кога започва да личи?

  • 30 533
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
:multi: Az sum ve4e v 5 mesec i imam ve4e malko korem4e koeto e dostaty4no za da ne moga da si obleka starite dre6ki tyi kato vsi4ki te sa super tesni.Neznam dali da se radvam no sum ka4ila samo 2 kg. i to na korem4e :sleeping:

# 31
  • Мнения: 705
na men si mi li4i o6e predi da zabremeneia!!!!  newsm78 newsm78 newsm78
vsichko si zavisi ot strukturata na jenata. az po princip imam shirok korem i ako ne treniram ili ne go stiagam, koeto ne moga da pravia sega, vednaga se otpuska!

# 32
  • Мнения: 5 393
От към началото на 4ти,обаче бебчо е големичък,а и аз основно на корем качвам килца. Simple Smile

# 33
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
На мен започна да ми личи към 5-6 месец. Laughing

# 34
  • Мнения: 4 068
Аз от края на третия месец съм си с раница отпред. И постоянно нараства естествено. Аз все си мисля, че корема ми си седи същия и не дебелея, но кантара и шивашкия метър са на друго мнение.
При всеки си е индивидуално това с корема обаче.

# 35
  • Мнения: 228
При мен ми пролича към 6 месец и то края,а имаше хора който ми казваха,че съм напалняла малко.То като раждах ме питаха дали съм в 9 месец,а аз вече пренасях.

# 36
  • Мнения: 1 031
Започна да ми личи в 4-ти месец. Сякаш изведнъж ми изхвръкна коремчето. Сега съм в 6-ти и вече си имам доооста голямо коремче Embarassed На килограми не съм качила много - само 5 но си изглеждам много бременна вече  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 999
На мен като че ли ми пролича някъде в 5-ия месец. Не съм качила много килограми, около 6 са вече и то само на корем. Иначе докато носех по-дебелите блузки хич не ми личеше, но определено сега коремчето се вижда и ми правят място в транпортта. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 218
При мен в петият месец почти не се забелязваше, май към средата на шестият хората ме забелязаха , че съм бременна. А и до този месец май бях качила само 2-3 килца, може би и затова.

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
за мен  към 3-я месец
 за останалите - изведнъж в 6-я Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 2 217
Мен ме питаха от 4 месец дали скоро чакам бебето. Моят корем и с първото дете беше феноменален. Ама и аз си хапвам де, дебелея си яко.

# 41
  • Мнения: X
Аз си вървях като,че ли с един месец напред-в четвъртия изглеждах като в 5-ти,в 6-я като в 7-ми и така в деветия вече се търкалях  Confused  Grinning

Абсолютно същото може да се каже и за моя милост  Close

# 42
  • Мнения: 5 393
Мен ме питаха от 4 месец дали скоро чакам бебето.
Хихихихи ,аз съм същата preggoДнес съм облякла една рокля по мене,ластична.Среща ме един познат и казва"Ей, я вземи да върнеш топката на децата,обиколиха целия квартал да те търсят" newsm62

# 43
  • София
  • Мнения: 938
На мен ми личи от 3-ти, в 5-ти вече лъжех, че съм в 8-9 щото ме беше срам  Laughing Embarassed, а в 7ми ме пращаха да раждам. В 9-ти изглеждах като в 12-ти  Laughing и заплашвах да родя дете с ученическа чанта на гърба  Laughing А сега си приличам на нормална бременна в 7-ми месец  Cry

Общи условия

Активация на акаунт