В Дюканството слабеенето е гарантирано – при това с веселие гарнирано - 86 тема

  • 28 384
  • 997
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 96
Здравейте!

5-ти ден - минус 3,5 кг!!!
Тъй като имам доста за сваляне, ще постоя на Ударен още няколко дни.

Как може да видя снимките Преди-Сега?
Да публикувам и мои? - Повече стимули - по-добре.

Приятна събота и неделя!

# 946
  • Мнения: 831
Вики честито много добър старт Hug
Фолимай успя да умилостивиш Вещи Mr. Green

# 947
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
     

# 948
  • Бургас
  • Мнения: 614
бийте се вие, аз съм свалила още едно кило  Shocked

 smile3533  newsm44 newsm51

# 949
  • Мнения: 1 575
Толкова са болни децата, милост нямате към мен - пак надушвам нещо свежо, пък и Джини от домашното месце пуснала... Joyи кекс ми се е доял... Embarassed
Хайде, умната и гледайте да не си лепнете нещо!/на компютъра - от тези сайтове, дето се ровичкате Twisted Evil/!!!

Зелена, и ние за едното кило се тепаме  Joy

# 950
  • София
  • Мнения: 3 090
Кат шъ спамим  hahaha
Ябълке, честито!  bouquet
Боби  Hug да оздравяват дечицата!
Вики, честито и на теб! Добър резултат!
Доре  Hug
Джини Hug
Вещи Hug
Деата  Hug
Браво на всички режимни!
И наздраве! По водичка!
И един музикален поздрав, за да стане поста ми съвсем спамърски  Joy http://www.youtube.com/watch?v=e33umZlpTIM
Пловдив, какво стана, видяхте ли се? Нищо не казвате  newsm78

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 21:09 от krikri

# 951
  • Мнения: 1 069
Здравейте момичета, днес ми е втори ден на режима, затова се записвам в темата.
 Кантара показва едно кило разлика и действително я чувствам. А иначе калкулатора ми изчисли, че трябва да съм с 3 кила по- тежка отколкото съм.

# 952
  • Мнения: 1 890
Ривела, дали?Като гледам, само сме  умаломощили Вещи за малко Joy Joy
Боби, да се оправят бързо дечица, виж спряхме да пишем. Hug Hug
Зелена ябълке , честито килце, браво на теб. Hug
Кри, парчето е върха, мерси Hug

# 953
  • Мнения: 1 193
Ле-леее, имайте милосто към новобранките - пуснете и за нас нещо стимулиращо  Praynig  Embarassed  Joy
Верно, много ми харесва тук  #Crazy Не ми присядаха сърчицата за вечеря пред компа   chef
Петя Николова, да ти нося по някой пакет трици, ако не мине бусчето  Mr. Green Майка ми е в Каварна  Wink

# 954
  • Пловдив
  • Мнения: 818
Аз май отдавна не съм писала, а само влизам и чета и се чудя как от 40 страници има само 10-12 поста с полезна информация, а всичко останало е плява, която само може да отегчи човек да чете.  newsm78
Реплики, дуплики, пасове, контрапасове  #Crazy .....като на парламентарен контрол. Първоначалното ми въодушевление от момичетата тук взе да отстъпва и започнах да виждам,ч е голяма част просто се нуждаят от внимание.
Между другото вече съм с -10 от началото на диетата на 3.02.  newsm44
Поръчах си витамините на Дивиана. Благодаря за инфото.
Имам един въпрос към тези, които ползват масло за кожата си. Знае ли някоя от вас къде във Варна може да се намери базисно масажно олио. Т.е. олио пречистено от мирис и цвят към което се добавят разни етерични и чисти растителни масла?
Имате ли наблщдение за остри стомашни болки по време на режима? Появиха ми се за първи път преди седмица и днес повтори...траят около няколко часа, но на моменти ме втрисаше от болката. Не зная дали да търся ДжиПи-то или ще си отшумят и затова питам вас. Ако някоя може да ми отговори на върпсите ще съм признателна.
И за БОГА, не ме поздравявайте със свалените килограми!
Пожелавам успех на всички и много усмихнат и ведър уикенд!
На Тодорките и Теодорите и честит имен ден в аванс!   bouquet

# 955
  • Мнения: 3 640
Хм, тъй значи! Аз само на въпроси ще отговарям, а като дойде петък вечер, за мен нищо няма!  Crossing Arms
Светланка, Валиета, добре дошли и успех!   bouquet
НелинкаHug Ще се похвалиш ли с новите куичури?  Wink
Мусла, браво!  smile3501 Успешна 2-ра фаза!  Hug
Щампа, честито намаление! Hug Страхотен нов аватар!  thumbsup Успех и на сестричката ти!   bouquet
ДеаткаJoy Joy Joy Е, това е! "Завърна" се на 100%!  Hug Heart Eyes
Перличка, аз съм пробвала "Култура" за пиене - не става, по-добре си направи айран. Не си заслужава парите и мнооого трудно се отваря. ooooh!
Вики, браво!  smile3501 Колко още имаш да сваляш?  Thinking Повече от 7 ударни дни недей да правиш.  Peace
Ябълчице зелена, честито намаление! Hug
Наирянка, браво! Това е страхотен резултат!  smile3501 Стомашните болки могат да се появят, ако прекалиш с триците. По колко ядеш на ден?  Thinking

# 956
  • UK
  • Мнения: 727
  Момичета, заредихте ме с толкова положителна енергия.  Simple Smile Направо си се смея с глас. Ще си помислят домашните, че диетата има странични действия. Благодаря ви за хубавото настроение
 Hug Hug Hug на всички

# 957
  • Пловдив
  • Мнения: 818
Sun, май последният ден преди да ме хванат болките бях направила кексче с 5 лъжици и изядох повече от половината. Не ми се вярва за една лъжичка вповече да са ме хванали болките, но в добавка бях си и заляла филенцата със специалния сос от горчица и парафиново олио...може пък да е дошла вповече тая комбинация. Ще внимавам.

# 958
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добра вечер, за тези които ме пожелаха /MAMS  Hug/ и не са ме забравили...!!! Mr. GreenМного работа, малко време, но изчетох всичкооооо!!!!!  hahaha Joy
Добре сте виждам, слабеете, веселеете /каква дума измислих тъпа.. Laughing/, за разлика от мен! Whistling

На мен ще ми дойде всеки момент и се чувствам като огромен плондер...имам чувството че ще гръмна. Все едно съм с 5 кила отгоре за 2 дни...голяма гадост е това при нас жените..
... а ето точно така съм и аз!!  ooooh! Реално съм нагоре с около кило и половина и вече чакам всяка минута да дойде Гостенката... не се притеснявам за каченото, защото знам че не е реално и че ще падне!
Сън, Блеки пишете ме и мен към вашата циклична група!!!! Joy
Щампа - супер оригинален аватар!  bouquet
Настиииииии, ах настиииии твоя ее.. ах твоя е.. ммм много перверзен... Whistling Heart Eyes
Диаметър и аз разбрах за съжалние, че е яла охлюви, та добре че прочетох твоя пост, та се изясни положението с охлювите!! #Crazy Mr. Green
Ами това е мили мои, развеселихте, наблюдавам ви, на  линия съм....
много  Hug Hug Hug за всички, накоито забравих да обява топлите си чувства!

# 959
  • Мнения: 1 890
Наирнянка, според мен  трябва да се консултираш с джипито. Болките може и да са от триците, но втрисането показва, че може да има възпалителен процес. Корема не е шега работа. Иначе, резултатът ти е добър. И не се нуждая от внимание. Hug
Катяджин Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт