БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 840
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 111
Гал, бъди сигурна, че половината подаръци, които ще получи ще са сувенири, а другата половина-козметика.Така, че ако искаш да си оригинална измисли нещо друго. Simple SmileНапример дреха, но от скъпите магазини. Laughing

# 256
  • Мнения: 995

Гале, зависи  колко е възрастен мъжът и колко ви е близък.


50 години,но е спортен тип, и не му личат въобще,аз обичам да ги обмислям нещата ,но сега нямам много време и почти нищо интересно не ми идва наум  Confused
Ако ви е близък-дреха или хубава козметика, а ако не- нещо сувенирно, картина, пластика...сещам се за колан с потрфейл Thinking
С дрехите обаче е малко рисковано, ако налучкваш размера.

# 257
  • Мнения: 1 280
Гал, бъди сигурна, че половината подаръци, които ще получи ще са сувенири, а другата половина-козметика.Така, че ако искаш да си оригинална измисли нещо друго. Simple SmileНапример дреха, но от скъпите магазини. Laughing
 

           или хубав халат

# 258
  • Мнения: 1 701
Е верно бе!
Аз много бих се накефила на някаква пластика!

Ама не съм мъж на 50 все пак ...

Това е юбилей.
Аз бих заложила на нещо по-нетрадиционо...

Ама ти си знаеш човека, ако е практичен избери дреха, козметика ....
Ако харесва изкуство - картина или пластика ...

Някаква луксозна книга, може би?

# 259
  • Мнения: 139
То дреха за юбилей и то 50 години май малко не върви /поне според мен/. На баща ми за юбилея му поръчах едни чаши със сребърни плочки на тях, и гарафа пак с плочка. На чашите плочките ги графирах с надпис 50г., а гарафата с инициалите му. Пак чаши с подобни плочки му подариха и кумците само че бяха за вино и не ги бяха гравирали. Бяха ги купили от магазина на александровска от Пиргос-а като продължиш към закусвалня Париж. Там в тоя магазин има интересни нещица, можеш да се поогледаш Гале.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Гал, бъди сигурна, че половината подаръци, които ще получи ще са сувенири, а другата половина-козметика.Така, че ако искаш да си оригинална измисли нещо друго. Simple SmileНапример дреха, но от скъпите магазини. Laughing

А,де и аз това искам,но за дреха не съм сигурна ,че ще избера подходяща ,защото не го познавам толкова добре,но все пак и това е идея  Thinking ,другото е парфюм или  ,ама трябва да се консултирам и лошото е,че не разполагам с време да обикалям много,или някоя скъпа"сто" годишна напитка newsm78

Ще го погледна тоя магазин на Мегата,и за халата не звучи зле,но дали ще намеря достатъчно хубав  newsm78,нещо по- така дизайнерско къде може да се продава? Сетих Party се в Трия има

Ужас какви обърканици ги написах #Crazy

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
И книга е интересно  newsm78

# 262
  • Мнения: 139
Друго се сещам... как се казва човека? Ако е име на някой светец можеш и икона да му подариш на неговото име. Магазина с иконите е на Александровска от стоматологията като тръгнеш надолу, един магазин на 2 нива сувенирите се падат долу

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Благодаря ви на всички за идеите   bouquet ,сега отивам за малкия,ако се сетите още нещо пишете - довечера ще ги обсъдим идеите  Peace

# 264
  • Мнения: 1 280
          Парфюм е много рисковано, ако не ви е толкова близък човека. Наистина е подходящо и добре отлежало питие /вино, уиски/, а халати в Трията, другаде и аз не се сещам  Peace

# 265
  • Мнения: 1 035
Момичета,можете ли да ме насочите към детски психиатър или психолог.... Моля за имена и координати Praynig
За предпочитане да работи с НЗОК, но ако е на частно и е добър специалист пак е за предпочитане Peace
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 266
  • Мнения: 995
Момичета,можете ли да ме насочите към детски психиатър или психолог.... Моля за имена и координати Praynig
За предпочитане да работи с НЗОК, но ако е на частно и е добър специалист пак е за предпочитане Peace
Благодаря ви предварително.  bouquet
Не мога да помогна, за такъв специалист, но кажи какво казаха за малката в София?

# 267
  • Мнения: 1 280
Момичета,можете ли да ме насочите към детски психиатър или психолог.... Моля за имена и координати Praynig
За предпочитане да работи с НЗОК, но ако е на частно и е добър специалист пак е за предпочитане Peace
Благодаря ви предварително.  bouquet
     

      tedka и аз скоро за това питах и стигнах до заключението че в Бургас такова животно няма  Tired
        Надявам се че имате добри новини след София  Simple Smile

# 268
  • Мнения: 1 035
в Сф нищо не постигнахме.
проф. Маринов каза,че неможе никак да ни помогне след като нямаме никакви излседвания направени....а няма смисъл да ни праща в Сф да правим излседванията и да плащаме луди пари,след като в Бс може да са ни безплатни. И сега тук се борим с тъпотията на Бургаските лекари...... има 3 ЕЕГ апарата в Бс и трите са недосегаеми. #2gunfire
В 1ва поликлиника и в транспортна...няма часове до 22.03...... а след тази дата д-ра в чва поликл. излиза в отпуск и следователно там апарата неможе да се ползва. #Cussing out
А третия ЕЕГ апарат е в кабинета на Атанасова,която обаче я няма до края на др седмица и също няма часове ooooh!
Нямам думи просто...... Sick

# 269
  • Мнения: 1 813

Ах, не, понеже съм те виждала да ти кажа, да заложиш на възможно най естествен вид. Хубавица си, тъй че  всякакви къдрички и завъртулки са излишни. Все пак ако роклята не е с открити рамене е по-добре да вдигнеш косата.

 Embarassed Благодаря.  Роклята е с открити рамене, не искам сложна прическа, още съм в размисъл...


wish , Еееми не знам защо така се получи с линка.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт