Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 595 673
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 2 460
  • Мнения: 150
За УНГ-то - водила съм сина ми при Радославова. С малко смесени чувства съм за нея - на основния преглед беше ОК - любезна към мен, внимателна към детето, точна с диагнозата - серозен отит. На контролния преглед, обаче, ми направи мн. лошо впечатление - кашлицата на детето се беше влошила, въпреки лечението - без да ме изслуша, какво точно искам да и кажа отсече - нормално е, ще мине. Да, ама не мина - излекувахме отита, но направи ларингит. Но си мисля, че ако беше снела правилно анамнезата и лечението щеше да е адекватно, и детето - излекувано.

# 2 461
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да споделя положително мнение за д-р Стоичкова - в нашия случай помогна: изписа физиотерапия, други препарати за третиране на проблемите, взе случая много присърце, изслуша ме много внимателно /рядко лекар снема правилно и търпеливо анамнеза/, обясни ми възможните варианти за действие и предполагаемите причини, довели до тези проблеми при сина ми.
Накратко - доволна съм.
Междувременно, понеже винаги за всяко нещо търся и второ мнение, направих консултация и с пулмолог в София : каза ми същите неща, т.е. каквото е трябвало и можело, д-р Стоичкова го е направила в нашия случай.

Естествено, винаги за всеки лекар ще има и положителни, и отрицателни мнения, но все пак да си кажа моето  Mr. Green Simple Smile

Сега предстои да заведа детето и на УНГ. Като реша кога и при кого, ще споделя дали и кой ни е свършил работа.

# 2 462
  • Мнения: 3
 Здравейте Мами ,ако ми споделите мненията си за др.Праматарова ще съм ви много благодарна,тъй като утре сме на консултация при нея с малката (4г.).След многото тършувания в нета и отзиви от приятелки се спрях на нея.Да допълня,че малката цяла зима не е спряла да боледува,абсолютно всеки месец от ноември насам сме на АБ последно преди 10 дена свърши АБ и от два дена ми е хремава следователно и кашля.Доста се колебах между др.Стоичкова и др.Праматарова и накрая реших втората.

# 2 463
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Здравейте Мами ,ако ми споделите мненията си за др.Праматарова ще съм ви много благодарна,тъй като утре сме на консултация при нея с малката (4г.).След многото тършувания в нета и отзиви от приятелки се спрях на нея.Да допълня,че малката цяла зима не е спряла да боледува,абсолютно всеки месец от ноември насам сме на АБ последно преди 10 дена свърши АБ и от два дена ми е хремава следователно и кашля.Доста се колебах между др.Стоичкова и др.Праматарова и накрая реших втората.




Посещавала съм я преди няколко години.Не бързаше с антибиотик, но поне три пъти повтори " Това е класически градински сопол", синът ми се оправи с лечение, предписано от друг лекар.Видя ми се малко особена и студена , но е известна като добър лекар.Дано ви помогне.

# 2 464
  • Мнения: 3
Здравейте Мами ,ако ми споделите мненията си за др.Праматарова ще съм ви много благодарна,тъй като утре сме на консултация при нея с малката (4г.).След многото тършувания в нета и отзиви от приятелки се спрях на нея.Да допълня,че малката цяла зима не е спряла да боледува,абсолютно всеки месец от ноември насам сме на АБ последно преди 10 дена свърши АБ и от два дена ми е хремава следователно и кашля.Доста се колебах между др.Стоичкова и др.Праматарова и накрая реших втората.




Посещавала съм я преди няколко години.Не бързаше с антибиотик, но поне три пъти повтори " Това е класически градински сопол", синът ми се оправи с лечение, предписано от друг лекар.Видя ми се малко особена и студена , но е известна като добър лекар.Дано ви помогне.

# 2 465
  • Мнения: 3
Благодаря ти

# 2 466
  • Мнения: 183
Моля Ви, споделете мнение за ортодонт става дума за дете за  консултация

# 2 467
  • Мнения: 462
Весела Гарова, кабинета е на ул. "Пейо ЯВОРОВ" срещу бившия пионерски дом!

# 2 468
  • Мнения: 74
Здравейте, мамчета,

искам да помоля за малко информация и съвет...
Малката ми първо ден и половина беше с разтройство и Т 37,5, тази нощ започна леко да дига Т37,9 и обилна хрема, чак се дави и кашля (разтройството спря след предписани по телефона прахчета). Пръснах и няколко пъти стеримарито и сега се успокои малко след обилен суполотеч.
 Взехме направление от ЛК, но педиатърката при която ходим д-р Згурова може да ни прегледа чак в сряда.
Въпроса и което смятам за най- редно е да я заведа при друг педиатър за преглед за да не се до влошат нещата. А и направлението ни е за разтройството дали трябва да го сменям?
Информация моля за следните доктори дали работят със ЗК и дали ще ни приемат днес:
1. д-р Радева Златина
2. д-р Маргарита Димитрова
3. д-р Сийка Караджова
?
Благодаря предварително Hug

# 2 469
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Здравейте, мамчета,

искам да помоля за малко информация и съвет...
Малката ми първо ден и половина беше с разтройство и Т 37,5, тази нощ започна леко да дига Т37,9 и обилна хрема, чак се дави и кашля (разтройството спря след предписани по телефона прахчета). Пръснах и няколко пъти стеримарито и сега се успокои малко след обилен суполотеч.
 Взехме направление от ЛК, но педиатърката при която ходим д-р Згурова може да ни прегледа чак в сряда.
Въпроса и което смятам за най- редно е да я заведа при друг педиатър за преглед за да не се до влошат нещата. А и направлението ни е за разтройството дали трябва да го сменям?
Информация моля за следните доктори дали работят със ЗК и дали ще ни приемат днес:
1. д-р Радева Златина
2. д-р Маргарита Димитрова
3. д-р Сийка Караджова
?
Благодаря предварително Hug

Няма да сменяш направлението.Радева и Димитрова са опция, работят със ЗК, дано да може някоя от двете да ви приеме днес - това няма как да знаем.

# 2 470
  • Мнения: 644
Моля Ви, споделете мнение за ортодонт става дума за дете за  консултация

за Бургас - д-р Митева , http://dr-mitevi.zona.bg/contacts- ходихме един път и съм доволна от консултацията. Иначе си ходим при една софиянка, но идва веднъж в месеца в Бургас.

# 2 471
  • Мнения: 15
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча добър детски дерматолог, различен от прехвалената и "много мила" др. Йотова, защото по-лошо отношение от нейното, никога не съм получавала и то по телефона...
Благодаря ви предварително!

# 2 472
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча добър детски дерматолог, различен от прехвалената и "много мила" др. Йотова, защото по-лошо отношение от нейното, никога не съм получавала и то по телефона...
Благодаря ви предварително!

Аз за детски дерматолог в Бургас не съм чувала, Йотова също не е такава.Ще трябва да посетите друг дерматолог, назад в темата има коментари за Кенолова и Орешкова./ ако не бъркам имената/.

# 2 473
  • Бургас
  • Мнения: 324
аз водих сина ми, който тогава беше на 1г и половина при Колева в Транспортна болница и съм изключително доволна!

# 2 474
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча добър детски дерматолог, различен от прехвалената и "много мила" др. Йотова, защото по-лошо отношение от нейното, никога не съм получавала и то по телефона...
Благодаря ви предварително!

Водила съм сина ми при д-р Паздерова, преглежда в кабинет на ул. Македония, помогна му, нямам забележки и към отношението.

Общи условия

Активация на акаунт