БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 903
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, някой чул ли е/знае ли защо трябва да се ходи до Кадастъра (сграда на проектантска) с нотариален акт на жилището за вписване. Срока за к/с "Славейков" бил до 18.03.2008г.
Нищо не мога да разбера от бабите от блока. newsm78
  

             Ами изненадана съм, че трябва да се ходи не бях чула. По принцип Бургас е от скоро в Кадастъра и доколкото аз знам те си използваха старите карти от Техническа служба, ОСЗГ и т.н. за да отразяват имотите в Кадастъра. Много някак неизпълнимо ми се струва да тръгнем всички с нот. актове за да ни отразяват собствеността newsm78
          Стана ми интересно и ще проверя после ще пиша  Peace

Имало опашки, чакало се по 2 часа, близо.
Една комшийка отиде сутринта, да ще й звънна по обяд, да каже подробности.

Това намерих в нета:

Всеки собственик на имот на опашка заради кадастъра

# 226
  • Мнения: 2 577
хайде сега ново 20  Rolling Eyes

Миленика, Ивето , и аз се нареждам за повече инфо

# 227
  • Мнения: 1 280
               Ами те километричните опашки в Кадастъра са от както съществува лошо ми става като ме пратят там  ooooh! но не знаех че всеки трябва да си отрази апартамента. Но като се замисля имахме един такъв случей отивам с документ за собственост и стара скица от Поземлената комисия и се оказва че такъв имот в Кадастралната карта не съществува че трябваше клиентите да си плащат допълнително за да го отразят.  Rolling Eyes Ще питам наистина как стоят нещата.

              По този повод, аз работя в адвокатско дружество  Peace

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
            Ще питам наистина как стоят нещата.

            По този повод, аз работя в адвокатско дружество  Peace

Ще ти бъда благодарна  bouquet Дали ще работят през почивните дни?
Сега звънях в службата по кадастъра, но никой не ми вдигна.

# 229
  • Мнения: 1 280
             Embarassed Току що разбрах как да избегна досадното "запис"  Embarassed  Става и с натискане на бутона "извести" този който е до "отговори" само аз ли съм толкова на Вие с тия работи  Blush


                Охх Гале размечтах се  Crazy  И аз хукнах по магазините, които наистина са по хубави от нашите  Crossing Arms и имат детско Кенвело  Crossing Arms ние защо нямаме???   




Ще ти бъда благодарна  bouquet Дали ще работят през почивните дни?
Сега звънях в службата по кадастъра, но никой не ми вдигна.
                Не само че не работят през почивните дни ами и работното им време с граждани е до обяд и рядко отговарят на телефонни обаждания  #Cussing out

# 230
  • Мнения: 1 813
wish , много смешно !  Crossing Arms
А тоалета как да го покажа в темата за абитуриентките като в момента го шият и още не съм ходила на проба дори.  Confused

# 231
  • България
  • Мнения: 3 621
ивето , мерси че ме светна  Wink
Ками и аз искам да те видя с готината прическа от бала  Laughing
Ах не , давай и ти снимки - с рокля , без рокля , как да е  Laughing

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Познайте какво се случи - извърших нападение на закусваляната от вчера  Wink. Пробвах кремчета, много са леки и приятни. Рогчетата са им супер!

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 6 425
Познайте какво се случи - извърших нападение на закусваляната от вчера  Wink. Пробвах кремчета, много са леки и приятни. Рогчетата са им супер!

Много смешно си го написала  Joy ,задавих се със салатата,добре,че  почти я изядох иначе щях да се размечтая аз пък за рогчета  Crazy


аХ`Не!`дай жокер, иначе как да ти дадем съвет като не сме те виждали и не ти знаем тоалета какъв ще е  Rolling Eyes

Иве,с това извести само ще ти се напълни имейла,следи си от нови отговори на моите публикации,под съобщенията ,където показва .

# 234
# 235
  • Мнения: 598
Гале браво на теб, упорито човече си.

аХ`Не каквото и да сложиш ще си хубава  Whistling Аз съм за прическа - само издухване и оформяне  Peace Между другото на сватбата ходих при една Светла от Лазур, и после още една булка при нея беше, че и половината сватба и ... добре си върши жената работата. Ако искаш иди там на пробна прическа и грим и маникюр има.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 6 425
Гале браво на теб, упорито човече си.

Няма начин,иначе пак ще се абонирам за Бианка,ама като те гледам и теб и ти хрупаш ябълки упорито / ако това имаше предвид ,де  Rolling Eyes/



аХ`Не!,Кажи сега и за роклята горе-долу какъв стил е,ти каква прическа искаш по принцип- прибрана коса или пусната ,дай повече подробности ,че скоро трябва да ставам от тук ,ама поне ще ни дадеш тема за размисъл и може да получиш хубави съвети  Peace

# 237
  • Мнения: 1 813
Благодаря,много сте мили.


Ми роклята е черна и къса отпред,отзад дълга, 2 сатена , вътрешната част е кърваво червен сатен, под бюста има зеброва пандела. Ама как го обясних и аз.
Косата искам да е пусната.
Фризьорката ми показа една интересна прическа,която правила на булка.
И аз искам да е пусната косата.  newsm78

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз пък на бала бях с пусната коса, напълно естествена, малко оправена с лак и пяна. Баща ми след това като показвал снимки, колежките му го питали колко се е изръсил за прическата и нашия викал- не питайте  Mr. Green

# 239
  • Мнения: 1 280
   

           Аз пък не мога да те видя, не ми се отваря  Sad но те съветвам наистина с пусната коса, аз на моя бал бях с такава постройка на главата, че още ми натежава като се сетя  Mr. Green

            Обзаведох се със слънчеви очила  Sunglasses


Иве,с това извести само ще ти се напълни имейла,следи си от нови отговори на моите публикации,под съобщенията ,където показва .

 

                Гале мерси че предупреди, че той мейла ми и без това е пълен с глупости   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт