Неудобни и смешни моменти по време на среща

  • 21 855
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 193
Мани го, с тоя лайнян гъз какъв секс ще ми прави... hahaha


Eй на тоя коментар се смях със сълзи... Joy

# 106
  • София
  • Мнения: 213
Да се запиша и аз
От фирма с която имаме служебни контакти инженера ми казва " Искаш ли да излезем на кафе? "И аз: " Ама аз съм женена" А той:" Ама аз не те каня да се женим"  Embarassed
Като студенти един колега каза на друг че се е уговорил с шефа на зоологическата градина и ще колят слона та да вземе малко месо 100-тина кила за луканка.
И този отива при шефа на зоото влиза през секретарката и казва " Ми аз съм за слона "
При което шефа скача и казва какъв слон бе ти нормален ли си ? А нашия човек казал : " Аиде не се прави и за теб ще има "  Grinning

# 107
  • София
  • Мнения: 625
" Искаш ли да излезем на кафе? "И аз: " Ама аз съм женена" А той:" Ама аз не те каня да се женим"  Embarassed


Айде, айде ние тоя филм сме го гледали! То така се почва ... с искаш ли да пием по кафе! Много на място е било това, че си омъжена!

# 108
  • Мнения: 5 682
След което се оказва, че съм завела в къщи някакъв съвсем друг човек, който просто се казва по същия начин като колегата и имал среща с някаква девойка с моето име - представям си колко се е шашнал горкият, като се оказало, че непознатата мадама, с която си е определил среща, гордо го запознава с мъжа и двумесечното си бебе   hahaha
Интересно ми е щом на едно и също място ви е била срещата дали твоя колега пък не е прибрал девойката на младежа  Laughing

# 109
  • Мнения: 552
Интересно ми е щом на едно и също място ви е била срещата дали твоя колега пък не е прибрал девойката на младежа  Laughing
Joy
Ами тая девойка така и не я видях, може и да му е вързала тенекия  newsm78 Mr. Green
Аз после се върнах на същото място и намерих истинския младеж... ама за "фалшивия" нищо повече не знам  hahaha

# 110
  • София
  • Мнения: 10 337
Почти първа любовна среща с бъдещия ми мъж. Вече официално гаджета, обявено пред всички. Дискотека, кафета и естествен завършек на вечерта - качихме се с колата на Витоша за...хубавата гледка. На връщане, вече към седем сутринта, той ми говори нещо, а аз заспах на седалката до него. Хич не мога да седя будна по цели нощи. Будя се вече почти пред нашия блок, а той  Sick. А ходи обяснявай, че съм си поспалива по принцип.
Предстои първа целувка с него...влажни любовни погледи, длани вплетени, романтика. Приближаваме глави и аз с едно рязко движение на главата тряскам моите зъби в неговите. После и двамата дискретно опипвахме с език пострадалите зъби.

# 111
  • Мнения: 1 318
Днес колегата ми разправя как братовчедка му излязла на първа среща с някакъв много готин момък. По това време на булеварда, по който вървели, тъкмо слагали тролейбусните стълбове - т.е. начален стадий на ремонта - само големи трапове зеят. Вървели си двамата влюбени, приказвали си и по едно време момата се усетила, че води монолог. Обърнала се, няма го кавалерът. Питала "Мите, къде си?", а отговорът (немощно някъде под земята) "Тук съм, помощ!". Едвам го извадила Joy

# 112
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
 Joy - май наистина си е паднал по нея!!!

# 113
  • София
  • Мнения: 625
Joy - май наистина си е паднал по нея!!!
Joy Joy Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 17 301
а отговорът (немощно някъде под земята) "Тук съм, помощ!".

Ооооох, горкичкия  Joy Joy

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 972
а отговорът (немощно някъде под земята) "Тук съм, помощ!".

Ооооох, горкичкия  Joy Joy
ooooh! Joy Joy

# 116
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Сетих се как веднъж стоим с цялата компания на кафе (бяхме 15-16 годишни) и си говорим нещо за грозни жени.В този момент една мома с меко казано непривлекателна външност-мазна коса, супер кльощаво тяло, прегърбена и с една физиономия, която говори "не съм се къпала поне 2 дни" върви към кафето с-у масата.Един приятел вика "Гледай го например този киликанцзер как препуска към кафето!" и всички избухваме в смях, а аз добавям "Горкото момиче, кой ли би излизал с нея?" и един от компанията отговаря "Някой подобен екземпляр, най-вероятно ненормален" Всички пак смях и в този момент тя идва към нас и се се обажда на едно от момчетата "Какво правиш,Гошо, аз ще седна при вас, че чакам брат ти" А Жоро червен, зелен измънква "Запознайте се с Поля, приятелката на брат ми." При което настава супер неловко мълчание, а тя се усмихва и пред нас лъсват най-жълтите зъби, които съм виждала.Едно момиче прихна пак в смях, а аз не знам какво да кажа и в бързината изстрелвам "Не мога да повярвам, че Калин има приятелка"  ooooh!
После супер мн се извинявахме на Жоро, а той не успокояваше че и той не я харесвал.

# 117
# 118
  • Мнения: 320
Имам среща с една госпожа от министерството. Идва тя в офиса ни и ми дава дискета с информацията, която трябваше да ми предостави. Отварям фаила, пред нея, и гледам някаква екселска таблица, направена все едно някой първолак я е правил и я питам без усет: "Кой нескопосаник е правил тази таблица", а тя светкавично ми отговори: "Ами аз". Стана ми неудобно.

# 119
  • Мнения: 3 405
Хахахаха, не съм се смяла така, откакто четох муньовската тема.
Риспект!  Joy Селинджъре, изби рибата, братче!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт