Рицарки на Бялото кантарче 10.03.2008 - 16.03.2008

  • 9 939
  • 411
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 116
Дабро ви утро!
Ванче, и аз се пиша за чернокосата, по крачката си приличаме  Joy
Аз направо се чуствам връзкарка, щом видях тинейджърчето. Ама така ..който може рамки да прави и с шопа да борави  Joy
Мой Монка пак на антибиотик. 3 години не беше пил такова нещо, сега за 3 месеца- 3 пъти. Смятам да му взема витамини и много плодове на сок.
Аз кашлям някак странно, гласа ми се губи на моменти, май  тез дни ще онемея. Случвало ми се е и беше голям майтап. Всички се радваха, че не мога да викам.
Чао ви за сега.

# 376
  • Мнения: 5 873

Ванче, и аз се пиша за чернокосата, по крачката си приличаме  Joy

аха,и по чупката в кръста.  Laughing

оздравявайте. Hug

# 377
  • Мнения: 1 279
а задника ми баш си го докарала
аз съм това червенокосото

Голди,аз съм чернокосата.

Ванче, и аз се пиша за чернокосата, по крачката си приличаме  Joy
аха,и по чупката в кръста.  Laughing

Е, то за мене к`во остана?!? newsm78
Да са изрусявам ли с`я, к`во ли?!?
Ама аз тъй - полегнала пред компа на една кълка  Joy

# 378
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здрасти ви!
Не съм се наспала, щот станах да гледам Формулата Crazy.
По някое време проверявам дребното - и той се наспал и той зяпа молА ви се hahaha.
Сега спи на терасата и аз гледам да посвърша нещо...

# 379
  • Мнения: 5 873

По някое време проверявам дребното - и той се наспал и той зяпа молА ви се hahaha.


мъже  Laughing

Голде,ма то кълка ли е кат кълка, а?Че и на бюст си го докарала. Laughing

# 380
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добро утро. Не съм се наспала както винаги. Между 2 и 4 часа с дребната гледахме анимал планет. Добре, че тогава дават за смешните животни, а не за някой змиест крокозъбел... Tired

Ванче, то ясно че го мръднах кантара. Ама на мен не ми понася толкова протеин и ми е страдалческо..... Обаче хич и нямам намерение да почвам пак да пуша. Ще изкарам и днес така пък за утре ще видим. Линийката не я местя все още, защото трябва първо да си догоня написаните килограми.

Отивам  да ходя да меря баирите в бърз ход, докато не е задухал някой вятър и има  слънце.  Hug



# 381
  • Мнения: 720
Здравейте момичета.  Hug Благодаря за хубавите думи, Дидо вече е добре. В момента си бръмчи в проходилката и беснее из стаята.  Grinning
За стимулите - и аз съм от задръстените, мъж ми си ми харесва и туй.  Rolling Eyes



Но и туй мъжле никак не е лошо де.  Mr. Green Специално за УмаHug
Роси, честити гамаши, много готин подарък.  Hug
Мариета, аватара е много сладък. Не съм значи само аз от лудите жени гледащи Формула, и други има   Hug.
Тедка, много хубаво у вас. Останаха ми очите в една жълто синя стена с Мечо Пух и др. анимационни герой на нея. Мноооогооо сладко. Ще я покажа на мъжо да се вдъхнови.  Hug И да се оправя бързо и детенце и ти.
Дени, честито ти изпити.  Hug Ади дай сега малко живот, хубаво нещо са ваканциите.  Grinning
Съни, честит рожден ден на детенце, макар и на патерица.   bouquet Да ти е жив и здрав, много да те радва.  Hug Мъж ми употребява от време на време думички кат' "гадже" или нещо в този смисъл, но никога не ми е правило впечатление. Не го казва с някакъв тон, който да ме подразни или ... Бе не знам, не го взимам на сериозно и не ми пречи.  Rolling Eyes
Скай, дано баща ти се възстанови бързо.  Hug Кантара ще мръдне рано или късно.  Hug
Ж, да ти е жив и здрав мъжа.   bouquet Много хубави работи е казал на приятелката ти, заслужава да го поглезиш.  Grinning
Изабела, честити обувки, аз таковата ... а снимки?  Simple Smile
Ванче един бабешки илач за гърло ако вече не си взела други мерки. Лимонов сок, мед и стрит аспирин. Гълташ на малки глътки да постой това на гърлото. Изпитано е. Възстановявай се бързо.  Hug
Дани, не знам как да ти помогна. Отказвала съм цигарите за по няколко месеца и винаги качвах. Това с протеините сигурно ще свърши работа, но и на мен ми се вижда доста гадничко.  Rolling Eyes Успех.  Hug
Ади момичета оставам ви, хубав ден на всички.  Hug


# 382
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани, не знам как да ти помогна. Отказвала съм цигарите за по няколко месеца и винаги качвах. Това с протеините сигурно ще свърши работа, но и на мен ми се вижда доста гадничко.  Rolling Eyes Успех.  Hug

Намерих в нет-а един сайт за Дюкан , където мацките  си пускат менютата и рецептите за деня и много се надъхвам покрай тях.  От там взимам доста идеи и се оказва, че не толкова гадничко.  Grinning 

http://amber-bg.com/forums/index.php?board=27.0

Обаче аз минавам за кратко през режима и фазите ще ги мина по-бързо, защото килограмите които трябва да сваля са малко. Пък и без НВД-то вече не мога.
Ще изкарам няколко протеинови дни, после ще изкарам една седмица на протеини и зеленчуци и вече за повече време ще остана в третата фаза. Там имам доста ядене. Протеини, зеленчуци  + 2 пъти седмично по 1 порция нишестени храни - макарони, кускус, булгур, качамак, жито (порцията е по 200 гр); леща (150 гр), ориз и картофи (по 125 гр. в порция) Плодове - по 1 порция дневно. 2 филии пълнозърнест хляб на ден и 40 гр. кашкавал. Може и свинско печено, агнешко и всякаква шунка. 2 галавечери седмично - ядеш всичко, което поискаш, но само на вечеря и без допълнителни порции. Там имам само по един протеинов ден задължително. Това ще го карам докато не видя 60кг. на кантара. После ще наблегна на спорта и НВД-то и каквото стане.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 13:14 от Danielka1

# 383
  • Мнения: 3 356
Да доизрина,че съм се захванала и ще пусна
Ето,ама снимките са от телефон,че не мога да намеря камела на фотоапарата:

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 13:29 от izabela

# 384
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добър ви ден
По добре съм - нямам хрема ( мама ми дадее някакво мазило , дето си намазах челото и като с нож се махна .Ама не знам какво е -някакво родопско - ще я питам ) Обаче са ми омекнали краката . Щях да се возя на мотора , ама доброволно се отказах . Минах без АБ - с парацетамол и  Нурофен стоп колд и ударна доза витамин С . Ванче , но ти не прави като мен - отиди на лекар .
Дани  Hug
Да знаете момичета как съм зажадняла за среща с вас  Heart Eyes
Отивам да си направя салатка - зелена с кис.мляко - умирам за такава , но само аз си я ям .
Мими , как е детенце ?
Ели , радвам се , че дечко е добре - няма по-лошо от болни дечица , независимо колко са големи .
Щък , да кажеш утре как е Коцето
Голди , не си писала ходи ли на фитнес тази седмица  ? ( или аз съм пропуснала ...  Rolling Eyes )
 Heart Eyes

# 385
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани  Hug
Да знаете момичета как съм зажадняла за среща с вас  Heart Eyes

Ми то явно за Старозагорската се ослушват и  няма да ни огрее  Wink, ако искаш да им се треснем един ден в София и щат не щат ще дойдат да се видим  Sunglasses. Само да ти свърши приключването, а на мен Дюканстването и ще измислим нещо 
lalalala   cheers

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 15:56 от Danielka1

# 386
  • Мнения: 1 279

Голди , не си писала ходи ли на фитнес тази седмица  ? ( или аз съм пропуснала ...  Rolling Eyes )
 Heart Eyes


Току що се върнах! Grinning
По принцип ходя през ден, ако не излезе някоя неочаквана почерпка междувременно! Mr. Green

# 387
  • Мнения: 5 873
изабелка,обувките са много готини.честито. Hug

и аз се надявах на среща,ама... Rolling Eyes

# 388
  • Мнения: 1 531
трябва да обичаме скъпите си хора, докато ги имаме и да намираме начин да им окажем нужното внимание, докато са сред нас. после го правим само за да успокоим и залъжем съвестта си. късно и безсмислено е.
това е, което имам да ви кажа за днес. ядох сладко за бог да прости, така че не съм режимна.
 Hug

# 389
  • Мнения: 2 331
Здрасти!
Дани, само внимавай с третата фаза, че много лъже.С количествата имам предвид.Хапвай си както човекът си е казал-по една порция и не си давай допълнително!Сигурно помниш, че аз това не го спазвах и качих.ядях само позволените неща, ама с количествата прекалих. Rolling Eyes Confused
Тедка, да се оправя детенце и дано и ти не се влошиш!И на мен много ми хареса у вас.Вдъхнових се за цветове, защото у нас всичко е в бяло-с цел:лесна поддръжка-мия стената и готово.А нашите бебоци карат коли по стените, макар да знаят, че не бива.А аз се правя на сляпа понякога... Whistling Whistling Whistling
Ванче, ти по-добре ли си? Hug
Мариетка, Анди спи ли повече в количка на терасата?Соня така и не се научи да спи в количка.Тясно ли и е?Що ли? newsm78
Ели, цункай вече здравото детенце! Hug
Изабелка, и на мен ми харесаха обувките.Със здраве да ги носиш!
Голди, и аз рамки правя.... Whistling Whistling Whistling
Съни,съболезнования!

Общи условия

Активация на акаунт