617
  • Мнения: 356
А къде видя бланката толкова рано?
Още не съм я видяла, обаче в четвъртък ще кажа на координаторката да ми ги прати.

# 618
  • Мнения: 572
И аз имах рекламации точно за един комплект за маникюр-беше в червено несесерче като сърце. Ножицата изобщо не реже, пилата-хм, то не е пила, а нокторезачката се счупи при първото отваряне(дори не и ползване). Големи проблеми имах тогава с клиентката...И вече не поръчвам аксесоари.

# 619
  • Мнения: 1 259
Комплекта, който преди време беше с розово несесерче и черна мрежичка бешееее #Cussing out
Нито един предмет не влезе в употреба, защото не режеха, не пилеха...абе #2gunfire
Повече не повтарям!

# 620
  • Мнения: 181
Аз имам този черния с панделката и съм много доволна, всичко си му е наред. Още 3 клиентки си го взеха, нямат забележки.

# 621
  • Мнения: 550
извинявам се, че се намесвам в темата на представителите, но може ли някой да ме ориентира в съставките на изрусяващия продукт за кичури. за мен е нов, но ако не е има ли отзиви от клиенти? благодаря предварително и още веднъж се извинявам за "нахълтването".

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
zero, този продукт е нов не само за теб, а и за нас  Mr. Green Открих подобен по-стар продукт, за който наистина не си спомням дали го имахме и тук  Embarassed


а съставките му са:
ADVANCE TECHNIQUES Summer Rescue Highlighter for Blonde Highlights:
WATER/EAU
HYDROGEN PEROXIDE
PPG-5-CETETH-20
POLYQUATERNIUM-37
CREATINE
LAMINARIA DIGITATA EXTRACT
PELVETIA CANALICULATA EXTRACT
ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT
GLYCERIN
PARFUM/FRAGRANCE

Възможно е това да е подобрена нова версия, но отново не мога да кажа нищо за това как наистина действа и дали брюнетките като нас могат смело да действат с него  Thinking Мен лично ме е страх да не се окепазя и ще си поддържам кичурите, които имам при фризьорката си. Мисля си, че ще е по-подходящ за светлокестенява или тъмноруса коса за създаване на леки отблясъци и нюанси  Peace

# 623
  • Мнения: 384
Изсветляващия гел (стария) беше коментиран в предишни теми, помня, че имаше доволни от него...НО върху моята светлокестенява коса ефект нямаше Confused
Иначе и аз съм хвърлила око на този за кичури, но ако пак ще е нещо такова, май ще се въздържа... Thinking

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Лошото е, че няма как да разберем ако някоя от нас не се "опари" първо  Rolling Eyes

# 625
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Хайде и за да се похваля.  #Crazy Дойде ми кашончето с изтекла ролка тоалетна вода Incandessence. Кутийката на тройната антицелулитна терапия е в такъв вид, че сигурно ще я давам без кутийка. И отделно, имам два пъти по един лев за доставка. #2gunfire

# 626
  • Мнения: 181
Момичета, някой да има впечатление от ръкавицата за точков масаж на Планет Спа.

# 627
  • Мнения: 56
Лошото е, че няма как да разберем ако някоя от нас не се "опари" първо  Rolling Eyes
Аз ще си го взимам, но съм руса... Rolling Eyes Сега на втора поръчка с 35 %

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Не ставаш значи за представителна извадка  Mr. Green

# 629
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Прави ми впечатление, че вече на три-четири пъти пишете за двойно начислена такса за доставка! Какво обяснение ви дават за това? Според мен не е нормално за доставката на един кашон да се вземат 2 лв.?!?!?! #Cussing out
Не ползвам тази услуга на Спиди, защото не ми се кисне цял ден на едно място заради тях да чакам кашон и за това си го получавам директно от техен офис преди работа. Това ми дава време да си разпределя нещата и да ги предам в рамките на деня.

Общи условия

Активация на акаунт