Рицарки на Бялото кантарче 10.03.2008 - 16.03.2008

  • 9 934
  • 411
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 356
Аз бях на шопинг и съм доволна-за мен обувки,черни на ток,както ги исках,за Бобката маратонки Killtec-страшни са.

# 361
  • Мнения: 5 873
Ми като на най-Убавите благинки стои надпис "Забранено за Рицарки" . .

ми ако не бяха Убави нямяше да са забранени. Blush

Изабелка,честити придобивки. Party

Де я Пуки? Rolling Eyesмислех си за майка й.и за нея.
абе то човек като лежи все мисли за нещо.
чудех се какво ми е .защо не ми минава.дали има връзка с безкрайните диети и заслабването на организма.2 пъти прескочих грипа,на 3-я ме хвана и ми разказа играта. Twisted Evilи да кажеш,че съм се изоставила,а аз що чай и хап изпих.гадна работа.
поне хремата ме изостави.ама температурата не ще.и синузита се обади.сцепи ме глава.куха глава не боляла ,а?елате ме вижте Tired

# 362
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Устисках още един ден на протеини, утре ще видим кое и как ще дойде. Мерките засега не мърдат. Обаче гладът по сметани и сладко почна да ми минава.

Ванче, аз смятам че няма връзка между отслабването  и  боледуването. Виж между изтощаването, натрупаната умора, недоспиването, стреса и болестите виждам нещатата да стоят доста по-близко. Ако трябва да бъда и по-конкретна, аз вярвам че  всяка болест си има своята подсъзнателна причина. Приеми, че тялото ти иска да си почине и му дай време да се възстанови. Hug

# 363
  • Мнения: 5 873
Предполагам,че си права Дани,за пореден път.Не мога да се наспивам от доста време,покрай болестите на децата особено.Не мога да си почина.

е ,поне плюсове си има-изобщо не усещам как мирише баницата,дето се пече във фурната. Crazy

# 364
  • Мнения: 2 331
Ти не я усещаш, ама на мене как ми замирисаааааааааааааа.............. Embarassed Embarassed Embarassed

# 365
  • Мнения: 1 279
аз още си чакам снимката на младежа
хич не ме интересува тинейджър ли е

 Whistling Sunglasses  Whistling

# 366
  • Мнения: 5 873
Ти не я усещаш, ама на мене как ми замирисаааааааааааааа.............. Embarassed Embarassed Embarassed

 ooooh!

хич,хич не е хубава ,да знаеш. Sunglasses


аз още си чакам снимката на младежа
хич не ме интересува тинейджър ли е

 Whistling Sunglasses  Whistling

чакаме,още чакаме.да не мислиш,че ще ти се размине. Crossing Arms
може и на лични. Sunglasses

# 367
  • Мнения: 1 279
аз още си чакам снимката на младежа
хич не ме интересува тинейджър ли е

 Whistling Sunglasses  Whistling

чакаме,още чакаме.да не мислиш,че ще ти се размине. Crossing Arms
може и на лични. Sunglasses

Да го оставим за другата петъчна тема, а?!? newsm08
Че с к`во ще ви поддържам интереса тогава, ако сега си изгърмя патроните?!? Innocent
Като му седнем на едно лафче...
Ей тъй на си ни представям:



 HugЛека вечер!И умната със стимулите!!!

Боже, Боже...
Направила съм 1000 поста, че и съм ги подминала, без да се усетя...
То от толкова глупости...

# 368
  • София
  • Мнения: 8 348
честита ти хилядярка
сега си като в 1001 нощ

а задника ми баш си го докарала
аз съм това червенокосото

# 369
  • Мнения: 1 488
Добро утро рицарки  Hug
Набързо минавам,че трябва да се приготвям за тренировка
Кантара показа повече,затова реших да си сменя лентичката с актуалното ми състояние.
Някой ме пита за това дали съм счети- ми не съм,ама мисля по въпроса дали да не кандидатсвам  newsm78
Аринча май ме пита за Китайската мъдрост и разните чи-та ми не преписвам вече от книгата,защото не видях особен интерес пък и си е играчка,да изваждам по важното да го пиша и так дале...
Нещо настроението ми е хм... дятито малко кашля съмнявам се,4е е от зъби утре ще го водя на доктор.
Ванче,крайно време е да се приемеш сериозно и да отидеш на лекар.Какви самоилачи си изписваш! Naughty да ти се накарам.
Ади зачезвам цунки мунки!

# 370
  • Мнения: 1 479
Добро утро и от мене! С режима е добре, но кантара не мърда! Вчера си купих спанак и си го сготвих и си го ядох! За днес има за ядене, но трябва да готвя за утре , че съм бачкатор и трябва и да поизчистя и да поуча! Това е! Естественао ще турболирам!Лек и режимен ден!

# 371
  • Мнения: 5 873
Добро утро.

Щъки ,приемам критиките.Утре съм на лекар.

Голди,аз съм чернокосата.А кой от двамата е Пешката?

В МЦ съм,кантара ми докара прединфарктно сътояние.Аман.

Даниелка да каже след 2 протеинови дни мръдна ли кантара.

Роси,как си?Оздравя ли?

Мариетке,наспа ли се?

Еви,и аз имам малко спанак,ама чорбица ще си правя. Grinning

Хъфи,кво хапна у свеки? Flutter

JD,снощи имаше ли десерт?! Wink

Де я Айчето?Да не е хукнала пак по чукарите? Rolling Eyes

Времето е чудесно при нас-вятъра спря,пече слънчице,птички чуруликат....идилия ви казвам.
само болна да не бях. Tired

Целувки на всички.  bouquet

# 372
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning

Ванче  Hug
оправяй се
и излез на слънчице, нищо че си болна
У свеки хапнах поооочти нормално, ама на сутринта кантара все пак ме застреля.  Crossing Arms
Тва е положението. Не знам защо си мислех, че ще мине безнаказано  smile3537
Боли ме вече 2-3 дена корема и си търся само оправдания да ям тесто.
Сега пих една чаша кафе с мляко и малко захар.
За през деня ще си направя задушен зелен боб с извара.
имам чувството че от мазно ме боли.
И млякото не трябваше да пия - ама...
Днес още не съм планирала деня.
Нямам работа на компа и ще гледам да не се застоявам в къщи...
Хубав ден пожелавам   bouquet

# 373
  • Мнения: 5 873
Хъфчо,хубав ден и на теб.  bouquet

# 374
  • Мнения: 104
Добро утро!
Много сте писали ,всичко забравих накрая ,че много се смях на петъчния рицарски купон със стимулите. Аз съм в период дето измежду баница и секси агнешко ше предпочета  баницата  Laughing
Ама засега ям баница само мисловно ,а не реално.Закотвила съм се едни килограми дето съм била дълго време на тях .Поне плюса е ,че не качвам.Пък като ми дойде муза ще напъна да сляза още едно стъпало надолу.Последните няколко дни мързелувам и извинението ми е че е има дъжд и вятър.
Болните да оздравяват бързо.

Общи условия

Активация на акаунт