За клиентските карти

  • 8 857
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А в аптеки Ремедиум или в някоя друга голяма верига аптеки имат ли клиентски карти?
и аз съм много редовен клиент на Ремедиум, но до сега карта не са ми давали  Crossing Arms
И аз  Crossing Arms

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Преди 2 дни пазарувах в Кеnvello и ми предложиха клиентска карта, но докато ми обясняваха имаше много хора, музика.. Та се оръсих 15лв. за тая карта, с която получавам 10% отстъпка от покупката. Чудя се дали ще ги избия скоро  newsm78

Имам клиентски карти на Пикадили, една Аптека с козметика, още 2 супермаркета във Варна. Определено е зарибявка за клиентите да пазаруват при тях срещу скромна /в повечето случаи/ отстъпка или подаръче.

Сега се сещам, че имам и от Big Shop- магазините, в които продават стоки на TCM във Варна. Там отстъпката е 5%

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 19:14 от Анелиз

# 32
  • София
  • Мнения: 3 163
Аз имам от Фармахит /аптеките в Хит и Кауфланд/, събираш точки и някакви подаръци ти дават, някъде ми се мотае и брошурката, но подаръците започваха от 500 точки, така че не се надявам скоро.

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам на Галдини, но така и не съм я ползвала, макар да съм купувала няколко неща от там.

# 34
  • Мнения: 223
Споделете за Бюти Зоните с въпросната витринка
карти след 10 лв полу4ават се то4ки
колко точки и за какви подаръци става въпрос?
Мелиса ? Кажи повече, моля
Crazy

# 35
  • Мнения: 148
Аз миналата година имах една на Юсерин, купуваш 4 или 5 продукта (непомня) и получаваш един безплатно Peace Пак слагат печати, събираш си и касовите бележки и всичко това до еди коя си дата (примерно в рамките на 2 месеца). Доволна съм, взех си подарък за 40 лв., при това единия от продуктите, които бях купила беше само стикче за устни за около 5 лв.

Сега имало томбола на Юсерин, на същия принцип е, само дето подаръкът не е гарантиран, а пък аз тия неща не ги обичам Naughty

Как се снабдяваш с такава карта? Аз ползвам тяхна козметика, но не бях чувала, че има и подаръци. Sick

# 36
  • Мнения: 2 414
Аз имам от Фармахит /аптеките в Хит и Кауфланд/, събираш точки и някакви подаръци ти дават, някъде ми се мотае и брошурката, но подаръците започваха от 500 точки, така че не се надявам скоро.
А каква козметика предлагат там? Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз имам карта за пазаруване в аптеки Фармахит, но е с процент отстъпка, не за събиране на точки /една от първите карти е, тогава ги издаваха за отстъпки/. Аптеката е прилично заредена с медицинска и декоративна козметика - не много, но има избор.

# 38
  • София
  • Мнения: 421
В Бюти зоната карта се издава за покупка над 100 лв.
За  всеки десет лева покупка имате по 1 точка.Подаръци има и  за 10 т. това е сайта  им
http://design.net4you.bg/beautyzone/index.php?PageID=9 може да видите подаръците.
В магазин Карина  на Птриарха дават кл.карта за отстъпка - 10%.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 841
Нямам такива карти. Единствено в един магазин за обувки, където честичко се отбивах, ми правеха по 10 % отстъпка за всеки закупен чифт.

# 40
  • Мнения: 2 414
И аз имам карта за пазаруване в аптеки Фармахит, но е с процент отстъпка, не за събиране на точки /една от първите карти е, тогава ги издаваха за отстъпки/. Аптеката е прилично заредена с медицинска и декоративна козметика - не много, но има избор.
А как се издава карта там?И кои марки декоративна козметика има?

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Имам Galdini, ползвала съм я два пъти. Имам Beauty zone , но там не съм много редовен клиент, така че за подаръци не съм с оглеждала даже.
Предлагам да предложим на "Ремедиум" идеята с карти - и аз съм постоянно присъствие там.

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 631

Предлагам да предложим на "Ремедиум" идеята с карти - и аз съм постоянно присъствие там.
Мдам, това явно е доста оборотно място  Mr. Green Как точно да подходим към проблема? Някой специалист HR или PR да се изкаже  Joy

# 43
  • Мнения: 3 372

Предлагам да предложим на "Ремедиум" идеята с карти - и аз съм постоянно присъствие там.
Мдам, това явно е доста оборотно място  Mr. Green Как точно да подходим към проблема? Някой специалист HR или PR да се изкаже  Joy
само като помисля колко много пари съм оставила там....и ще продължавам да оставям Crazy

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Дано собствениците на "Ремедиум" четат тук  Mr. Green Или поне някое от момичетата там, с надеждата да предложи тази велика маркетингова идея. За едно подаръче или мостричка дори съм склонна да си закупя продукт дето хич не ми трябва  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт