ПЛЕВЕН - 45

  • 12 456
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Козлодуй
  • Мнения: 63
Здравейте, мамчета от Плевен!

Аз съм от Козлодуй, но се надявам да ме приемете сред вас...  
Имам бебка на 38 дни, която родих във Втора клинична база - Плевен.
Вчера бяхме на първа консултация и ни казаха, 4е сега е момента да минем и на преглед /ехография/ при ортопед. Нямаме такъв специалист в Козлодуй и съм решила да дойдем в Плевен.
Много ще съм Ви благодарна ако ме насочите към такъв специалист във вашия град. Ще ми трябват и  координатите му за да си запиша предварително час. Също трябва да знам дали работи с направления за да взема такова.

Предварително Ви благодаря

# 46
  • Мнения: 668
здравей  нова  мама   bouquet

# 47
  • Мнения: 668
олее голям сладур си имаш Atrakcia.яслата много ми хареса.искам да те попитам доволна ли си и къде се намира?

# 48
  • Мнения: 5 026
Здрасти, pgzenga! Най-пресните мами могат да ти  дадат телефони, иначе лекарите са Тодоров и Вълешков  Peace

ДеЩо, честито ти ново момиченце  Hug Къде преглежда този Марков? В София ли?

Нади, Yoya, скорошно оздравяване на мъниците  Peace

олее голям сладур си имаш Atrakcia.яслата много ми хареса.искам да те попитам доволна ли си и къде се намира?
Мерсиии   Flutter  Яслата е Щастливо детство, на улицата от Билла към Освобождение. За сега съм много доволна, но той ходи от  4 дни   Grinning

# 49
  • Мнения: 668
 Peace на нас ни е рано,но ще трябва да го записвам лятото за пролетта Simple Smile ще следя как я приемате вие за да знам какво ме чака

# 50
  • Мнения: 5 026
Ейй, само аз ли не виждам младежа с тортата от 1 страничка  Thinking Язък, готин беше! Някъде се  е затрил или са ни го откраднали  Whistling

# 51
  • София
  • Мнения: 9 862
Атракция,при мен младежа си стои  ми радва очите! Mr. Green

# 52
  • Мнения: 5 026
Е, Валенце, щом твоето око е зарадвано и аз съм доволна и спокойна  Crazy

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, правилно предполагаш. Не искам да говоря предварително, но май се оправя вече. Praynig В къщи си бях няколко дни и се гледахме. Ходихме по разходки, забавлявахме се, лекувахме се. Но той си е вече голямо дете и може да се разбереш с него.

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 15:04 от valja

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 973
Честит рожден ден bmanolova! Здраве, късмет и скоро време приятна изненада !

Влизам набързо да споделя мъката си.След 3 дневни борби с около 39-40 гр. температура днес Тери е с диагноза гнойна ангина и е на Гентамицин с Аугментин. Нямам сили нито настроение да пиша повече, извинете ме. Ще се моля и другите болни дечица да оздравяват бързо. Hug

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
О, Люси и вие ли? Много неприятно. Зимата децата не са боледували както сега. Оздравявайте по-скоро.

# 56
  • Мнения: 5 026
Люси,  Hug Скорошно оздравяване  Peace

# 57
  • Мнения: 22 440
Ние се прибрахме най-сетне, при това пеш по баира нагоре до Сторгозия. )))

ДеЩоВиди, честито ти момиченце. ))) Наистина е много хубаво там, само че аз ходих при Димитрова на фетална. )))

За ехографски преглед на тазобедрените стави, при Тодоров баща, вторник от 14ч преглежда в Окръжна болница с направление.

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА bmanolova  bouquet
Желая ти здраве и всичко,което си искаш да ти се сбъдне Hug
Люси,скорошно оздравяване и на вас Hug
Младежът и аз го виждам Laughing

# 59
  • Мнения: 220
ЧРД НА bmanolova   bouquet  bouquet  bouquet
Желая ти здраве и скорошно сбъдване на желанието. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт