"Amrita"

  • 76 269
  • 500
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Amritalab поздравления за сайта!
Купувала съм маски и ампули предимно с марка Амрита, но това което искам да питам е какви са съставките на ампулите ( и по специално за суперхидратация)? В сайта не ги видях, а и когато си ги купувам по 1 бр. не пиши нищо на тях.
Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 466
  • Мнения: 0
Привет на всички!   bouquet

Ще отговоря на запитванията по ред на номерата в отделни постове за по-голяма прегледност.

smiled_,

Имаме козметика, подходяща за Вас. Описаните симптоми приличат на себореен дерматит, но вярвам, че Вашата козметичка щеше да го разпознае, ако се касаеше за нещо подобно. Все пак бих Ви препоръчала следните продукти (както поискахте):
1. Тоалетно мляко с морски соли за мазна кожа;
2. Почистващ лосион с розмарин за мазна кожа;
3. Почистващ гел с екстракт от розмарин "Perfect Wash Gel"
4. Универсална дълбокопочистваща "Детокс" маска с активен въглен; (Най-добър продукт на "Лаборатория Амрита" за 2008 г.)
5. Антисеборейна маска с ихтиол;
6. Есцин гел за околоочен контур;
7. И за финал - Матиращ крем за мазна и предразположена към акне кожа с екстракт от розмарин

В секция "Стягане и подхранване" за домашна грижа, можете да намерите същите маски в разфасовки от 10 мл - за еднократна употреба.

Препоръчвам Ви да употребявате ежедневно тоалетното мляко, лосиона, крема и гела за околоочен контур. 2-3 пъти седмично - измиващия гел, като след него, на подсушена кожа нанасяте маските (редувайте ги). Ако по принцип не Ви допадат матиращите кремове, може да замените с хидратираща емулсия.

Желая Ви успех Simple Smile

# 467
# 468
  • Мнения: 0
Здравейте, sireni!  Simple Smile

Тоалетно мляко нямаме, но имаме избелващ лосион "Депигментин" и Активен серум "Депигментин", които третират нежеланите пигментни петна. В началото на следващата година планираме цяла серия "Snow White" за професионална употреба и допълващи продукти за домашна грижа.

На разположение съм ако имате други въпроси.  Peace

# 469
  • Мнения: 0
JenniferLopez, 

Благодаря за поздравленията и за въпроса! Действително, бяхме пропуснали да въведем съдържанието на активните съставки в сайта, но вече са на линия. На "Суперхидратация" съдържанието е: Aqua Destillata, Benzyl Alcohol, Collagen hydrolyzed, Fragrance, Glyceryl Stearate, Isopropylmiristate, Paraffinum Liquidum, SEPIGEL 305, Sorbitol.

Поздрави!  Sunglasses

# 470
  • Варна
  • Мнения: 1 209
JenniferLopez, 

Благодаря за поздравленията и за въпроса! Действително, бяхме пропуснали да въведем съдържанието на активните съставки в сайта, но вече са на линия. На "Суперхидратация" съдържанието е: Aqua Destillata, Benzyl Alcohol, Collagen hydrolyzed, Fragrance, Glyceryl Stearate, Isopropylmiristate, Paraffinum Liquidum, SEPIGEL 305, Sorbitol.

Поздрави!  Sunglasses




Благодаря за отговора Grinning
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 471
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 245
Здравейте,
аз искам да ми препоръчате пълна гама продукти - дневен, нощен и околоочен крем, почистващи и подхранващи средства - смесена кожа, 31 години.
Предварително благодаря!

# 472
  • Мнения: 0
Здравейте, Боби!

В момента сме в процес на разработка на една много интересна и ефективна серия дневен и нощен крем, но ще са на пазара в началото на 2009 г. Ще публикувам информация във форума, когато това стане.

Иначе може ползвате продуктите, които съм описала в препоръката си до smiled_ (3-4 поста по-горе), като изключим "Антисеборейна маска с ихтиол". Вместо нея може да ползвате Хидратираща маска с бирена мая и глутатион за мазна кожа Всички посочени продукти са подходящи както за мазна, така и за смесена кожа.

