любители на ужасите, да споделим

  • 63 460
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 324
Не мога да изчета цялата тема, но се включвам с удоволствие.
Здравейте на всички  Stop
От дете чета и гледам ужаси - иначе съм си нормален човек  smile3503
Изгледала съм стотици ужасии. "Дракула" си ми остава класика. "Интервю с вампир" е един от малкото страхотно направени филми - реалистично, свежо.
Но филмът, който ме накара за първи път да спя на светната крушка, мен жена с две деца, /съпругът ми беше командирован/ е Предизвестена смърт"! През цялото време докато го гледах бях ей така  #Shocked
Наскоро гледах и Призрачна бленда, но не е така стряскащ!
Иска ми се да гледам нещо ново. Препоръчайте ми.

# 706
  • Мнения: 186
mamakaty оооо,това беше филма,от който все още настръхвам smile3556
Е не намерих друг със същия ефект.

# 707
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Здравейте!
И аз съм голям любител на хоръри, но напоследък всички нови ми се струват някак си блудкави с почти идентични, повтарящи се сюжети.
Гледала съм много филми от този жанр, но за мен най-потресаващия и ужасяващ филм е  #Shocked"Дяволът в Елили Роуз" ( извинявам се, ако сте го обсъждали някъде в предходните страници). Незнам дали заради самата история във филма или заради факта, че филмът е по действителен случай, но този филм ме изплаши така, както никoй друг до сега не е усял. Много време след като гледах филма ми беше страшно, като се събудя около 3 часа през нощта. И до днес немога да се престраша да го гледам пак

# 708
  • Мнения: 348
mamakaty, и аз все още изтръпвам от Предизвестена смърт, ама и пак си го гледам от време на време, много мазохистично. А Призрачна бленда е Shutter, нали? На мен ми хареса, но оригиналът - тайландската версия. Американската изобщо не ми хареса.
Препоръчвам ти също A Tale Of Two Sisters (ако не си го гледала, де). Не е чак такъв ужас като The Ring и в началото може да ти се стори странен, но държи в напрежение до самия край и има порядъчно стряскащи моменти. Само че ако някой ще го гледа, първо да прочете коментарите в линка, защото трябва с една програмка да се поправят файлчетата, че иначе точно краят липсва и нищо няма да схванете.

Нещо напоследък нищо свястно не излиза в тая сфера, та ще ви следя.

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 01:48 от Мрън

# 709
  • Мнения: 324

Гледала съм много филми от този жанр, но за мен най-потресаващия и ужасяващ филм е  #Shocked"Дяволът в Елили Роуз" ( извинявам се, ако сте го обсъждали някъде в предходните страници). Незнам дали заради самата история във филма или заради факта, че филмът е по действителен случай, но този филм ме изплаши така, както никoй друг до сега не е усял.

Това да не е "Екзорсиста"? Ако е този филм...бррр...  Scream
Наскоро го гледах отново и момента, в който детето слизаше по стълбите на заден мост  #Crazy Веднага погледа към моето дете да се уверя, че си ходи нормално  Laughing


mamakaty, и аз все още изтръпвам от Предизвестена смърт, ама и пак си го гледам от време на време, много мазохистично. А Призрачна бленда е Shutter, нали? На мен ми хареса, но оригиналът - тайландската версия. Американската изобщо не ми хареса.
Препоръчвам ти също A Tale Of Two Sisters (ако не си го гледала, де). Не е чак такъв ужас като The Ring и в началото може да ти се стори странен, но държи в напрежение до самия край и има порядъчно стряскащи моменти.
Нещо напоследък нищо свястно не излиза в тая сфера, та ще ви следя.
Изгледах трейлъра на A Tale Of Two Sisters - мали-мали. Ще си го изтегля, но ще си дам почивка малко, че сънищата ми станаха едни  ku-ku

# 710
  • По света и У нас
  • Мнения: 238

Гледала съм много филми от този жанр, но за мен най-потресаващия и ужасяващ филм е  #Shocked"Дяволът в Елили Роуз" ( извинявам се, ако сте го обсъждали някъде в предходните страници). Незнам дали заради самата история във филма или заради факта, че филмът е по действителен случай, но този филм ме изплаши така, както никoй друг до сега не е усял.

Това да не е "Екзорсиста"? Ако е този филм...бррр...  Scream
Наскоро го гледах отново и момента, в който детето слизаше по стълбите на заден мост  #Crazy Веднага погледа към моето дете да се уверя, че си ходи нормално  Laughing


mamakaty, и аз все още изтръпвам от Предизвестена смърт, ама и пак си го гледам от време на време, много мазохистично. А Призрачна бленда е Shutter, нали? На мен ми хареса, но оригиналът - тайландската версия. Американската изобщо не ми хареса.
Препоръчвам ти също A Tale Of Two Sisters (ако не си го гледала, де). Не е чак такъв ужас като The Ring и в началото може да ти се стори странен, но държи в напрежение до самия край и има порядъчно стряскащи моменти.
Нещо напоследък нищо свястно не излиза в тая сфера, та ще ви следя.
Изгледах трейлъра на A Tale Of Two Sisters - мали-мали. Ще си го изтегля, но ще си дам почивка малко, че сънищата ми станаха едни  ku-ku



Мисля че не е този "The exorsist", "The exorcism of Emily Rose" е, два различни филма са (май). Виж това е този,за който аз говоря
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=19237&hit=1

# 711
  • Мнения: 431
На тези, които са харесали Предизвестена смърт, Призрачна бленда и Гняв, препоръчвам Dark Water (2002) - азиатската оригинална версия - http://www.imdb.com/title/tt0308379/

# 712
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Момичета от кои сайтове сваляте, освен от zamunda

# 713
  • Мнения: 431
Момичета от кои сайтове сваляте, освен от zamunda

DMCA-removal-from-Google
mininova.org
DMCA-removal-from-Google
thepiratebay.com

# 714
  • Мнения: 1 558
-spam264- , nanoset.net

# 715
  • Мнения: 348
На тези, които са харесали Предизвестена смърт, Призрачна бленда и Гняв, препоръчвам Dark Water (2002) - азиатската оригинална версия - http://www.imdb.com/title/tt0308379/

Да, и това ми хареса, американската версия обаче беше тъпотия на фона на оригинала.

# 716
  • Мнения: 186
Току що гледах "Dark water",е не знам как изобщо може да се сравни с "Предизвестена смърт" newsm78.Такава боза скоро не бях гледала.

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 17:53 от Lipstick*

# 717
  • Мнения: 43
Здравейте,записах се специално за тази тема във форума,понеже филмите от този жанр са ми много любими Grinning
Та,да споделя и аз моите впечтления-в топ три класацията ми се нареждат: The Grudge, Haunting in Connecticut- страхотен филм , Alone 2007..това за мен са си класически филми,като искам да отбележа,че мен ме впечатляват такива при които може да подскочиш от напрежение.
Снощи гледах този така прехвален испански филм REC..е,нямаше такава скука едвам го доизгледах.
Drag me to Hell според мен трябва да го сложат в графа драма-комедия а за The Orphanage-чудесно филмче за приспиване Laughing

# 718
  • Мнения: 21
Интересно ми е какво интересно намирате в "The Grudge"? newsm78
Само на мен ли ми се струва,че филма няма никакъв смисъл?  Thinking

# 719
  • Мнения: 348
Интересно ми е какво интересно намирате в "The Grudge"? newsm78
Само на мен ли ми се струва,че филма няма никакъв смисъл?  Thinking

Ми няма смисъл  Mr. Green, просто има уж стряскащи моменти. А пък продълженията му са страшно тъпи.

Общи условия

Активация на акаунт