любители на ужасите, да споделим

  • 63 439
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 43
мда,продълженията на Гневът не струват наистина,но първата част си е добра.А и японците като цяло правят най-хубавите филми от този жанр

# 721
  • Мнения: 43
а сега междудругото чакам ето този с нетърпение,като имам големи надежди за него baby_neutral Paranormal activity http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074

# 722
  • Мнения: 186
а сега междудругото чакам ето този с нетърпение,като имам големи надежди за него baby_neutral Paranormal activity http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074
Не изглежда зле.

# 723
  • Мнения: 21
Дам,японците правят хубави филми,но някои от тях са доста гнусни и извратени  Tired
Ако сте гледали "Гротеска" знаете за какво говоря.През цялото време има кълцане на месо и някаква извратена представа за "любов"  Sick Sick Sick

# 724
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Интересно ми е какво интересно намирате в "The Grudge"? newsm78
Само на мен ли ми се струва,че филма няма никакъв смисъл?  Thinking

Ми няма смисъл  Mr. Green, просто има уж стряскащи моменти. А пък продълженията му са страшно тъпи.
най-страшно е безсмисленото зло!
чел ли е някой ЛЪвкрафт?
не е нужно обяснение и не е нужно всичко да има смисъл в нашите очи...страха идва точно от неясното зло, което дебне...и тъй като няма смисъл и обуснение - реално няма защита и ...ти можеш да си следващия
мен примерно ми е биа винаги много страшна атмосферата в разказа "Пикник край пътя" на Стругатски....филма на ТАрантино "Сталкер" засягаше психологическата и чисто човешката страна, но ужаса на една атмосфера с аномалии и страхове, без обяснение и логика и смисъл....ми на мен поне ми действа по-страшно от всякакви филми с много логика и смисъл 8уж/

# 725
  • София
  • Мнения: 3 804
мда,продълженията на Гневът не струват наистина,но първата част си е добра.А и японците като цяло правят най-хубавите филми от този жанр
На мен са ми ужасно еднотипни японските.В абсолютно всички техни ужаси има момиче с черна коса,което се влачи по пода  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 324
"1408" - гледал ли го е някой. В моментът в който давърших разказа /по Стивън Кинг/ изгледах и филма  newsm12
В разказът май по-ми стана ясен смисъла. Не че е лош филма, но...
В момента си записвам втори сезон на Истинска кръв и остават още 11 мин. - нямам търпение  Whistling страхотно се запалих по този сериал и съм благодарна на наша съфорумка, която без да иска ме превърна във фанатична фенка  smile3521

# 727
  • София
  • Мнения: 10 858
"1408" и аз го гледах скоро, не е лошо филмчето ... но както всички филми по Кинг, се набляга повечето на въздействието в/у психиката на героя, а не толкова на ужасиите. Което си е пак ужас, и то не лек.
Иначе за самият филм ... бая добавени режисьорски неща имаше ... пък и краят му различен ...
Но като цяло на мен ми хареса филма, в сравнение със всички останали филми по негови романи. Поне е нов  ooooh!

# 728
  • София
  • Мнения: 3 804
Много ми хареса The orphen

# 729
  • Варна
  • Мнения: 99
6 от 10 точки давам. Заслужава си да се гледа един път! Flutter

# 730
  • Мнения: 21
"The hills run red"-това гледах преди малко.

На мен лично ми хареса.Държи в напрежение и нямаш търпение да разбереш историята  Crazy

# 731
  • Мнения: 486
Излязъл е "Погрешен завой-3". smile3501Това ще се гледа задълже.Само дано субс направят скоро

# 732
  • Мнения: 0
Здравейте !
Искам да попитам, къде по света мога да намеря този филм : "Paranormal Activity " ??? Или кога излиза, къде?..

# 733
  • София
  • Мнения: 605
Цитат
Излязъл е "Погрешен завой-3".Това ще се гледа задълже.Само дано субс направят скоро
ауу, благодаря за благата вест, откога чакам и всеки ден проверявам Peace
и на мен ми хареса "The hills run red"- не е лош изобщо!

# 734
  • Варна
  • Мнения: 99
Излязъл е "Погрешен завой-3". smile3501Това ще се гледа задълже.Само дано субс направят скоро

Гледах го вчера. Честно казано въобще не съм впечатлена. Предните две серии са 2 пъти по-яки. На няколко пъти само се споглеждахме с моя в недоумение, колко са смешни и елементарни ефектите.
НЕ препоръчвам!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт