Биберон или пръст в устата?

  • 8 382
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 524
Биберон твърдо -на пръстечата мястото им е извън устата. Освен при зъби - тогава е невъзможно.

# 106
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Биберон! Него можеше да го изхвърлиш, но пръста-не

# 107
  • Мнения: 512
И двамата ми използваха биба махнах я на година и половина два дни малко рев,
 но мисля че това е поносимо а ако смуче пръстче  newsm78  как ще го откажеш ?

И ние ползвахма биберони до година и половина, след което без особени драми ги отучих.
Мисля, че ако свикне да си смуче пръста отказването ще е доста трудничко.   Peace

# 108
  • Мнения: 1 546
Биберон! Него можеше да го изхвърлиш, но пръста-не

Подкрепям. Wink

# 109
  • Мнения: 441
Аз съм за биберона.Синът ми се опитваше да си смуче пръста(баща му също си е смукал пръста)и макар и трудно го научих да използва бибата.Това беше моято решение и не задължавам никого с него.На 11 месеца просто скрих бибата и той не я потърси повече  Peace

# 110
# 111
  • Мнения: 2 172
Биберон.За съжаление моят син си смуче палеца(само когато заспива).

И ние сме така  Tired

# 112
  • София
  • Мнения: 5 726
Биберон! Peace

# 113
 :
Биберон! Него можеше да го изхвърлиш, но пръста-не
Peace

# 114
  • Мнения: 17
Здравей ,

и ние имаме този проблем , но в момента отказва да смуче биберона и пак пъха пръстите в устата . Чудя се какво да правя ? Да купя друг биберон ? Моля дайте предложения !

# 115
  • Мнения: 257
 newsm78Биберон, но от време на време слага и пръстчето в устата. Разбира се не го оставям!

# 116
  • Мнения: 781
Биберон. При големия го махнах на 1.4 месеца. Малкия умишлено го научих да смуче биберон, защото имаше тенденция да си смуче палеца. Биберон се маха по-лесно.

# 117
  • Мнения: 1 372
По- добре биберон! Ако не и дам биберон пръста й, да не кажа цялата ръка е готова да я сложи в устата си!

# 118
  • Мнения: 3 478
Биба! Голямата е още с такава и нищо не и е изкривено. Малкият пък упорито иска да си смуче палеца, аз упорито му давам биба Mr. Green

# 119
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
По-добре биба.

Общи условия

Активация на акаунт