Недоносени деца - 9

  • 18 677
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 388
Само ние ли сме толкова изостанали с изправянето!? Тери се изправи сам в кошарата след като навърши годинка  ooooh! Поне се радвам, че после набързо проходи.
Flora1, при вас наистина е било забавно  Laughing Ние отново сме наопаки на другите деца - насила го карам да натиска бутончета - не ще! Иначе от 2 дни яде бисквитката и си я взема сам в ръка, но я държи само за момент докато отхапе после я пуска на таблата (или на пода  Close). След малко пак я взема и така...

# 286
  • София
  • Мнения: 3 414
Забавлява се детето,май правилото забранените неща са най сладки и при бебетата и децата е валидно Wink

# 287
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз нали съм майка на много недоносено дете, та ние сме от много късно изправилите се (не помня) и проходили - на година и половина. Ще погледна дневника (ако го намеря)  Joy Joy. Недоносените се счита, че са добре, ако проходят до две годишна възраст.

# 288
  • Мнения: 1 685
май-и ние по-късно ще проходим и ще се изправим/нали и ние сме много много недоносени/.

# 289
  • Мнения: 388
Момичета, кое заглавие да слагам на новата тема? Вижте отново предложенията:

"Появих се рано-рано. Теб да видя исках, мамо!" - mim40
“Мамино палаво детенце, защо не искаш пюренце?” - Dundurela
“Късметлийчета са всички, на мама милите душички!” - паликарова
“Бързах аз да се родя, с обич мама да даря!“ - tony19
“Поизплаших рано мама, но сега радостта й е голяма!”  - tony19
“Исках само бързо да излезна и в живота твой, мамо аз да влезна!” - tony19

# 290
  • Мнения: 983
Аз съм за първото   Peace

# 291
  • Варна
  • Мнения: 965
Аз съм за първото или последното.

# 292
  • Мнения: 1 685
за първото или четвъртото Peace

# 293
аз съм за първото. ние от понеделник сме на физиотерапия. ще ви пиша как е минала. стискайте палци.  love001   

# 294
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мимчо слагай първото и не се чуди, то бие по вот и аз съм за него или за четвъртото като Гери.  Hug
mimka73 стискаме Ви палци всичко ще бъде наред, ще се справите не се тревожи.  newsm10
Кажете какъв подарък да купя за момиченце на 7 г., че след малко ще водя баткото на рожден ден, а още не сме купили подарък? newsm78

# 295
  • Мнения: 388
ОК, тогава сега ще сложа първото, пък на следващата тема четвъртото! Ще ги има и на заглавната страничка и по всяко време може да предлагате кое да бъде ново заглавие за темите, а пък и да измисляте нови  Wink Хайде, вижте tony19, колко е плодотворна - дерзайте мами-поети!  Hug

# 296
  • Мнения: 802
mim40 , страхотна идея  Peace
а къде се губи tony19 ?

Аз вече си сготвих, сега сложих и крем карамелче и с малка Мими чакаме Таткото да се прибере от Бургас .
Днес времето е страхотно и е само за разходки .

Весел ден !!!

# 297
  • Мнения: 108
Здравейте , мамчета!!!!  Hug
Радвам се че сте харесали моите предложения, за първата тема и аз съм за първото заглавие. mim40 то ми беше вдъхновението  newsm10

# 298
  • Мнения: 139
Дундурелче аз и идея си нямам какво да купиш. Някой приказен пъзел може и да впечатли момиченцето. Аз като малка обичах да редя пъзели. Сега си спомних едновремешните РД. С малки сандвичета от франзелки и солетки. Ех време, време защо толкова бързо летиш???? newsm78
За заглавията всичките много ми харесват. Така, че да ги почваме под ред.
За изправянето мамчета благодаря ви за инфото. Аз ми се струва, че Преслава няма да се изправи сама скоро, но да е жива и здрава и това ще стане някой ден. Иначе и аз вече не я слагам в паяк. Бях започнала в началото на осмия месец, но тя само стой вътре и си дрънка с играчките отпред. Като я хвана под мишничките и по-устремено се мъчи да се движи и май ще го избягвам тоз паяк.

# 299
  • Мнения: 388
Появих се рано-рано! Теб да видя исках, мамо!!!

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:02 от AnMary

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт