ПЛЕВЕН - 45

  • 12 480
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Козлодуй
  • Мнения: 63
Мамчета, някоя може ли да ми даде координати на ортопедите д-р Тодоров и д-р Вълешков?  

# 61
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте
Надявам се, че приемате нови попълнения  Hug Казвам се Иглика и бебката е Зара,
ние вече сме големи, но чак сега ви открих  Simple Smile  Живея  в София, но от време на време се прибирам и в Плевен.
След около месец мисля да кръщаваме госпожицата, но не знам как са ресторантите. Моля дайте предложения, единственото ми желание е да не се пуска поп фолк.
 Peace

# 62
  • Мнения: 1 196
Добре дошли на iga и pgzenga   welcome

Аз обикалях днес за карнавален костюм. В Кауфланд няма, а в наркопа има Спайдермен, Зоро и такива подобни герои за момчета. Изработени за от ужасна материя.   doh   Май ще трябва сама да измисля нещо   newsm78

Всички болни дечица да се оправят бързо  Praynig

# 63
  • Мнения: 5 026
Здрасти , iga! Добре дошла  Hug

но не знам как са ресторантите. Моля дайте предложения, единственото ми желание е да не се пуска поп фолк.
Корона  Peace Мнооого съм доволна  Grinning

# 64
  • Мнения: 22 476
Добре дошла на новата мама, за кръщене, зависи колко човека ще сте, Корона става, макар че са твърде надути цените за качеството, което предлагат. Другото е Кайлъка.

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 239
И Будапеща е хубав.  И няма фолк.
Днес записах Люси на паневритмия в градината. По разказаното от Дещо реших,че ще е хубаво. Ще видим.

# 66
  • Мнения: 1 954
Здрасти , iga! Добре дошла  Hug

но не знам как са ресторантите. Моля дайте предложения, единственото ми желание е да не се пуска поп фолк.
Корона  Peace Мнооого съм доволна  Grinning
Подкрепям с две ръце  Peace
Следващ в списъка ми е "Капитал".

# 67
  • Мнения: 5 026
Корона става, макар че са твърде надути цените за качеството, което предлагат.

Мира, да не забравяме, че на малко места в града, можеш да получиш обслужване , като в "Корона"  Peace

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз съм ЗА Корона и Параклиса
Капитал ми е първи в черния списък. Никога няма да отида повече там,въпреки,че често го посещавахме. Такова отнешение не съм вярвала,че може да има и то към познат човек. 2 дни преди кръщене сменихме ресторанта с Корана,защото направо ни изнудваха в Капитал. Цената на тортата в менюто не била вярна,по принцип е по скъпа,  3 пъти казаха различна цена за алкохола. Да не се оплаквам,но не знам, към хора,които не познават какво ли ще е отношението ooooh! Без малко да ни развалят празника,но добре,че Корона беше свободен. Страхотно обслужване и отношение!

# 69
  • Мнения: 22 476
Корона става, макар че са твърде надути цените за качеството, което предлагат.

Мира, да не забравяме, че на малко места в града, можеш да получиш обслужване , като в "Корона"  Peace

Откакто много близък приятел работи там като готвач само до преди месец не бих стъпила повече. Катоо бяснява с какви продукти готвят и какво правят в кухнята, да ти се отще.
Иначе обслужването става. Макар че за класата, която претендират трябва да е далеч по-добро.

# 70
  • Мнения: 668
ами теодор ?там е хубаво,просторно и в будапеща не е лошо

# 71
  • Мнения: 1 196
Момичета, във всички кухни е едно и също. Влизала съм в доста, какво и в предприятия от месо и млекопреработката. В кухните е значително по-мръсно и с по-нисък контрол  Rolling Eyes

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Абсолютно съм съгласна с ТИНА. Навсякъде е кофти в кухните.
Много обичам да ходя в Корона лятото навъм.Усещането ми е все едно съм на море. Няма ресторант с такава градина в Плевен, а и вътре е доста прилично на фона на останалите ресторанти. Преди(в началото) обичах и в Спиди,но вече е трагично положението там.
Като казах море, вчера от туристическата агенция ми пристигна ваучера за почивката през лятото и само чакаме с нетърпение да дойде юли Simple Smile

# 73
  • Мнения: 220
Добро утро момичета -да се включа и аз за кръщенето.
Нашето е на 3 май,вече запазихме всичко.Ще бъде в ресторанта на Кооператор-срещу стоматологията.Като обстановка не е нищо особенно ,но пък кухнята е убиец/на което повече държим/.
Ние сме доста голяма компания и като сложиш и родата се събрахме около 60 човека newsm78.
Куверта си го направихме от менюто-18 лева,като това не включва торта и алкохол , а от безалкохолните е само 1 брой.Останалото безалкохолно и алкохола ще си го внесем ние.
Обиколихме целия град ,но кувертите са просто фантастични на фона на обслужването което предлагат,затова решихме за заложим на добре познат ресторант ,макар и обстановката да не е супер -лукс.
Ще купя балони да украся да се радват децата.
А и за музиката -собственика каза да си направим дискове ,дава ни уредбата да си пускаме каквото и когато искаме.Няма да викаме диско водещ ,защото и той е около 200 лева , а да седи и да пуска само дискове.......Присъствахме на няколко празненства с ди джей и не ме впечатлиха с нищо.Момченцето си пуска дисковете ,една дума не обелва и си тръгва с 200 лева-за нас е по добре без .
Та това е ,да сме живи и здрави дотогава пък ще разказвам .

# 74
  • Мнения: 668
Добро утро и от мен на всички!Днес вали яко и май ще се разминем с разходката.

Общи условия

Активация на акаунт