Всичко се връща.Дали?

  • 14 709
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
Той е намерил отговор. Има магия. Имало лоши хора.   ooooh! Вина в него - такова животно няма.  Naughty

# 61
  • Мнения: 446
Ами то и при мойто ЕРД няма НИКАКВА вина за нищо. Да са живи и здрави....
 В моя случай бившия свекър доста се бъркаше в мойте взаимоотношения с ЕРД-то.Лятото разбрах че го е блъснала кола , но се е разминало само с пукната глава. Не мога да кажа, че бях щастлива от случилото се.По скоро не ми пукаше особено, да си оправят главите и да си живеят живота без да ме занимават...

# 62
  • Мнения: 2 336
Гадното е, че на мен още ми пука.  ooooh! А искам да не е така. Тъкмо бях се поуспокоила - не бях го виждала доста време. Но чувствата и емоциите днес нахлуха с пълна сила. Чак ми се прииска да го погаля.  SickУжас. Banghead Banghead
Извинявам се за спама.

 

# 63
  • Мнения: 446
Нормална реакция е, не се тревожи...Все пак има чувства и емоции, преживели сте толкова хубави моменти заедно, създали сте две прекрасни деца.Не е възможно всичко да изчезне за толкова кратко време.На мен ми трябваха около 4 години да се съвзема, мноооого труден процес беше.Най-трудно заздравяват душевните рани. Времето лекува, това е. Hug
Моя син е клонинг на БНД-то и имам чувството че отглеждам него.Съдба... Simple Smile

# 64
  • Мнения: 145
Беше много уплашен. Прегръща и целува Ицко. Вика ми - здрасти. Аз мълча. Той- поне едно здрасти ли няма. 
Абе искам жив и здрав да  е. Да си живурка елементарния живот и да е далече от мен в емоционален план.
     Това все едно една пиеса играем... гадост  Sick... ПРЕГРЪЩА ДЕТЕТО, КОЕТО САМО ХОДИ ПО УЛИЦИТЕ ЗАРАДИ АНГАЖИМЕНТИТЕ МУ!!!
     Аз щях да се хакна челно ЗАРАДИ БНДто...а в понеделник трябва да водя детето на важни процедури и  НЕМОГА!!!защото трябва да изкарам пари!!! За съжаление РОДИТЕЛ трябва да попълни документите smile3514...Плаках мнооооого мноооого... Обадих му се...ма разбира се! няма проблеми!!! той щял да отиде... стискайте ми палци  Tired Face
     

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 00:52 от Сияйна

# 65
  • Мнения: 15
 newsm78 Четох, четох та се сетих за едно клише: Живота е всичко това, което ни се случва докато ние си правиме планове!!! Дали нещо се връща или не, най- важното е да се върви напред и децата да са живи и зрави, а ние жените като по- умни и по-хитри не трябва да се оставяме гнева да замъглява съзнанието ни!!! Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 433
newsm78 Четох, четох та се сетих за едно клише: Живота е всичко това, което ни се случва докато ние си правиме планове!!! Дали нещо се връща или не, най- важното е да се върви напред и децата да са живи и зрави, а ние жените като по- умни и по-хитри не трябва да се оставяме гнева да замъглява съзнанието ни!!! Hug

Ей тва е приказка. Брауз  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 923
Важното е да си оправиш твоя живот. Опитай се да се концентрираш върху това.
При нас БНД-то е щастливо, а аз все още съм разбита и на парчета.
Единственото нещо което искам е да си събера парчетата.
За това не искам да знам как върви живота му и ако може да не го виждам и чувам въобще.
Това последното няма как да стане за съжаление.

# 68
Мисля, че най-хубавото изказване тук е на AL Jakoni: " ... Но виж ли като се прибрах тя не пожела да се разделим. даже започна да се тормози с какво е по добра другата и т.н. Това беше повратен момент в живота ми и наистина осъзнах доста неща. С времето се промених много ..." . Вижда се какво голямо значение има прошката. Пожелавам на авторката на темата да намери сили да прости всичко на бившия си мъж - от началото - до края. Според мен това ще бъде в основата на нейния вътрешнен мир и радостта и от живота. ( Може би тонът ми е малко студен. Извинете - не пиша често във форума и още не мога да се отпусна да приказвам  Embarassed)

# 69
  • Варна
  • Мнения: 688
ireti и аз пиша рядко,а за отпускане почти ме няма,но сега се престраших и се радвам,че го направих.Преценка отстрани от трета страна е много полезна/поне за мен/.Християнските ценности са хубаво нещо/в случая прошката/,но аз не съм стигнала до това съвършенство все още и не ми минава дори мисъл да прощавам в случая.Както казва Галя,но минало през моята уста-сега си събирам влачещите се ,,черва" и по съвета на другите момичета се опитвам да мисля само за себе си.Благодарна съм на Ал,че даде и мъжка гледна точка,но за мен неговото мнение само задълбочи размислите ми-Той се променил,Той осъзнал,Неговия живот...Тези думички искам и аз да ги казвам-Моя живот,а до сега винаги съм смятала,че обичта е първата ти мисъл в каквато и да е ситуация да е той,после аз.Грешка май?  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 660
Връща се. Поне в моя живот се върнаха доста неща. Виждам, че се върна и на хора, които ме бяха наранили, но това не ми достави удовлетворение. Даже напротив, предпочитам първично да не се бяха рушили нещата. Но в крайна сметка всички излязохме по-помъдрели и по-пораснали след това.

# 71
Както казва Галя,но минало през моята уста - сега си събирам влачещите се ,,черва" и по съвета на другите момичета се опитвам да мисля само за себе си.
Здравей cucurbita pepo, радвам се, че отговори. Ами то всички правим така - като имаме мъж до себе си - първо мислим как на него ще му е добре и после за нас самите. Вярвам в твоите сили и че ще се справиш със ситуацията. Но няма да събираш това, което описваш по-горе, а скъпоценните блестящи кристали на твоята същност. А на въпроса "Дали се връща" според мен - Да - Любовта винаги се връща при теб, може би по малко по-различен начин, но все така очарователна.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 327
Тези думички искам и аз да ги казвам-Моя живот,а до сега винаги съм смятала,че обичта е първата ти мисъл в каквато и да е ситуация да е той,после аз.Грешка май?  Simple Smile

Грешка, грешка, голяма грешка... Както се пееше в една песен.
В твоя живот най-важна си ти. Даже и деца да имаш пак си с предимство. Защото ще си със себе си до гроб. Всички останали идват и си отиват. Не можеш да си истиснки щастлив само чрез чуждото щастие. Трябва сам със себе си да си щастлив, за да можеш да си пълноценен във връзка и да имаш хармонична такава. Иначе имаш не връзка, а зависимост. Независимо дали става въпрос за мъж, деца, роднини, работа или каквото и да е.

# 73
  • Мнения: 1 923
А на въпроса "Дали се връща" според мен - Да - Любовта винаги се връща при теб, може би по малко по-различен начин, но все така очарователна.  Simple Smile
Не се бях замисляла от тази гледна точка. Това изказване много ми хареса - благодаря ти.

# 74
  • София
  • Мнения: 433
А на въпроса "Дали се връща" според мен - Да - Любовта винаги се връща при теб, може би по малко по-различен начин, но все така очарователна.  Simple Smile
Не се бях замисляла от тази гледна точка. Това изказване много ми хареса - благодаря ти.

Ireti, и от мен благодаря  bouquet Наистина е така, както пишеш.

Общи условия

Активация на акаунт