ОКТОМВРИЙСКИ мами магазините щурмуват, пl

  • 3 916
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 020
Дано Simple Smile щото вече ми писна да готвя и нищо да не ям... гадно ми е докато готвя, гадно ми е докато вечерят, а аз само гледам да не дишам през носа и да не гледам какво съм сътворила Simple Smile а като става дума за почти всичко е доста мъчително Sad
А защо само аз съм се престрашила да си покажа дебелия корем? Sad освен да се изтрия да не се червя  Embarassed

# 31
  • Мнения: 817
Еличка, да ти кажа и ти си ми ужасно позната. Винаги ли си живяла в София?

Между другото сега като е заключена темата не мога да си копирам списъка, а ще ми отнеме поне един ден, ако трябва да го правя пак  Cry Не знам дали някой модератор няма да се навие да я отключи, за да си копна поста.

# 32
  • София
  • Мнения: 278
Северинка,влез си в профила и избери "покажи последните публикации на този потребител" . оттам може да го копираш  Hug

# 33
  • Мнения: 817
Северинка,влез си в профила и избери "покажи последните публикации на този потребител" . оттам може да го копираш  Hug

sisilia и така не става. Излиза само дати и имена, нито цветове, нито картинки, нито линкове

# 34
  • Мнения: 1 020
Ми да... Софиянка съм си.... а лятото "на село" във Варна Simple Smile родено с късмет бе  Whistling Laughing ако си 82-83-84.. набор, някъде в този интервал, може да сме се засичали по у-щата  Crazy ама нали съм забравана... но съм физиономистка.... може и да се сетя Simple Smile.. Но твоето име не се забравя лесно (нали така се казваш, или е прякор?). Аз имах за колежка едно момиче Северина ама за малко...
Предполагам, че модератора няма да направи проблем и ще стане....
а предполагам че няма да стане с "покажи последните публикации на този потребител", защото отдавна ти е този пост, нали  Rolling Eyes
ак

# 35
  • Мнения: 10
zdraveite mam4eta!re6ih i az da se prisuedinq kum temata za oktomvriiskite mami poneje i az sum za togava makar o6te plaho.lekarqt mi kaza 4e bebocite 6te budat 2-ma a sled sno6tnoto kurvene se bqh pritesnila zdravo ,okaza se 4e ediniqt bebok si e oti6ul i zatova sum prokurvila ,sega se molq vsi4ko da e nared s drugiq!az 6te stavam mama za vtori put  malkata mi princesa se kazva Velina i e na 1godinka i 9 meseca.nadqvam se 4e nqmate ni6to protiv 4e se namesvam taka ,no sum mnogo pritesnena i i zpla6ena.nadqvam se da me priemete za napred!celuvki na vsi4ki i leko bremeneene!  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 020
shareez здрасти, как да не те приемем Simple Smile   bouquet Hug честито първо Simple Smile и добре дошла при нас...
много се радваме на нови попълнения, сега ще почнат да валят постове за добре дошла Simple Smile
Дано всичко е ок и ще се радваме да ни "се намесваш така" по често Simple Smile

# 37
  • Мнения: 217
Добре дошла на Shareez!!!  bouquet
Стискаме палци всичко да е наред, ти само бъди спокойна и не се притеснявай излишно....

# 38
  • Мнения: 10
otnosno drehite za bremenni az su6to imam problem s tqh,i po-to4no,4e su6to sum malko po zakruglena ot purvata bremennost   Blush i sega 6te mi e o6te po-trudno.imam ga6terizon i pantalon  ot purvata bremennost ,no togava be6e zimata a sega 6te mi trqbvat  letni4ki.taka 4e zasega nosq kakvoto mi stava ,no za v bude6te................

# 39
  • Мнения: 697
Трябва да ви кажа че като гледах мерките, които са дадени в он-лайн магазина аз нямам шанс да влезна и в най-големия номер  Embarassed

# 40
  • Мнения: 132
Shareez твоето детенце е колко моето само с месец по голямо.Ходи ли на ясла поне за да имаш време да си почиваш.Дени е на ясла и пак изнемогвам постоянно ми е уморено Simple SmileАз имам едно сукманче от първия път и дрехи които ми бяха голями лятото ще са ми добре но направо се влюбих в един гащеризон а и за сватбата ще ми трябва нещо по така нали съм кума hahaha

# 41

Общи условия

Активация на акаунт