ПЛЕВЕН - 45

  • 12 454
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 668
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА bmanolova и от мен!да си жива и здрава и мнооого щастлива   bouquet. момичета разбрах ,че набират персонал за метро,което означава,че до 6 месеца ще го пуснат Simple Smile

# 31
  • Мнения: 64
Честит рожден ден на bmanolova! Да си жива и здрава и сбъдване на най-съкровеното ти желание!
SISA788, благодаря!

# 32
  • Мнения: 668
 хих знам кво е да се разхождаш като луд.мен днес това ме чака с тия детски

# 33
  • Мнения: 169
Честит рожден ден на bmanolova! Пожелавам ти здраве, щастие и много късмет. Tada

# 34
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден на 6manolova и от мен.
Дикси пожелавам бързо оздравяване на Митачето. Ох, с тези болести и аз не знам вече. Марио почти седмица е здрав. Тръпки ме побиват при мисълта за разболяване не само заради детето ами и заради работата ми. Шефката много се цупи като отсъствам. За детегледачка не мога да си и помисля, нямаме финансова възможност в момента, пък и не мога да се доверя на непозната.
Момичета какъв е проблема с детските. Аз съ готова с дохода си и този на мъжът ми, но си спомням че миналата година попълвах само едни декларации. Да не би да има някакво изменение сега?

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Честит рожден ден, bmanolova!
Хайде и ние в редиците на болните дечица. Миши има сополи и емпература ooooh! Уж я калявам, не я навличам с дрехи и кво й стана тая година направо не знам. И зъби и растат, ама чак пък сополи от това Thinking
Случайно някой да знае телефона на д-р Пандурска,че съм го загугила?

# 36
  • Мнения: 1 196
bmanolova, честит рожден ден и от мен

Благодаря за идеите момичета, ще мина да проверя днес  Peace

# 37
  • Мнения: 1 951
Честит рожден ден Бманолова! Пожелавам ти здраве и сбъдване на мечтите!

Взехме решение - спираме Митко от ясла за 3 месеца. До 01.06.  Peace
Снощи ми беше много притеснено и само за това мислех като уж "спях" през ноща. За гледачката, де. Но тази сутрин съм много по-спокойна и окрилена. Даже имам два варианта за жена. Едната я препочитам в пъти, защото познава много добре детето, на свеки е приятелка, но не знам дали ще се съгласи. А другата ми я препоръчаха. До утре ще се разбере.

Та така...малко пауза от любимата му ясла, но да се закрепи няколко месеца, а и аз да започна да чета като хората.

# 38
  • Мнения: 2 070
Бебето ще е момиче.  Heart Eyes При Марков е страхотно. В кабинета затъмнено, лягаш и пред теб една огромна плазма и си гледаш бебето, той всичко обяснява, показва кое какво и как. Определено феталната е много по-различен преглед от обикновените ехографии. Броихме пръсти на ръце, гледахме всички видове мозъци, камери на сърцето, кръвни потоци, кости, ключици, бъбреци, дробове и т.н. Аз нахално попитах аджеба яйчниците могат ли да и се видят и той ми се изхили, прекалено мънички са...

Дикси, ще се оправи детето, няма страшно.  Hug

Краси, що не се обади бе душа, можех да видя адашката. И по ник не ме бърка да ми кажеш. Ние не ядем хора  Laughing
Съботата и неделята ги прекарахме в Градската с въпросната голяма компания. Че и кучета имаше. Големите ритаха и топка, караха скейтове, возиха малките, беше си забавно. На осми не се дишаше от навалица, нямаше къде да идем всичките така накуп да ядем и си поръчвахме от Шапката пици и бири и ядяхме по пейките. Въобще - хипарски уикенд беше.

Весело изкарване bgmanolova!

# 39
  • Мнения: 546
Bmanolova, честит рожден ден! Много здраве и незабравими мигове!
Оле, още болнички в редиците ни. Дано да е за последно за тази година на всички и да им се размине леко.
Дикси, добро решение  Peace Дано да намерите вашата Мери Попинс
Деси, супер за момиченцето  Hug
Обривчетата се появяват май от слънцето. Само по бузките са и в къщи ги няма. Препоръчайте добър слънцезащитен, подходящ за бебока.
Мишето още се държи, но Ванина и снощи, и тази сутрин имаше Т. За сега е само на витамини и сироп за кашлица. Дано с това да й се размине и да успеем да овардим мъничето
Хайде по разходки  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 070
Ани, за мен ползвам за лице на Elea - адски съм доволна, вече две-три години го ползвам. 20 фактор.
За Яна - на Eucerin - някакъв за тяло беше и с него мажа и лицето, от тези дето стоят бели и трудно се размазват. детски е, много съм доволна, изкара две морета с него. помня, че Марти мажеше Мели с някакъв много силен - като беше мъничка още, може да я питаш, ако помни.  Laughing

# 41
  • Мнения: 668
сега се прибирам от социалните,няма изменения оба4е ще ходя пак ,че личната карта не съм погледнала че  я няма.

# 42
  • Мнения: 2 556
Момичета, някоя от вас има ли координати на жена, която извършва почистване на апартаменти??

Може и фирма, но май в Плевен такава фирма няма (има само такива,. които перат мокети, мен това не ми трябва).

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Bmanolova, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти желая.

Всички болнички дечица скоро да оздравяват.
Дикси, добре си решила да го спреш временно от ясла.

# 44
  • Мнения: 5 026
Валя, ти къде се изгуби? Вики да не е болничък?

Малко снимки от яслата и    едно клипче на купонджията Божидар  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт