В Дюканството слабеенето е гарантирано – при това с веселие гарнирано - 86 тема

  • 28 349
  • 997
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 890

rivela,didizhivko - аз мога само да мечтая за вашите резултати - аз за 1 месец и 10 дни съм свалила само 8 кг.

Ти майтапиш ли се. newsm78 Ми 8 кила си е супер резултат, а Дидиживко е свалила само 1,5 кг. Объркала си се нещо. Laughing Повече от 8 кила не е полезно, тъй че радвай се на постигнатото Hug

# 46
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добър ден,
вещи - безценна както винаги  Heart Eyes
буба - добре дошла в нашите редици  Flutter, рацкажи ни повече за себе си  Mr. Green  Heart Eyes
фенси- еее айде де звънни ми де , аз така се зарадвах, то вече има такъв тип комуникации, че разстоянието няма значение  Flutter  Laughing Hug
ябълчице- честито 11 кило в небитието   bouquet
амси - #2gunfire кви са тия помисли бре човеко  Hug
инфантилно -схемата 4/3 е на асса и доста добре изпълнена и разработена  от кри в последствие Peace
мише- ей така те искам, мъж, къща ,телце..просто си пример за всички дето се шушкат ще успеят ли няма ли да успеят  Heart Eyes Hug
гуди- отново подкрепа от мен  Laughing
рокси- бори се душко ,бори се ..аз се преборих миналия петък  Hug
вани ник -   bouquet
фоли - мислех, че и в консумацията се включваш , а не само в сводничеството  Joy Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 119
Добро утро,момичета!  Hug
катя 73-мерси за кафето,мила.много си ранобудна.да не е от режима? Grinning
*БУБЕТО*-добре дошла ,скъпа bouquet,а за срещата да уточним дата и*ДОРИС* да прави резервацията Wink
amsimom-ако това щете успокои и аз имам понякога сърцебиене и световъртеж,но това е когато не се храня достатъчно.Пия калмацин в П дните и повече вода.Не се отчайвай .Успех newsm10
дидиживко-успех на защитата Peaceза WC на тати-зелен чай сание/от по-силния/ и аз вземам OPIUM15CH два пъти в седмицата по 5 гранули сутрин
Момичета,днес кантара ми показа 70.0кг,а от вчера съм в чуденка -какво да правя[smilie=smile3506.gif]
В началото целта ми беше 72.0кг.По калкулатора на Дюкан - 68.0.Аз се спрях на среден вариант-70.0кг.Е постигнах ги  newsm44 И сега да сваля ли още два/то се видя , че от балкона нищо няма да остане Grinning,но има още малко от коремчето/ или да минавам в трета фаза?Та това е -ще мисля днес да видим какво ще реша. Thinking
Приятен и усмихнат ден на всички!  love001

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 09:51 от Piglet__

# 48
  • Мнения: 1 890
фоли - мислех, че и в консумацията се включваш , а не само в сводничеството  Joy Joy Joy Joy

Трай бе душа, що ме издаваш , те да се хванат, пък после ще видят кви ги можем. hahaha hahaha hahaha

# 49
Ами май прочетох че didizhivko за 23 дни е свалила 7,5 кг. и моите са толкова но за 2 пъти по - дълго време а другото момиче rivela за 1 месец е свалила 9,затова им се зарадвах:))))
Исках нещо друго да ви питам - доколкото си спомням в книгата 2 фаза е  5/5 дни а тук виждам различни данни - всяка ли решава сама за себе си,и може ли да ми споделите кой според вас е най - удачния вариант.
Благодаря ви предварително!

# 50
  • Мнения: 469
Сънче, Мими Г., Мише, Цвети, Деата, благодаря ви.
Петя Н. , за 1 м. и 10 дни - 8 кг никак не са малко. Приеми ги с благодарност към себе си, че си била режимна и спокойно продължавай напред.
Бубе, като си тръгнала на обиколка из страната, намини и към Шумен де, тъкмо ще те запозная с моето Бубе! newsm51
Амси, щом лекарите са ти казала, че режимът не ти вреди, успокой се и само вземи необходимите мерки за здравословния си проблем и не се отчайвай.
Фоли, не съм те срещала в албума преди, но толкова си чаровна сега, и искам да те виждам само в този вид, няма да търся в албума снимка преди!  bouquet

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 09:56 от vani_nik

# 51
  • София
  • Мнения: 2 245
Фоли, ДеатаHug  убихте ме от смях  Joy Joy Joy

Цвети, Hug мерси мила!

# 52
  • София
  • Мнения: 31
Добро утро. Заради нета вече добър ден станало  newsm78 , но няма да си развалям настроението, защото кантара показа - 500 гр. и аз съм много доволна  newsm44 .  Добре дошли на новичките  Hug . На всички лек, успешен, слънчев и много отслабващ ден.

# 53
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
петя - чудесен ти е резултаат. В книгата се предлагат и други варианти ,но 5/5 Дюкан счита за най-успешен. В темата е много популярен 4/3  Peace
фоли - Embarassed, не знаех че събираме членове за онзи клуб  Joy  Heart Eyes
мише- ти не се прави на ущипана  Laughing Laughing Laughing Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 3 640
Цвете, Петя, Пиглет, Кристин, честити намаления!  Hug
Петя, редуването на дните всеки си избира според собствения организъм, но общият опит показва, че най-ефективно е 5/5, добър вариант е и 4/3 (който е и най-удобният).  Peace
Пиглет, опитай, ако имаш сили за още 2 кг и щом преценяваш, че може още мъничко.  Успех!  Hug
ОрелияHug
Деатка, много се радвам, че се завърна сред редовно пишещите!  Hug Много ми липсваше чувството ти за хумор, настроението, което създаваш с постовете си и изобщо - присъствието ти!  Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 2 245
фоли - Embarassed, не знаех че събираме членове за онзи клуб  Joy  Heart Eyes
мише- ти не се прави на ущипана  Laughing Laughing Laughing Heart Eyes

Не се правя, бе  Hug Деатка   Joy
Фоли  Hug и мен да пишете  bowuu
хайде... пак оспамихме темата, но поне е весело!  Crazy

Мишлето къде ли се губи  newsm78 някой друг беше писал същото....

# 56
  • Мнения: 1 547
Ох, леле, много сте сладки. Как се подкрепяте само...

Чета ви тайно от известно време. Днес ми е 3 протеинов. Чудя се дали ще издържа  newsm78
Проблем с хапването нямам. Ама само бири и ментови коктейли са ми в главата.

Как се справихте с тази мисъл?

Иначе 3 седмици ядох нещо като НВД хранички и от 88 сега стартирам Докан от 84 кила.
По онзи калкулатор трябва да стана 69, но ще съм доволна на 72-73 кила.

Успехи на вас и се надявам скоро на минуси.  Hug Outta Joint

# 57
  • Мнения: 1 890
Забравих да кажа добре дошла на Бубето и да и пожелая успешно задържане в темата. Hug
Мише, честити придобивки, то къща, мъж, много бря.  То така става като се разхубави човек. В клуба си  "голям член"Hug
Деатка, не събираме, членовете са по заслуги. От ония заслуги:hahaha:
Вани ник, Hug благодаря ти за милите думи  Embarassedи не ме търси, няма ме. Скрила съм се вдън земя. Hug
Кристин, честито намаление. Hug
Петя, данните от линийката на Дидиживко са на мъжа и, затова си се заблудила.  Hug

# 58
  • Мнения: 2 922
Добро утро, момичета!
Чудесна нова тема   bouquet
Мама Веси, супер си с новата прическа    Peace
Честито на всички с минусчета!
Лек ден ви желая!

# 59
  • Мнения: 248
Хайде и аз в новата темичка  Laughing

За сега си карам 3-тата фаза без проблем. Не смъквам повече, но и не качвам. Включих ябълки и хляб Бонус. Довечера мисля да си направя макарони, та ще видим на сутринта как ще е. Започнах да въртя и по малко кростренажора в къщи.
Искам пак да споделя за моята позната, която отдавна е в 4-та фаза и си задържа теглото. Тя казва, че си хапва всичко, но умерено, а вече и стомаха й се е свил. Споделя, че вече не изпитва такова удоволствие от похапването на нещо сладко. Явно вкуса към храната наистина се променя. За себе си знам и съм твърдо решена да запазя постигнатото. Продължавам да се тегля всяка сутрин. Също така меря и обиколките по проблемните части на тялото и ако видя че започна да наддавам веднага ще минавам на П.

Вещи, ако можеш пиши ме в табличката в 3-та фаза. Начални килограми 55, постигнати 48.

Желая на всички много слънчев ден, изпълнен с хубави емоции и много минусчета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт