Неудобни и смешни моменти по време на среща

  • 21 854
  • 152
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 405
Сетих се за един разговор, четейки по-назад за разни бременни атракции  Grinning
Бременна съм в 5 месец и имам прилично коремче. Отивам в една печатница да прибера няколко стека с каталози и естествено не посягам към тях да ги нося, а стоя и гледам как момчетата от печатницата ги мъкнат към колата. Единия, нещо недоволен от шефската ми стойка мърмори и ми вика:
- Няма ли да помогнеш? (като че ли ще се счупи, горкия).
Аз си трая и продължавам да наблюдавам. Пренесоха ги те и колегата му му каза нещо, при което мърморкото се обръща и пита:
- Ти, 'що не казваш, че си бременна?
- Че не си ли личи? - питам аз.
А той:
- Какво да си личи? Помислих, че просто обичаш бира.

# 121
  • Мнения: 958
Връхлетяха ме спомени. Командировка съм, с доста голям екип в Плевен. Аз на работа от месец и нещо. Всички много готини. И всички в централният офис, аз като новобранка в едно село, даже не мога да се сетя името. Там две много добри женици, една по-дъртичка дето много ги беше страх от нея и аз. Цял ден дремем, че нямаше и работа, а на стената опъната една огромна карта на България, и аз понеже си нямам работа, започвам един тъп разговор " Вие имате ли много цигани тука" Женичките "Ми намират се". И пак скука. Аз след малко " А турци имате ли". Двете жени, мълчат, третата едно бойно бойно , ти защо питаш. Аз " аа информативно", И почвам да разказвам, как предишната командировка ми е била в Джебел и там всички говорели на турски.
Таз като скочи " И какво като говорят на турски, пречи ли ти?" . Обясних най-любезно, че, да ...пречи ми, защото съм в България, искам да ми говорят на Български, и нямам нужда от преводач, като между другото вметнах, колко ми е противно че по канал 1 има новини на турски. Двете женички направо се изнесоха да пушат, в този момент. А тая като кресна, ква съм била аз да говоря така, знаела ли съм коя е тя. Разбира се че не знам  Twisted Evil. Нейната дъщеря, била една от основателките на тези новини, щяла да бъде водеща, ама незнам си кво станало, как тя била горда, че е туркиня и че всички около нея говорят на турски. И аз се ядосах и и казах като е толкова горда да ходи в Турция, като седи в България, ще говори на Български. Та всичко се разрастна в грандиозен скандал, дойде шофьора да ме прибере, докато стигнем до офиса в Плевен, вече всички знаеха. Тя таз се обадила, да се оплаче и да иска да ме уволняват. Добре че шефа беше готин, посрещна ме с смях, заяви, че съм предизвикала политически скандал. Тая била бившата тъща, на виден наш политик (познайте кой  hahaha). В крайна сметка, се оказа че са имали и други проблеми с нея, и случката се размина без особени последствия за мен.

# 122
  • Мнения: 3 315
joya    202uu 

# 123
  • Мнения: 552
Аз пък съм крайно несъгласна с възгледите на joya и случката не ми е никак забавна.

# 124
  • Мнения: 3 315
много добре я подредила тая  #2gunfire #2gunfire #2gunfire   

още веднъж  joya Hug  bouquet

# 125
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
много добре я подредила тая  #2gunfire #2gunfire #2gunfire   

още веднъж  joya Hug  bouquet
правилно си им казала- щом са в България, щом са българи и повечето от тях се възползват от данъците на българските данъкоплатци ще говорят на български! Вече има села, в които не се чува никъде българска реч, в българските училища децата не могат да пишат и четат на български, учат го едва ли не като чужд език! Айде няма нужда от прекалена толерантност.

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
joya newsm10 smile3501

# 127
  • Мнения: 3 405
Предлагам да пишем по същество в хубавата тема, вместо да редим един след друг постинги с ръкопляскания  Grinning

# 128
  • Мнения: 67
Сетих се за един разговор, четейки по-назад за разни бременни атракции  Grinning
Бременна съм в 5 месец и имам прилично коремче. Отивам в една печатница да прибера няколко стека с каталози и естествено не посягам към тях да ги нося, а стоя и гледам как момчетата от печатницата ги мъкнат към колата. Единия, нещо недоволен от шефската ми стойка мърмори и ми вика:
- Няма ли да помогнеш? (като че ли ще се счупи, горкия).
Аз си трая и продължавам да наблюдавам. Пренесоха ги те и колегата му му каза нещо, при което мърморкото се обръща и пита:
- Ти, 'що не казваш, че си бременна?
- Че не си ли личи? - питам аз.
А той:


- Какво да си личи? Помислих, че просто обичаш бира.

тъпак #2gunfire #2gunfire

# 129
  • Мнения: 3 405
Не бих казала, погледни го от към смешната му страна  Peace  Grinning

# 130
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Не бих казала, погледни го от към смешната му страна  Peace  Grinning

И аз бих го погледнала от тази страна. Като се сетя само как се майтапех с клиентите в кантората, когато бях бременна към 4-5 месец. Малко коремче, аз много слаба - те ме заглеждат, но не смеят да кажат нещо, за да не изтъртсят някоя глупост. При което моя милост ги засича "Преядох наобяд" и избухвам в смях. Веднага загряха.
Справка подписа ми - първата снимка е точно в края на петия месец

# 131
  • Мнения: 5 602
Много весела тема. Peace
В студ.общежитие,едно време,прозорците (стъклата )по коридорите бяха лукс,лампите-също.Привечер.Говорим си пред вратата на стаята с една приятелка,минава един колега,малко тип "Муньо" и решава пътьом да се изплюе през прозореца,ама звучно и със засилка.Събира мат'риал извива се леко назад(да даде прилична траектория на плюнката) ,последвано от едно шумно "Пфу" и още по-шумно "БАААААМ".Не разбрал човека,че сложили стъкло на прозореца.
нищо му нямаше после,дано го е досрамяло  Sick

# 132
  • София
  • Мнения: 62
В моята чанта голям хаос и естествено винаги с отворен цип! Та возим си се с приятелки в автобуса и аз се заглеждам по някакво момче , пък и той ме забеляза.. Та става време да слизаме и аз се запътвам с вирнат нос към вратата .стори ми се ,че нещо падна , но не забелязах нищо , пък и то е цяло чудо да се задържиш на крака , когато автобуса спира... Та слизам аз на спирката, а приятелките ми ги няма.. Чакам ,чакам и най- накрая те се изнизват една след друга всяка с по няколко тампона в ръка .Та тампоните падат от чантата ми , а те след мен вървят  и ги събират

# 133
по повод,, заблуда на противника,,таман в началото на връзката ни с мъжа ми преди......9 години аз все ходех на едни големи платфрми с големи токчета и един ден отиваме в тях/ще гледам бала му на касета/влизаме ние той пред мен аз до вратата,  събувам  си аз обувките и в този момент той се обръща да заключи вратата и ...а.... Shockedмене ме няма направо ме беше изгубил от поглед, а аз съм 157 см.голям смях падна hahaha hahaha Joy Joy

# 134
  • Мнения: 18
Бях студентка във Велико Търново.Лято е и аз там работя.Разхождам се по центъра с едни жълти бермуди...По пътя се разминавам с  циганин с маймунка ,който свири на гъдулка.В един момент усещам как ...маймунката скача и се хваща за бермудите ми и започва настървено да ги яде...циганина ми се извинява,че тя била гладна и ги помислила за банан , а пък ...на мен ангелите ми изскочиха! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт