КАИШКИ ЗА ПРОХОДИЛИ ДЕЦА

  • 6 942
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
В отговор на първото изказване- посетила съм доста европейски държави и честно да си призная не съм видяла нито една майка да разхожда така детето си.
С проходило детенце до теб ли ги посещава  Mr. Green И аз не бях забелязала, докато не попаднах в тази ситуация. За първи път изпитах желание да притежавам подобни колани, след като отидох да разгледам Маями с щерката  Crazy Цял ден из града, детето не може да седи вързано в количката, хубави паркове и детски кътове в центъра нямаше  Crossing Arms
Няма да ти разказвам и какво е в парковете около Орландо, въпреки, че са предназначени и за деца  #Crazy Пожелавам ти да го изживееш заедно с малкото и след това ще говорим  Wink

# 106
  • Мнения: 1 335
Лалке, голяма част от коментарите са нападателни, попрочети страничките напред Wink

Агресията към мен е излишна, аз лично не съдя хоратя за това че не правят нещо като мен и не намирам за правилно да нападам и обвинявам някого за начина по който гледа детето си (изключвам извращенията и побоищата).

Приказки от типа - "като не искаш да се навеждаш да не си раждала", на мен лично ми звучат доста нападателно.
А моето дете още не ходи, но както вече споменах бих се възползвала от някои удобства аз съм от майките с точкета и грим Wink

# 107
  • Мнения: 7 821
Авторката разбра мнението ви, решението си е нейно.
Весел ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт