БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 840
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И на мен не ми се отвори Ах - не!

# 271
  • Мнения: 1 813
аХ`Не 2ри опит

С черната коса съм аз.

# 272
  • Мнения: 1 280
   

                С пусната коса !!!!!  Peace

         Много си сладка

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 675
   

                С пусната коса !!!!!  Peace

         Много си сладка

Подкрепям с две ръще!!!

# 274
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
аХ`Не!, къде ще е бала на любимата ми френска гимназия?Ако имате часове с Рафа му прати поздрави  PeaceЗа прическа съвет не мога да ти дам, но след като направите няколко пробни прически с някое потниче с голи рамене и подобен цвят сама ще прецениш.А гримьор имаш ли вече?

# 275
  • Мнения: 82
   

                С пусната коса !!!!!  Peace

         Много си сладка

Подкрепям с две ръще!!!
и аз,и аз,готина мадама,всякак ще си добре,но наистина с нещо по-семпло ще е супер

# 276
  • Мнения: 1 280
    ах'не ама и ти ли от френската?  Simple Smile Леле таз френска, къде наистина ще ви е бала? Рафа тоз човек там ли е още?

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Много ще ти отива прическата с настрани косата,има нещо испанско в излъчването ти Ах' не и косата ти черна.

# 278
  • Мнения: 1 030
Френската ще са на бал в Тиара бийч, доколкото знам. Рафа е пом.директор.

# 279
  • Мнения: 598
И сега тук се борим с тъпотията на Бургаските лекари...... има 3 ЕЕГ апарата в Бс и трите са недосегаеми.

Офф така е. Недай се боже нещо сериозно да стане и да трябва човек да разчита на докторите ...

А пробвахте ли в Поморие или Карнобат, Сливен ... незнам и аз, като не става в Бургас  Rolling Eyes Или си взехте направление и тръгнахте за София пак? И така става, минава се по здравна каса.

# 280
  • Мнения: 1 813
Ох,току що ставам.  Simple Smile

Благодаря на всички за комплиментите.
Райна, Рафа не ми предава,но постоянно идва при нас, вчера ни "пази" на контролна по БЕЛ и ме побърка с глупостите си,толкова ме разсейва този човек. Гримьор имам да,ще ходя при Мирослава.
Балът ни е в Тиара Бийч на 24.05.
iveto_  Френската я!  Laughing

Аз часове за грим и фризьор имам. Пробен грим не прави Мирослава.  Rolling Eyes  А прическата ох... там ще видя зор и това си е.
Нямам маникюристка.  Thinking

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ауууу Рафа ли четат моите очи  Mr. Green Много го "обичам" тоз човечец дребен  Mr. Green "Всички селяни от Изгрев и Славейков..." И кой отиде да живее в Славейков... И само помощник директор ли стана, а толкова драпаше да стане директор  hahaha

Ах не ти си наща гордост  Peace

Къде се бутам аз при французите, аз съм испанска...

# 282
  • Мнения: 1 813
О,за него съм сигурна,че който и да е учил там може да напише цял роман. Специално аз съм от онези забележителни ученички,които хем имат 6-ци,хем и при директори са ги викали.  ooooh!  Любимка съм му просто.
Вчера влиза уж да ни пази,той не спря да говори глупости,стигна до мене "Даринке,ти преписваш ли? Ай теб ще те оставя да препишеш ти си любимка на една госпожа" и си играе с опашката на косата ми.
След малко хвана едно момиче с пищов, "Дарина ли ти ги даде?"  само с цел да се шегува. И на мен вече  Crazy от него. "Офф правя си теста в момента!!"

# 283
  • Мнения: 917
Ками, къде си бе, няма ли нова темичка.
За 22ри съм на линия

# 284
  • Мнения: 2 577
хахахаааа РАФА ми беше класен 4 години Mr. Green
Поздрави и от мен
.... няколко тома мога да издам, не роман  Joy

КатКа, теб ли виждат очите ми по БТВ ?

Ками, къде си бе, няма ли нова темичка.
За 22ри съм на линия

еееееее тук съм , нали знаеш къде бях - докато си изпия джина...

а заглавие??? след малко я пускам - само да хапна


Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 21:57 от Amelia

Общи условия

Активация на акаунт