В Дюканството слабеенето е гарантирано – при това с веселие гарнирано - 86 тема

  • 28 355
  • 997
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 069
момичета това е безумна диета... толкова е вредна за здравето , особено с нашите меса , пълни с хормони, антибиотици и какви ли не химикали.не ви ли е страх ,че ще се повредите в името на 5 свалени килограма? има ли смисъл.
Ти не ядеш ли месо?

# 991
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
момичета това е безумна диета... толкова е вредна за здравето , особено с нашите меса , пълни с хормони, антибиотици и какви ли не химикали.не ви ли е страх ,че ще се повредите в името на 5 свалени килограма? има ли смисъл.
Оф скъпа, бях тръгнала да си полягвам вече ,но не мога да подмина поста ти....диетата не е безумна още повече, че повечето режими ,които действат са базирани на този принцип, тъй че най-малко бих нарекла режима "безумна диета". Друг е въпроса за качеството на продуктите ,които се консумират в нашата страна..защо си мислиш, че доматите внесени от Турция или отгледани в парника в Петрич, примерно, както и ябълките внос Испания и портокалите от Португалия не са бъкани  с нитрати или други химикали и вредни съставки. Смятам, че в досегашния си начин на хранене приемайки чипс ,мЕкици, тутманици , свинска пържола , пача, уши и черва българинът се храни доста по- хаотично и вредно от този режим.

# 992
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
момичета това е безумна диета... толкова е вредна за здравето , особено с нашите меса , пълни с хормони, антибиотици и какви ли не химикали.не ви ли е страх ,че ще се повредите в името на 5 свалени килограма? има ли смисъл.
Оф скъпа, бях тръгнала да си полягвам вече ,но не мога да подмина поста ти....диетата не е безумна още повече, че повечето режими ,които действат са базирани на този принцип, тъй че най-малко бих нарекла режима "безумна диета". Друг е въпроса за качеството на продуктите ,които се консумират в нашата страна..защо си мислиш, че доматите внесени от Турция или отгледани в парника в Петрич, примерно, както и ябълките внос Испания и портокалите от Португалия не са бъкани  с нитрати или други химикали и вредни съставки. Смятам, че в досегашния си начин на хранене приемайки чипс ,мЕкици, тутманици , свинска пържола , пача, уши и черва българинът се храни доста по- хаотично и вредно от този режим.
По-добре не бих могла да го напиша  Peace
Деата   bouquet
Пеперудке, страхотна песен, мерси  Hug Пиша преди да си я пуснала, а  Mr. Green
Цвети, виждам те на балкона (съседке  Mr. GreenHug Все забравям да ти кажа, че новите снимки на децата са страхотни  Heart Eyes И да те поздравя за успешното задържане в трета фаза   bouquet
Даниа, теб също те виждам  Hug Да споделя за майка ми - на режима е от 31.01 и до оня ден беше свалила 13кг  Flutter Гордея се с нея много, а теб те давах за пример - нали сте наборчета  Hug

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 00:06 от *Бубето*

# 993
# 994
  • Мнения: 1 314
Аз докато ви изчета и напиша нещичко, вие разграбихте всичките мъже, безсрамнички такива. Не стига, че друг път не съм се възползвала , ми и сега за мен не остана Close Отивам си при моя пък Crossing Arms
Бубе, здравей, липсваше на компанията, гледам си се вталила още! Peace Благодаря за вниманието, само ти забеляза новите снимки/не че е толкова важно, де Wink/. А Ивето се сеща още понякога за срещата и за теб, особено като види бялото ластиче Heart Eyes
Момичета, много сте готини на срещата , личи си, че добре сте си прекарали! Само се чудя на шопските салати в заведенията, нещо това сирене отгоре newsm78. И гледам Вещи я няма Thinking, Айсчето се губинапоследък, и в темата не пише , дали е режимна? И Нинкис? Пък МБМ-Мария съвсем ни забрави! Naughty А все обещава да присъства на пловдивска среща, пък...
Хайде лека и отслабваща! Дойдоха ми еретични мисли за промяна на моят дюкански цикъл , ама ще ви споделя утре! Grinning

# 995
  • Мнения: 2 085
Яяяя, то в петък ставало много интересно тук Grinning Grinning
  Shocked Shocked Shocked стига бе!

# 996
# 997
  • софия
  • Мнения: 3 382
То бива да съм работно People Angel ,бива ама кВо изпуснаааааах  newsm45 Да бяхте оставили нЕколко мъжове и за бедните,изтерзани ,работещи души Дюкански. newsm78 .Прочетох ви и ми напълнихте душата. Hug
Сънче,Кате,Змийче черно, пишете ме и мен във вашата групичка. Mr. Green ШЪ СЪ пръсна. smile3521
Вещииииии, гледам еволюирала си.От вещичка през вУк,та дракон.Видя ли,Дюкан прави чудеса ,а ти се връзваш на глупости.Ич да ти не дреме,на такива  ignore2 .А и си се поразпуснала много Naughty цели 4 часа сън,къде го дават това ,ааааааааа! А за този спам,е малко бой ядоха. Mr. Green Аз си ходя още със син-зелен оттенък на оЧото от миналия петък.
Дори, просто думи нямам.Страхотна си станала с новата прическа.
Бачииииии, от Де ги вадиш тези човечета. Joy Joy Joy
Кри, Hug значи все пак не си идеална. Mr. Green Спамът си е друго нещо. hahaha
Деатка,Настиииииии,Мамсче,Перли,Фоли,Фенси Hug Hug Hug пак забравих някой,някъде newsm78 Гууди,Аби,Марини,Халеева,къде сте бре моми Убави? Hug

От мен една почерпка(евентуално,ако излезе,че сигурно още помните кафето дето го сервирах и никой не видя) Embarassed

,че си имам двоен празник.
Малката има рожден и имен ден.Утре съм на педали и сигурно чак вечерта ще ви видя в новата тема. Mr. Green



Еми тВа е ,ако чакате на мен все гладни ще си ходите!!!Някой да се смили над мен.Да го оскубе туй пиле и да го опече.Моя милост друго не може да извади като почерпка!

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 02:41 от slave

Общи условия

Активация на акаунт