Панирани палачинки

  • 15 732
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 471
Момичета, моята мама прави такива панирани палчинки, но с кайма. Невероятно вкусни са!!!!!

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 19:09 от Dencho

# 31
  • Мнения: 6 767
Още една идея,ако ми позволите.Само,че този път сладка.
Нарязва се ябълка на парченца,слага се в тенджерка,наръсва се с кафява захар(може и бяла) и канела(по желание може да добавите и стафиди) и се задушава с много малко вода,докато омекне ябълката.С тази смес се пълнят палачинките и се панират.Поднасят се заляти с карамелен сос и гарнирани с топка сладолед и разбита сметана.  Peace

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета да се похваля, направих ги и станаха страхотни. Много благодаря за рецептата!   bouquet

# 33
  • Мнения: 6 017
Благодаря за прекрасната рецепта, аз много обичам палачинки, но винаги ги ям навити със сладко или шоколад. За пръв път попядам на такава рецепта и непременно ще я пробвам. Още веднъж благодаря   bouquet Hug

# 34
  • Мнения: 845
Благодаря за страхотната рецепта.  bouquet Днес е специален ден за мен и съм решила да изненадам любимия и децата  Crazy Направих ги с три вида колбаси, кашкавал, прясно сиренце, царевица и краставички.

# 35
  • Мнения: X
Страхотна рецепта, вчера моите мъже си облизаха чиниите. Импровизирах с плънката - сложих сирене, спанак, шунка и топено сирене.
Благодаря на авторката, добавям рецептата в семейната готварска книга.

# 36
  • София
  • Мнения: 549
мммммммммммм......

Звучи много вкусно, а и вече е изпробвана рецептата и щом всички я хвалите ще взема и аз да я направя!!! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 6 017
Снощи ги направих, но не със същата плънка. Сложих шпек салам, сирене, сварени яйца, два стръка зелен лук, майонеза и лютеница. Станаха много вкусни, идеална комбинация. Още веднъж благодаря за страхотната рецепта!

# 38
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ето и моите, само, че със сос:

# 39
  • Мнения: 3 674
Ето и моите, само, че със сос:
Аууу, че вкусно изглежда!!!  Heart Eyes А какъв е соса?  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 471
Аз правя подобен сос за заливка - кисело мляко, майонеза, копър и по желание малко чесън. Универсален е.

# 41
  • Мнения: 1 731
Страхотно предложение.Още утре ще го пробвам и без това ще имам гости за празника ,та ще ги направя.Само имам въпросче.Понеже имам кайма ,какво друго да сложа в плънката освен нея? newsm78  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 674
Тази вечер  ги сготвих за вечеря.  Hug

VIKI......спазих точно пълнежа който си написала.Сатанаха страхотни !!! Grinning

 Всъщност само  едно нещо добавих, това е  малко чили. Blush  Исках да  ги направя по-пикантни! Моя и аз  си облизахме пръстите!!!  Heart Eyes

Другата седмица когато децата са при нас, ще ги направя пак... Wink

Благодаря ти за вкусната и лесна рецепта!   bouquet

Ето ги моите палачинки... Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 471
Ние прави
Страхотно предложение.Още утре ще го пробвам и без това ще имам гости за празника ,та ще ги направя.Само имам въпросче.Понеже имам кайма ,какво друго да сложа в плънката освен нея? newsm78  bouquet
Ние запържваме каймата, като за мусака с повечеко лук в нея(ситно нарязан). Става много вкусно.

# 44
  • Мнения: 3 641
ЧервеноВинце , какви са тези красоти, сигурна съм ,че много бързо са свършили Wink
Благодаря на авторката, утре задължително ще ги пробвам и аз  chef

Общи условия

Активация на акаунт