Рицарки на Бялото кантарче 10.03.2008 - 16.03.2008

  • 9 954
  • 411
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 8 348
ау, щом и с антибиотик си така направо няма смисъл от съвети
 смукалцата едва ли ще ги помогнат
бягай направо на лекар, да ти предписва нещо по-силно, че да не усложниш работата

# 346
  • Мнения: 4 116
Голди, за цитросепта и аз така го правих 2 капки в една супена лъжица, но само на децата слагах, пискат малко за няколко секунди и толкова. Затова си мислех, че не е много страшно. Аз от него си направих разтвор, доста концентриран обаче и си го налях в празното шишинце от Тантум верде и се пръсках с него последните дни, че ме болеше гърлото. Ефект имаше, но на моменти ми идваше да повърна.
Имах едни съмнения, но днес се потвърдиха - Монката има лишей на лицето, отстрани до устната.  ooooh! Беше почнало там да се черви и леко да се запършва кожата миналата събота при появата на ангината и покрай температурата. Надявах се за отмине, ама неще, все повече си личи. А как ги мразя тези лишеи...едни са упорити и коварни и има да го лекувам сега 2 месеца. И няма да става за снимки  Tired
Понеделник ще помоля за направление за кожен, да му вземат проба да се разбере какъв е лишея, не да ми изписват куп неща, белким някое помогне.

# 347
  • Мнения: 1 279
Тедке, дано излезе нещо, което бързо се оправя.Да не мъчите детенце много...

И да знаете всички, че Тедка ми е фаворитка!!! Hug
Страшна е с рамките! Joy

# 348
  • Мнения: 4 116
Хехе, Голди, мерси  Hug И ти си сред любимките ми  Heart Eyes Показа ли момчето на другите момичета? Да поизплакнат око. Между другото той на колко години е? 
Аз пак да питам за Дика. Някой знае ли какво става с нея? Къде зачезна?

# 349
  • Мнения: 5 873
... Показа ли момчето на другите момичета? Да поизплакнат око. Между другото той на колко години е? 



хей,хеййй!защо така ,а?искаме снимкаааа!

# 350
  • Мнения: 1 279
Хехе, Голди, мерси  Hug И ти си сред любимките ми  Heart Eyes Показа ли момчето на другите момичета? Да поизплакнат око. Между другото той на колко години е? 

 newsm78 Чи знам ли?Май ми бяха казали кой набор е... Thinking...ама моя набор не е малък, та забравих! Mr. GreenМай беше 84-ти..."Тинейджър" бе, аз нали ви казах! Laughing

Ама срам ме хвана вече от мен самата... Embarassed
К`во ми беше станало вчера не знам... ooooh!
`Щото по принцип съм доста по захлюпен човек...
Ама добре, че "странностите"  Crazy ме държаха и на почерпката, че да не се червя като рак и да си се смея и шегувам на воля!
Много ме е яд, като `зема да се  Embarassed...К`ват съм бяла...пламвам като божур!Искам да съм непукистка като една от колежките и да се занасям с всички колеги наволя! ooooh!Ама съм си консерва...

# 351
  • Мнения: 1 479
Поразходихме се с мъжа, понапазуравахме и сега мисля да поспя! Той вече спи!
Честит имен ден на Тедката!
Честит рожденик на Сънито!
Ядох по режима -зелена салата и малко синьо сирене! Нещо въобще не бях гладна, купих спанак и ще си направя за вечеря пюре от спанак с малко масло и яйце отгоре! А за голямото домочадие ще направя руло Стефани! След вчерашните и онзиденшните драми, направо съм като изтискав лимон! Ама ще се оправя Лек съботен ден!

# 352
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Съни, честит ти рожденник!
Тедка, със здраве и гордост да си носиш името, пък ако искаш празнувай!  bouquet
Аз да почерпя малко
За мъжът ми. Не съм сигурна дали е именник, но на дяда си Тодор е кръстен, та да ми е жив и здрав, пък утре ще празнуваме накуп, че е на работа сега.

За поверката - тези дни гледам да е от всичко по малко, че няма време да си готвя отделно. И зеле нямам, а мислех да салАтя и аз. И трябва. Като се прибера изгладняла, хапвам първо зелении, после гледам да се спра, преди да съм получила киселини.Туй ми е на мене признака за преждане. Остана ми от първата бременност, ама като няма кой да слуша . .  ooooh!

И моя мъж май не коментира жени пред мен. Май и аз пред него - не. Ни мЪжове, ни жени. Пред наша обща позната коментирал, преди мнооого време, че си е струвало да преживее всичко, дето му е минало през главата, щом на края е срещнал Мен. И ако му предложели да си промени живота - нямало да го направи, за да не се разминем  Embarassed

Отивам да си налея едно празнично . . кафе

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 17:17 от jd

# 353
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
десерт?

# 354
  • Мнения: 1 279
jd, да ти е жив и здрав именика!
И все такива хубави неща да говори за теб!!!

Ама тия десерти  #Crazy !?!
Добре, че не обичам да ям торти, а само ги гледам с "окото на художник"!!!
И мъжете гледам така!!! Mr. Green

# 355
  • Мнения: 5 873
jd,да ти е жив и  здрав именика.все така да те обича.


 Crazy

# 356
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Ми като на най-Убавите благинки стои надпис "Забранено за Рицарки" . .

# 357
  • София
  • Мнения: 8 348
те тия не са вкусни бе, само са красиви

честит ти именник, ДжейДи

аз още си чакам снимката на младежа
хич не ме интересува тинейджър ли е

отивам да изкупя зеленчука от пазара

# 358
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит именник, Ж    bouquet ! Много да те слуша!

Подарък:


или този Mr. Green:


/това щото гледах "Търси се" с Магърдич Халваджиян, нищо лично  Laughing...

# 359
  • Мнения: 2 040
явявам се за отчета:
дотук 1600 - 1700 калории - имаше лека разходка на витоша.
Предстои ми вечеря у свеки  Crazy
тържествена.....  ooooh!
това което реално бих могла да постигна е да не надвишавам поддържащите.
ще се опитам...

Общи условия

Активация на акаунт