Препоръчвам Ви също да разгледате секция "Хидратация и регенериране" от домашната ни грижа - там са публикувани нашите Активни серуми, които имат различно действие според типа на серума, но като цяло всички се радват на голяма популярност.  Wink

# 473
  • Мнения: 30
Здравейте, бих искала да Ви задам няколко въпроса:
 - тази серия подходяща ли е http://amritalab.eu/home/all/hidrate за мен. Аз съм на 27 години имам смесена кожа ползвам маски за мазна кожа, но ми се иска да я подхраня с някакъв продукт. Все пак вече трябва да ползвам и нещо забавящо образуването на бръчки  newsm78
 - ампулите суперхидратиращи подходящи ли са за моята кожа или са за по-зряла кожа?
 - ампулите само за зоната около очите ли се ползват
 - серум антибръчки колко често се използва за кожа на 27г.
Ще се радвам ди ми отговорите

Зарибихте ме с тази маска с активния въглен, ще си я взема Wink

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 22:23 от *Lina*

# 474
  • Мнения: 502
има ли желаещи от варна за обща поръчка от сайта на амрита?
че вчера обикалях и се оказа, че по дрогериите и аптеките май има само продуктите за домашна грижа, а професионалната серия - не
а аз съм си харесала няколко продукта от професионалната


# 475
  • Мнения: 0
Здравейте *Lina*,

Няколко уточнения преди да отговоря на въпросите Ви:
1. В секция Хидратация и регенериране (http://amritalab.eu/home/all/hidrate) са публикувани всички активни серуми в ампули, които предлагаме за домашна грижа. Те имат различни активни вещества и консистенции и са подходящи за различни типове кожа и възрасти.
2. Тези серуми (с изключение на "Есцин гел - емулсия за околоочен контур" и "Крем-емулсия за околочния контур с витамини") са направени за лице, шия и деколте - нанасят се на добре почистена кожа и се втриват мануално до пълно попиване.

За да поддържате кожа си чиста, хидратирана и без бръчки Ви препоръчвам да спазвате следния "beauty режим":
1. Веднъж седмично - почистваща маска (ексфолираща, с активен въглен, с прополис);
2. Веднъж седмично - хидратираща маска (с бирена мая и глутатион за мазна кожа);
3. Ежедневно - Почистващ лосион с розмарин, Активен серум Суперхидратация (подходящ е за Вашата възраст) и Есцин гел - емулсия за околоочен контур (описах действието му няколко поста по-горе);
4. 2-3 пъти в седмицата - Почистващ гел с екстракт от розмарин - вечер и след това, на вече почистена кожа - Активен серум Q10 (против бръчки).

Лека вечер на всички  Simple Smile

# 476
  • Мнения: 30
Здравейте *Lina*,

Няколко уточнения преди да отговоря на въпросите Ви:
1. В секция Хидратация и регенериране (http://amritalab.eu/home/all/hidrate) са публикувани всички активни серуми в ампули, които предлагаме за домашна грижа. Те имат различни активни вещества и консистенции и са подходящи за различни типове кожа и възрасти.
2. Тези серуми (с изключение на "Есцин гел - емулсия за околоочен контур" и "Крем-емулсия за околочния контур с витамини") са направени за лице, шия и деколте - нанасят се на добре почистена кожа и се втриват мануално до пълно попиване.

За да поддържате кожа си чиста, хидратирана и без бръчки Ви препоръчвам да спазвате следния "beauty режим":
1. Веднъж седмично - почистваща маска (ексфолираща, с активен въглен, с прополис);
2. Веднъж седмично - хидратираща маска (с бирена мая и глутатион за мазна кожа);
3. Ежедневно - Почистващ лосион с розмарин, Активен серум Суперхидратация (подходящ е за Вашата възраст) и Есцин гел - емулсия за околоочен контур (описах действието му няколко поста по-горе);
4. 2-3 пъти в седмицата - Почистващ гел с екстракт от розмарин - вечер и след това, на вече почистена кожа - Активен серум Q10 (против бръчки).

Лека вечер на всички  Simple Smile

Много благодаря за пълният отговор, ще се възползвам от съветите Ви, приятна вечер.

# 477
  • Мнения: 123
Здравейте, sireni!  Simple Smile

Тоалетно мляко нямаме, но имаме избелващ лосион "Депигментин" и Активен серум "Депигментин", които третират нежеланите пигментни петна. В началото на следващата година планираме цяла серия "Snow White" за професионална употреба и допълващи продукти за домашна грижа.

На разположение съм ако имате други въпроси.  Peace



          Благодаря за консултацията  Heart Eyes

# 478
  • Мнения: 0
има ли желаещи от варна за обща поръчка от сайта на амрита?
че вчера обикалях и се оказа, че по дрогериите и аптеките май има само продуктите за домашна грижа, а професионалната серия - не
а аз съм си харесала няколко продукта от професионалната




Здравейте мамчета. Специално за тези които не са от София, сме направили празнично намаление на цените за доставка, които може да видите ако отидете в количката. За София цените са същите както и досега, за страната са 9.99лв за поръчка до 50лв, 4.99лв за поръчки между 50 и 100лв и безплатно за поръчки над 100лв.

Приятен уикенд на всички и честит имен ден на празнуващите  Simple Smile

# 479
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет,купих си двуфазния дегриматор на Амрита,искам да попитам така ли кофти мирише по принцип или моя нещо е с изтекъл срок.? newsm78
Взех също и няколко маски и коректора.

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 14:13 от КАРЧЕВА

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт