БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 842
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Така набързо - примерно леко начупена или пък тотално изправена и прибрана в горната част с шнола или фуркети,някакви .
http://images07.snimka.bg/000712277.jpg

http://images17.snimka.bg/002786150.jpg

На страни с шнола или красиви фиби ,леко начупена ,цвете ако си отива.

С диадема  newsm78

# 241
  • Мнения: 1 813
Моята фризьорка ми предложи почти същото между другото,без къдричките отпред.  Simple Smile  И моята коса е черна май ще седи добре.
Благодаря ти.   Hug


Аз отивам на училище,до по-късно.  Crazy

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Дайте идея за подарък на мъж, за юбилей,сега ми го сервира моя ,за утре  Praynig Или поне къде да търся евентуално ,сещам се само за Пиргос стил долу за магазина  newsm78

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Аз докато не видя снимка не вярвам ... smile3516 smile3508
Ако Ками се спотайва мисля че ще мога да помогна с инфо  Mr. Green Май се мяркаше някъде Ками из мойте снимки  Twisted Evil

# 244
  • Мнения: 1 701
Аз докато не видя снимка не вярвам ... smile3516 smile3508
Ако Ками се спотайва мисля че ще мога да помогна с инфо  Mr. Green Май се мяркаше някъде Ками из мойте снимки  Twisted Evil
Скатаваш се компромат, така лииии ... ?

Искай разрешение първо Wink

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
...........работното им време с граждани е до обяд и рядко отговарят на телефонни обаждания  #Cussing out

Сигурна ли си, защото мислех да отскоча до там след малко?

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Аааа не, не се скатавам, ама компроматите са сериозно нещо  Mr. Green Ама те не са при мен, а колата ми е развалена  ooooh!

# 247
  • Мнения: 2 577
Аз докато не видя снимка не вярвам ... smile3516 smile3508
Ако Ками се спотайва мисля че ще мога да помогна с инфо  Mr. Green Май се мяркаше някъде Ками из мойте снимки  Twisted Evil

НАПРАВО МЕ РАЗБИ .........
откъде бе човек, я не ме дръж в напрежение - и какво още имаш  Crossing Arms

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Танина, давай скайп на лични, че с Уишчето се оказахме една срещу друга къщите ни, сега да не стане и с теб така!

# 249
  • Мнения: 1 280
...........работното им време с граждани е до обяд и рядко отговарят на телефонни обаждания  #Cussing out

Сигурна ли си, защото мислех да отскоча до там след малко?
   

               Сигурна съм. Работят до към 2ч. като от 12 до 1 са в обедна почивка. А иначе питах колегите и казаха че е имало такъв слух още миналата година, но се отнасяло не за всички, имало някакви проблемни  newsm78 На мен много не ми стана ясно, така че реших да питам направо там в службата по Кадастъра, но това ще стане в понеделник.   

             А иначе покрай тия балове аз ли съм изостанала с модата или  newsm78 Какви са тия кренолини какви са тия обръчи  Confused Миналия ден едно съседче се хвали вади роклята ми тя същата като мойта булчинска /но лилава/. По мое време нямаше такива. Мойта малка черна рокличка колко сватби е изкарала после че и на дискотека съм ходила с нея   Mr. Green

# 250
  • Мнения: 2 577
пуу добре, че съм аз да ви светна .... ама така като не си тупате килими по дворовете  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 995
Загубих си ключовете ...вкъщи ooooh!. Но тъй като не ги намирам, явно съм ги изхвърлила...
Ах, не, понеже съм те виждала да ти кажа, да заложиш на възможно най естествен вид. Хубавица си, тъй че  всякакви къдрички и завъртулки са излишни. Все пак ако роклята не е с открити рамене е по-добре да вдигнеш косата.
Гале, зависи  колко е възрастен мъжът и колко ви е близък.

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Тупааам и пера, ама тя е откъм официалната част - хола и детската, там как да я видя...  Blush

# 253
  • Мнения: 1 701
Ей не можах да я видя тази аХ'Не ....
Не ми отоври снимката ...


# 254
  • Бургас
  • Мнения: 6 334

Гале, зависи  колко е възрастен мъжът и колко ви е близък.


50 години,но е спортен тип, и не му личат въобще,аз обичам да ги обмислям нещата ,но сега нямам много време и почти нищо интересно не ми идва наум  Confused

Общи условия

Активация на акаунт