"Amrita"

  • 76 202
  • 500
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 4 777
Искам да попитам за лосиона " Депигментин"- след нанасянето му и попиването мове ли да използвам отгоре овлажняващия си крем вечер или по-добре нищо да не нанасям?

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Знае ли някой как се доставят продуктите?Аз съм от Бургас?
Какви са отзивите за Депигментина

# 482
  • Мнения: 1 111
irina_boneva поръчките от сайта на Медеос се доставят на адрес който желаеш от Спиди.

# 483
  • София
  • Мнения: 357
Amritalab, поздравления за сайта! Hug  bouquet Благодаря!  Чудесен е! Grinning

# 484
  • Мнения: 0
Ирина, продуктите може да поръчате от нашия сайт www.amritalab.eu (фирмен сайт на Лаборатория Амрита) или по телефона. Доставката до Бургас е с куриер до Вашия адрес. Няма минимална сума на поръчка. В момента има намаление на цената за доставка извън София, като за поръчки между 50 и 100лв е 5лв. над 100лв доставката е безплатна .

@illy - няма проблем да нанесете овлажняващ крем след Депигментин.

@КАРЧЕВА - двуфазния дегриматор няма никакъв аромат (с цел липса на алергии и раздразнение). Не зная защо при Вас има този неприятен ефект.

Radinna благодаря. Стремим се да направим сайта полезен и приятен и да добавяме все повече и по-добри продукти. Скоро ще добавим и секция с полезна информация и съвети.



 

# 485
  • София
  • Мнения: 5 289
@КАРЧЕВА - двуфазния дегриматор няма никакъв аромат (с цел липса на алергии и раздразнение). Не зная защо при Вас има този неприятен ефект.
Не ефект,на ефекта нищо му няма,аромат също няма,просто мирише неприятно,затова попитах да не би да му е изтекъл срока на годност,защото пише дата но година няма.

# 486
  • София
  • Мнения: 10 858
Amritalab доставка за страната от 10 лв е твърде много според мен. Повечето интернет магазини са с доставка 5 лв за цялата страна. Ще загубите клиентите си, Медеос доставят за 5лв.

# 487
  • Мнения: 0
Вивиан, както вече имах възможност да напиша, цените за доставка се определят от куриерските фирми. Нашата Лаборатория доставя най-често с Еконт, Спиди и други куриери с цел да се оптимизира доставката до крайния потребител.
Разбира се ние имаме и локални дистрибутори в страната откъдето могат да се закупят нашите продукти.
Не е наша политика да определяме и коментираме как нашите дистрибутори (в т.ч и Медеос) доставят продуктите до клиентите си, не бих го направила и сега. Ако желаете да закупите нашите продукти от Медеос, е Ваше право и ние ще бъдем удовлетворени от Вашия избор да използвате продуктите на Амрита. Grinning

Не зная дали сте прочела, че доставката за страната при поръчка над 50лв е 5лв и е напълно безплатна над 100лв.

Вярно е също така, че професионалната ни козметика се използва най-често в кoзметични салони и спа центрове и подобни поръчки за тях не са проблем, но за домашна грижа може би наистина ще Ви бъде по-изгодно да потърсите нашите продукти в аптечната мрежа или от местен дистрибутор.

Поздрави на всички и успешна седмица.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 14:10 от Amritalab

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз съм от Бургас и ако ми харесанещо поръчвам на козметичката при която ходя.Тя ми прави услуга.Но в потребителската мрежа и аптеките не съм виждала продукти на амрита!

# 489
  • Мнения: 636
Ако може да ми отговорите кои аптеки в гр.Сливен зареждат продукти на Амрита.

# 490
Аз съм безкрайно доволна от продуктите на "Амрита". След много пари за различни кремове и депигментанти, успях да си оправя лицето от тъмните петна чрез депигментантаната маска и депигментиращия лосион. Ползвам и другите им продукти и съм доволна!

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
А в Бургас. продават ли се в някои от аптеките?

# 492
  • Мнения: 0
Здравейте irina и mamadanii Simple Smile. Не мога да Ви кажа кои аптеки продават в Сливен и Бургас тъй като Лаборатория Амрита използва услугите на една от големите дистрибуторски вериги и тя има собствена дистрибуционна линия.
В момента се работи върху цялостна оптимизация на дистрибуцията, но все още работата е в процес. Разбира се пазаруването през Интернет до голяма степен елиминира посочените проблеми, но това е въпрос на личен избор.

merian_vt благодаря за хубавите думи. Дано и занапред нашите продукти Ви донесат положителни резултати и емоции Simple Smile

Поздрави.


# 493
  • Мнения: 385
че вчера обикалях и се оказа, че по дрогериите и аптеките май има само продуктите за домашна грижа, а професионалната серия - не
а аз съм си харесала няколко продукта от професионалната
кокошчица, къде във Варна могат да се намерят продуктите за домашна грижа?

# 494
  • Мнения: 502
има някои неща в аптека крес(ампули, дегриматор) - веднага след кръглата банка като продължиш в посока надолу към центъра - точно на ъгъл се пада входа
аз лично си накупих от една дрогерия в пресечката, която е между съдебната палата и онази кръчма Амазония на адвокатската градинка - тоест намира се на пресечка на ул.Фр.Шопен  Blush не знам дали разбра нещо от обяснението  - дрогерията се намира от лявата страна на уличката и се качваш по едни стълбички, ако вървиш бързо изобщо може и да не я видиш, а вътре е цяло богатство от кремчета, ампули , мазила и такива чудеса, по които си падам  Blush Mr. Green



ааа! и smiled_   каза, че имало продукти и от професионалната серия  в някакъв магазин в новата сграда на кръстовището на бул.чаталджа и бул.ген.колев до магазин Ла споса(за булчински джиджафки)  Peace но там не съм ходила

Общи условия

Активация на акаунт