Трябва да говоря за това.

  • 10 431
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Silver heart -Такъв е живота мила един умира друг се ражда .Съболезнования за вуйчо ти.
А за теб знам че си силен човек и няма да се предадеш точно сега когато си видяла светлина в тунела.
С теб сме миличка и те прегръщам майчински от сърце.

# 106
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Скъпа Silver heart, сега открих темата ти и я изчетох на един дъх. Имам същите проблеми като твоите, барабар с проблемите с детето ( да чукна на дърво те са чак толкова сериозни и са туширани ). Отгоре на всичко съм и зодия Риби- както някой попита по-напред в темата. Пиша с ника си, защото не ми пука кой чете и какво ще си помисли. До толкова ми е безразлично всичко. Радвам се за теб, че си силна, подкрепям те. Надявам се и аз да намеря сили да се взема в ръце. От години осъзнавам проблема си и не мога да мина към следващата стъпка- разрешаването му.
Ще следя мненията ти, дано ми дадът кураж. Прегръщам те силно. Hug
Съболезнования за вуйчо ти. Sad

# 107
Благодаря на всички ви! Аз наистина съм човек с желязна психика в такива моменти. Знаете как всички се размекват и скърбят и никой в такива тъжни моменти не взима адекватни решения, а всички се лутат. Заех се с всичко и се справих! Вуйчо заслужава всичко да е както трябва в последния му път! Направих го и заради баба и заради себе си! Щом мога в такива тъжни моменти да мисля и действам адекватно, значи нищо не би трябвало да ми пречи да действам адекватно, когато става въпрос за моето здраве и спокойствието на близките ми и за в бъдеще!

Скъпа Джемма, ако моите думи са ти поне малка подкрепа и почерпиш сила от тях, ще се радвам! Много е ценно всичко, което получих тук. Всичките ваши думи стигнаха първо до сърцето ми, после до съзнанието и всеки от вас даде мъничко от себе си, за да ми помогне, без да иска нищо в замяна! Вие хора, които ми писахте, в темата и на ЛС, имате основния принос да взема твърдо решение и всичко, за което писах в първия си пост да остане завинаги в миналото. Може и да прозвучи силно, но съм ви благодарна от цялото си сърце, защото ми помогнахте. Ако една промяна се отлага или се точи във времето не съм сигурна, че ще е наистина изпълнима. Мисля, че трябва да стане възможно най-бързо и от раз. Hug Hug Hug

# 108
  • Мнения: 1 058
Silver heart съжалявам за вуйчо ти.
Джемма повечето, които сме писали тук сме минали по този път. Живота е най-важното нещо и трябва да се изживее. Бъди силна и направи първата стъпка, не отлагай Hug.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Джемма-Прочети цялата тема и си представи че е писана за теб дано ти помогне .Silver heart  успя и ти ще се справиш мила ..
   УСПЕХ!   

# 110
  • Мнения: 94
Благодаря на всички ви! Аз наистина съм човек с желязна психика в такива моменти. Знаете как всички се размекват и скърбят и никой в такива тъжни моменти не взима адекватни решения, а всички се лутат. Заех се с всичко и се справих! Вуйчо заслужава всичко да е както трябва в последния му път! Направих го и заради баба и заради себе си! Щом мога в такива тъжни моменти да мисля и действам адекватно, значи нищо не би трябвало да ми пречи да действам адекватно, когато става въпрос за моето здраве и спокойствието на близките ми и за в бъдеще!

Скъпа Джемма, ако моите думи са ти поне малка подкрепа и почерпиш сила от тях, ще се радвам! Много е ценно всичко, което получих тук. Всичките ваши думи стигнаха първо до сърцето ми, после до съзнанието и всеки от вас даде мъничко от себе си, за да ми помогне, без да иска нищо в замяна! Вие хора, които ми писахте, в темата и на ЛС, имате основния принос да взема твърдо решение и всичко, за което писах в първия си пост да остане завинаги в миналото. Може и да прозвучи силно, но съм ви благодарна от цялото си сърце, защото ми помогнахте. Ако една промяна се отлага или се точи във времето не съм сигурна, че ще е наистина изпълнима. Мисля, че трябва да стане възможно най-бързо и от раз. Hug Hug Hug
Silver heart,когато имаш проблем винаги можеш да се обърнеш към нас и да получиш морална подкрепа.В този форум момичетата ще ти дадат ценен съвет.Радвам се че всичко се нареди.Мойте съболезнования за вуйчо ти! Flowers Rose Flowers RoseЦелувки! Hug

# 111
  • Мнения: 780
Silver heart, как си?

# 112
  • Мнения: 285
И аз имах подобен проблем в пубертета висока съм 167 а бях станала 38кг но за моя радост се справих сама но ако ти не си сигурна в себе си потърси помощ сега   bouquet

# 113
Благодаря, добре съм! Всичко е наред, въпреки събитията около мен тези дни. Храня се по малко и това вероятно също има значение. За сега съм абсолютно стриктна към обещанието си, което учудва дори мен самата!

# 114
  • Мнения: 533
Скъпа Silver heart, сега открих темата ти и я изчетох на един дъх. Имам същите проблеми като твоите, барабар с проблемите с детето ( да чукна на дърво те са чак толкова сериозни и са туширани ). Отгоре на всичко съм и зодия Риби- както някой попита по-напред в темата. Пиша с ника си, защото не ми пука кой чете и какво ще си помисли. До толкова ми е безразлично всичко. Радвам се за теб, че си силна, подкрепям те. Надявам се и аз да намеря сили да се взема в ръце. От години осъзнавам проблема си и не мога да мина към следващата стъпка- разрешаването му.
Ще следя мненията ти, дано ми дадът кураж. Прегръщам те силно. Hug
Съболезнования за вуйчо ти. Sad

Миличка , как да те мотивираме и да ти помогнеме ?Животът е прекрасен и има прекрасни моменти които те първа ти предстоят.  bouquet  bouquet  bouquet

# 115
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Джема, имах щастието да се запозная с теб преди време.
Възхщавам се на куража на Сребърното сърце, и знам че и ти можеш. Слънчева жена като теб, няма начин да не успее! Има някои неща, които човек не може да скрие и които си личат, аз видях тази сила в теб и знам че можеш!

Браво на Silver Heart!

Успех и на двете и на всички други, които имат нужда от него.
Честито Благовещение!
И нека началото пътя към успеха е една от благите вести за вас!

ПС сега виждам темата и не се стърпях...

# 116
  • Мнения: 4 965
Silver Heart,   bouquet!!!

Джемма, пиши ми на лични, ако искаш.

# 117
Благодаря azaf! Hug

! Един човек ми пише на ЛС, но пощата ти е пълна ...

Общи условия

Активация на акаунт