Случка на детската площадка

  • 8 730
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Много тъжно Sad Това е един от кошмарите на всяка майка- да не може да нахрани детето си...
 
И като са я хванали как са я пуснали, ако не е имала пари да плати стоката в троен размер.
Как няма да я пуснат, какво да я правят иначе? В затвора ли да я вкарат? По бързата процедура Wink
Най-вероятно са й записали данните, ама да я държат заложничка, заради малко кашкавал.....

# 16
  • Мнения: 234
Много се извинявам,но просто споделих мнението си.А не е задължително да е точно като вашето,нали.
И не, няма да обеднея като и дам 10 лв.Бих го направила,ако съм сигурна,че детето и наистина гладува.Няма нужда да проверяваш някой до  9- коляно,за да разбереш дали наистина  е така.
Повече няма да влизам в тази тема,ако ще се заяждате.
Да бяхте написали още в първите постинги,че следващите мнения е задължително да са като вашите,за да не се чувствате зле.  Mr. Green

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
  Стана, хвана детето си за ръка и тръгнаха.
ако наистина е просила пари, нямаше да си тръгне...щеше да остане и да разкаже "цялата история", за да  има  време  отсрещната страна да реагира...нямаше да изчезне толкова бързо...

# 18
  • Мнения: 3 092
честно ли ...ще и дам 10 лв , защото предпочитам да съм поредното канарче отколкото да знам че някой е споделил с мен и аз не съм му помогнала .
Не вярвам че жената е просила .
На мен лично постъпката и ми изглежда искрена .

# 19
  • Мнения: 12
Според мен нищо не оправдава постъпката на майката,всеки може да изпадне  в подобно положение,но не всеки ще открадне! #CrazyИма хиляди други начини,едва ли е без роднини и познати който с удоволствие биха помогнали!

# 20
  • Мнения: 3 092
ала , лично аз не бих осъдила никого и  да може и да няма близки .... от къде знаеш на кого какво му е .

# 21
  • Мнения: 690
Според мен нищо не оправдава постъпката на майката,всеки може да изпадне  в подобно положение,но не всеки ще открадне! #CrazyИма хиляди други начини,едва ли е без роднини и познати който с удоволствие биха помогнали!
Аз предлгам, да й отрежем ръцете!! По Крумовските закони да действаме.
   Whistling Whistling Whistling

# 22
  • Мнения: 4 451
А защо да не сподели на непознат? Никой не знае какво и е в душата, понякога като си кажеш, мъничко олеква. За мен жената едва ли е измамница, наистина не би си тръгнала така изведнъж. И на мен ми стана мъчно и също бих помогнала с удоволствие.

# 23
  • Мнения: 1 517
Според мен нищо не оправдава постъпката на майката,всеки може да изпадне  в подобно положение,но не всеки ще открадне! #CrazyИма хиляди други начини,едва ли е без роднини и познати който с удоволствие биха помогнали!

А ако няма роднини и близки?
Не виждам нищо лошо , че е споделила - момент на отчаяние.
Бих помогнала с каквото мога , дори и да не е истина

# 24
  • Мнения: 338
И на мен ми стана мъчно за жената-в такава ситуация бих и дала пари. Просто е ужасна действителността у нас Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 15 466
Оставала съм без пари и знам какво е.Добре,че в магазина срещу нас мога да взема на вересия, защото ме познават от 25 години.Ако жената е сама с детето и няма близки и роднини, няма кой да и даде на вересия, ще открадне , щом е за детето.Не защото иска, а защото е принудена.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Ужас Sad Много мъчно ми стана...Дано все пак да е измамница. Някак по-лесно ми е да преглътна някой да се опитва да се възползва от мене, отколкото факта, че едно дете гладува Confused

# 27
  • Мнения: 729
А защо да не сподели на непознат? Никой не знае какво и е в душата, понякога като си кажеш, мъничко олеква. За мен жената едва ли е измамница, наистина не би си тръгнала така изведнъж. И на мен ми стана мъчно и също бих помогнала с удоволствие.
  Споделям това мнение.Ако аз бях на твоето място,бих напълнила една чанта с храна и бих  я дала на жената.

# 28
  • Мнения: 2 249
като про4етох поста и ве4е бях убедена колко съмнения и негативни поста ще про4ета по-надолу
да не дава Господ да изпадате в тая ситуация Praynig
ако го е направила за първи път я е било срам-и е споделила с първия човек,който е видяла-не виждам нищо странно в това-аз бих й помогнала-а ако е измамница-то си е за нейна сметка-нищо в тоя свят не остава безнаказано Peace

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Дали можем да помогнем, много ми снтана мъчно Sad Cry
На мен лично ми се е случвало да споделям с непознат Cry за различни проблеми и нееднократно.
Да не дава Господ на никой да изпада в такава ситуация Praynig

Общи условия

Активация на акаунт